Skocz do zawartości

Manipulacje zdjęciami na Tinderku


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko

 

Lub po prostu prosisz o aktualne zdjecia (np mowisz jej, aby pokazala 3 palce na zdjeciu lub date napisala na karteczce) aby ci przeslala w miedyczasie i tyle. 

 

Jak panna kreci to jestes mentalnie przygotowany na niespodzianke w realu lub dziekujesz za spotkanie nim do niego dojdzie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton One nie wiedzą, że wino z czasem zamienia się w ocet winny. No ale niech sobie tam mają te swoje przysłowia i powiedzenia. Niech nie wiedzą, że my wiemy. Teraz przyjąłem strategie obserwacji i przytakiwania. Nie wybijam kobiet z błędów i nie tłumaczę im na siłę swoich racji. Rezultaty są bardzo dobre. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Babcia podczas trzeciego ślubu. Wcześniejsi mężowie umierali przez choroby(nie otrucia) chyba hahaha. Powiedziała partnerowi w tym pięknym dniu że jest 10 lat starsza. Więc daleko nie muszę szukać. Są razem chłop ogarnia całą gospodarkę, ona choruje(trochę hipochondryczka) no i tak sobie żyje zadowolona.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, igor77 napisał:

laska na Sympati 32 lata, a na zdjęciach które zamieściła data 2011.

Stary...
Widuję takie, które na datownikach mają 2006, 2008...

Nie wiem, na co one liczą...

 

Może w ogóle niech zdjęcia ze studniówki dadzą.
Albo od pierwszej komunii...

 

Ale swoja drogą to plaga jest na tyle duża, że przecież urzędowo wprowadzono obowiązek wymiany dowodów osobistych..
Ileż to razy zdarzało mi się mieć w ręku dowód "książeczkowy", foto rocznik '73, pani rocznik '33, na kalendarzu rok '08

I bądź mądry...

1 godzinę temu, Tomko napisał:

I ci powie, że "kobiety są jak wino - im starsze tym lepsze"

Po pierwsze - każde wino zmienia się w końcu w OCET WINNY.

Po drugie - to mężczyźni starzeją się jak wino. Kobiety starzeją się jak mleko...

 

1 godzinę temu, TheFlorator napisał:

Lub po prostu prosisz o aktualne zdjecia (np mowisz jej, aby pokazala 3 palce na zdjeciu lub date napisala na karteczce) aby ci przeslala w miedyczasie i tyle. 

Jeeezu...
Albo jeszcze umów się, że na spotkanie ma przyjść z herbacianą różą w lewej ręce, skierowaną badylkiem do góry. Wiesz, żebyśmy się nie pomylili.

 

No właśnie NIE. Trzeba pójść, i - jeżeli pani przycięła w chuja - to MIEĆ JAJA I POWIEDZIEĆ JEJ, ŻE PRZYPIERDALA W CHUJA.

Niech ma nauczkę.

A nie hodować spierdolenie pań.

Bo pani nie poinformowana uzna "taka fajna jestem, że uciekajo przede mno". Nie. Uciekają, bo gonisz w chuja. Jesteś stara, brzydka, gruba, a udajesz kogoś zupełnie innego.

 

Twój bonus za stracony czas: uczysz się walczyć z poprawnością polityczną i wyrabiasz asertywność.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Stary_Niedzwiedz said:

Albo jeszcze umów się, że na spotkanie ma przyjść z herbacianą różą w lewej ręce, skierowaną badylkiem do góry. Wiesz, żebyśmy się nie pomylili.

 

No właśnie NIE. Trzeba pójść, i - jeżeli pani przycięła w chuja - to MIEĆ JAJA I POWIEDZIEĆ JEJ, ŻE PRZYPIERDALA W CHUJA.

Niech ma nauczkę.

A nie hodować spierdolenie pań.

Bo pani nie poinformowana uzna "taka fajna jestem, że uciekajo przede mno". Nie. Uciekają, bo gonisz w chuja. Jesteś stara, brzydka, gruba, a udajesz kogoś zupełnie innego.

 

Twój bonus za stracony czas: uczysz się walczyć z poprawnością polityczną i wyrabiasz asertywność.

Chodzilo mi bardziej o to jak wartosciujesz swoj czas i na co go poswiecasz a nie o popuszczanie plazem.

 

”Z*ebac” za oszukane zdjecia portalowe lub brak checi wyslania aktualnych (powod jest raczej jeden) mozesz tak samo smsem lub telefonicznie bez marnowania Swojego czasu na spotkania.

Wiem , ze efekt nie ten sam ale czasu zaoszczedzisz.

 

Jesli jednak decydujesz sie isc na spotkanie no to robisz to osobiscie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 21:22, TheFlorator napisał:

Pani miała 72 (siedemdzieśiąt dwa) lata a na profilu umieściła swoje zdjęcia jak miała 40 parę lat!

Jeśli to prawda, to wypisuję się z tej planety. U nas, na Plejadach, takie numery nie przechodzą.

 

Kobieta może tu oszukiwać o 30 kilo, o 30 lat. Według niej to nie oszustwo, ona miała tylko inna fryzurę i inny makijaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@TheFlorator @Marek Kotoński - Częste jest też walenie fotek z góry tak by nie było widać drugiego podbródka albo grubej szyi. Inny wariant to ubieranie się w swetry z golfami by zakryć szyję i odpowiedni zwrot głową by sprawić, że fajna chuda samica z takiej grubszej. Tak było nawet w Rolnik Szuka Żony. Pana Grzegorza oszukała taka czarna 22-letnia kandydatka. Na zdjęciu w golfie niby fajna z twarzy, ALE, ALE! tylko głowa i szyja. Reszty ciała nie było.

Wstawianie zdjęć samej głowy z szyją bez reszty ciała często oznacza, że taka pani jest otyła ;). 

Dlatego panie bez zdjęć całej sylwetki, z fotkami robionymi z góry albo z pewnymi pozami wyszczuplającymi powinny być pomijane przez każdego samca co nie szuka grubasa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.