Skocz do zawartości

Jakich błędów nie popełniać?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

Przede wszystkim :d nie zalej formy. Reszta to ucz się skończ szkołę, jak masz iść na "gówno studia" to lepiej jedź za granicę zarób trochę poznaj świat :). 

Celuję w medycynę, więc "gówno studia" chyba mnie nie dotyczą a co do poznawania świata to się zgadzam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam odpowiedzi i chyba nie w tym kierunku to powinno pójść. Życie nie składa się z 10-15 punktów, które jak spełnisz będzie fajnie. 

 

Masz 18 lat. Ja 30. Trochę więcej przeżyłem, widziałem. Wiedz, że życie bywa nieprzewidywalne i zaskakuje nas z dwóch stron. Na plus i na minus. Możesz trzymać się planu a życie i tak zrobi swoje. Słuchaj się mądrych ludzi i ich rad. Wyciągaj wnioski z błędów, bo popełnisz ich masę a na samym końcu zadaj sobie pytanie czy jesteś szczęśliwy. Jeden będzie szczęśliwy na ławce z kumplami sącząc browar a drugi w Porsche. Ty sam powinieneś poznać siebie i wiedzieć co Cię uszczęśliwia a co nie. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.