Skocz do zawartości

Manipulacje zdjęciami na Tinderku


Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę sobie w sobotę na fotelu u fryzjera i jak zwykle udaję, że bacznie słucham trzech fryzjerek nawijających do siebie, tak naprawdę popadając w pół letarg.

 

Panie nawijają między soba i nagle (dzięki temu zacnemu forum) moje uszy jednak strzeliły lekko do góry.

 

Temat:

Pani w podeszłym wieku zarejestrowała się na Tinderze, złapała "match'a" z panem z przedziału wiekowego 40-50 lat.

Umówili sie na randkę. Spotkanie się odbyło ale było pierwszym i ostatnim.

 

Co się okazało?

 

Pani miała 72 (siedemdzieśiąt dwa) lata a na profilu umieściła swoje zdjęcia jak miała 40 parę lat!    :)

 

Panie fryzjerki niby ją krytykowały podczas dyskucji ale malutki komentarz padł "no ja bym jeszcze zrozumiała nagiąć wiek o 3-4 lata ale nie o 30"

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maVen napisał:

Życie :) podobnie jak na giełdzie samochodowej. Niby miał być nie bity a po VIN się okazało że to w ogóle inny pojazd ... i jak żyć ?

Koniec końców kobieta, jak auto, ma zderzaki, bagażnik, stacyjkę. Rocznik i przebieg? Jak najmniejsze. No i grunt żeby model był bezwypadkowy, nie bity i zadbany, a najlepiej prosto z salonu :D 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TheFlorator napisał:

Pani miała 72 (siedemdzieśiąt dwa) lata a na profilu umieściła swoje zdjęcia jak miała 40 parę lat! 

Co musiała być mina gościa... to nie jest manipulacja, a jawne oszustwo.

Poziom retuszu zdjęć kobiet to również patologia, dzisiejsze trzydziestki które dalej szukają lepszej gałęzi mają tak wybielone zdjęcia, że wyglądają jak manekiny - to jest karykatura i tragikomiczne.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nagminne ze strony kobiet. Sam ostatnio spotkałem się z laską, która miała świetnie wybrane i "zrobione" fotki. W realu okazało się, że tyłek ma jednak większy niż wynikałoby to ze zdjęć. W sumie to dopiero po jej rozebraniu wyszło jak wygląda naprawdę, bo figurę w spodniach miała taką nawet dobrze zakamuflowaną heh.

Poprzednia Pani też sobie foto poprawiła i myślałem, że spotkałem się z inną laską... Tyle, że dotyczyło to bardziej buźki, bo figurkę miała idealną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Garrett napisał:

Tak źle i tak niedobrze - odwieczne dylematy facetów :D  

Jak na drugiej randce zeskanowałem jej idealny tyłek, to wybaczyłem jej wszystko ? Buźka wyglądała inaczej niż na fotce, ale w sumie całkiem, całkiem. Gdyby same takie przeróbki mi się trafiały, to by prawie idealnie było... 

Dla śmiechu powiem jeszcze, że ostatnia laska ze zdziwieniem stwierdziła, że jestem taki sam, jak na zdjęciach... Jak myślicie bracia, skąd się wzięło jej zdziwienie heh? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Mordimer said:

Co musiała być mina gościa... to nie jest manipulacja, a jawne oszustwo.

Poziom retuszu zdjęć kobiet to również patologia, dzisiejsze trzydziestki które dalej szukają lepszej gałęzi mają tak wybielone zdjęcia, że wyglądają jak manekiny - to jest karykatura i tragikomiczne.

Wszystkie triki dozwolone :)

 

Stare zdjecia, filtry, zdjecia z ladniejszymi kolezaneczkami, zdjecia tylko z kolezaneczkami, zdjecia z “lotu ptaka” aby sylwetke zatuszowac, zdjecia tylko twarzy aby sylwetke zatuszowac itd...

 

Z 2 strony, skoro aparycja to najwieksza bron kobiety to moze nie ma co sie dziwic, ze musza naginac czasoprzestrzen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TheFlorator napisał:

 

Z 2 strony, skoro aparycja to najwieksza bron kobiety to moze nie ma co sie dziwic, ze musza naginac czasoprzestrzen?

Czasami aż dosłownie, potrafi zrobić bumerang z grzejnika retuszujac swoje focie w PS. :

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, TheFlorator napisał:

ze muszą naginać czasoprzestrzeń?

Wcale nie muszą tylko chcą! TO że stado łosi nabiera się na to, co inne. Po za tym są sobie sami winni.

 

Gdzie jest napisane? Niunie tylko na mediach społecznościowych?

Gdzie ta samcza chęć zdobywania?

Ataki(uwodzicielskie) w biedronce na kasjerkę, panie urzędniczki,MŁODE sprzątaczki[wiem zaleciało mezaliansem]....

 

Pokolenie jeden klik chce mieć za pomocą magicznego guzika pod nosek zmemłane/przeżute i podane do połknięcia, potem się dziwią że kiśnie we flakach i zalega. Tak samo kupa najpierw kiśnie, potem się przeciska z bólami po okrężnicy aby gówno mogło ujrzeć światło dzienne, pachnąć emanując swoim personalnym wdziękiem.

Oczywiste jest, że jak widzimy kupę po drodze zmierzając gdzieś to ją omijamy?! Czy może wdeptujemy z rozkoszą i chełpimy się fiołkowym posmakiem rzeczywistości?

 

Zatem gówniane podejście do sprawy powoduje gównianą drogę oraz/lub gówniane osiągi.

Normalnie idylla niczym wyprawa po garnek na drugi koniec tęczy.

 

A jak się pisze idxxx(magiczny kierunek) na balety/Disco/eVenty/zloTy  bo tam foczki są okraszone w cały swój obecny wdzięk to słyszę że tam same szony chodzą.

 

I tak dzień po dniu podnieca się jeden z drugim do rozszerzeń Jpg.

15 godzin temu, TheFlorator napisał:

fotelu u fryzjera i jak zwykle udaję

Po co udawać?

Czemu nie przejmujesz inter akcji?

Jeśli foki stare to zmień fryca. Szkoda każdej miejscówki marnować. Niema litości.

 

Może następną `razą` poznasz Panią  T.Floratorową!

:P

 

 

 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Tornado said:

Gdzie jest napisane? Niunie tylko na mediach społecznościowych?

Gdzie ta samcza chęć zdobywania?

Ataki(uwodzicielskie) w biedronce na kasjerkę, panie urzędniczki,MŁODE sprzątaczki[wiem zaleciało mezaliansem]....

 

Pokolenie jeden klik chce mieć za pomocą magicznego guzika pod nosek zmemłane/przeżute i podane do połknięcia, potem się dziwią że kiśnie we flakach i zalega. Tak samo kupa najpierw kiśnie, potem się przeciska z bólami po okrężnicy aby gówno mogło ujrzeć światło dzienne, pachnąć emanując swoim personalnym wdziękiem.

Oczywiste jest, że jak widzimy kupę po drodze zmierzając gdzieś to ją omijamy?! Czy może wdeptujemy z rozkoszą i chełpimy się fiołkowym posmakiem rzeczywistości?

Takie czasy panie. Wszystko ma byc latwe, dostepne natychmiast i podane na talerzu.

 

A, ze panie “troszke” naginaja prawde w “internetach” to dla mnie osobiscie

raczej ciekawa obserwacja i powod do usmiechu niz jakiejs spiny.

 

44 minutes ago, Tornado said:

Po co udawać?

Czemu nie przejmujesz inter akcji?

Jeśli foki stare to zmień fryca. Szkoda każdej miejscówki marnować. Niema litości.

 

Bo chodze do fryzjera obciac wlosy a nie pier*olic o glupotach i lokalnych ploteczkach. 

 

Jestem w takich miejscach raczej malomowny a “udaje” bo 

ze mnie gentelman i nie chce wyjsc na “gbura”.

 

Panie fryzjerki: 1 klasyczna mama, rozmiar xxl, 2 pozostale 40-50 na liczniku takze nie moja “grupa docelowa”.

 

W sumie lubie je, tna dobrze, jestem zadowolony a i jest to ciekawe miejsce aby posluchac ploteczek i do obserwacji socjotechnicznych :)

 

Z Pania TF mnie rozbawiles :). Udam sie chyba do biblioteki ewentualnie ;)

 

PS

Gdzie Wacpan zgubil kolorowa czcionke?

:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy nastały niestety, w których wolimy piękne kłamstwo, niż brzydką prawdę. XD

 

Zdjęcia na portalach społecznościowych, to taki, wyższy level w "makijażu".

 

Panie od lat przyzwyczajone, że "pokolorowanie", daje lepsze efekty, poszły o krok dalej. :)

 

Zresztą, co tu się dziwić. -.-

Odglądamy się i doceniamy laski 8+/10, którym po zmyciu makeupu, punkty spadają o 2 oczka, a te co mają odwagę, wyjść na miasto bez, nazywamy pasztetami. XD

 

To samo pewnie ma się na tych portalach randkowych. Największą atencje mają te, co najmocniej koloryzują swój "image". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Hahahaha ciekawe co będzie za 25 lat.

Umawiasz się z osiemnastką a tu 70 latka przychodzi na randkę :D 

I ci powie, że "kobiety są jak wino - im starsze tym lepsze" :D.

A tak na serio - chyba jedyna skuteczna metoda to po prostu obczaić panią jak przyjdzie na umówione miejsce - jak wali w ch...a to odwracać się na pięcie i wiadomość, że odwołujesz bo nie bawisz się w ściemy ze zdjęciami i nara. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.