Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gravedigger napisał:

Queen, to było trochę nierozważne. ?

No chyba, że Tobie nie przeszkadza, że jakieś niepowołane osoby, wiedzą gdzie mieszkasz, jak wyglądasz, ile masz lat i takie tam... O.o

a Ty na prawdę uważasz, że ja na forum podaję prawdziwe informacje na temat tego gdzie mieszkam etc? No dobra, może z wiekiem nie ściemniam, bo nie chcę być jak typowa Karyna z tindera, która na spotkanie przychodzi 10 lat starsza. Ale no. 

 

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ktoś może to wykorzystać przeciw Tobie, co gorsza forum. A pomysłowość wrogów nie ma granic. Ale atencja ważniejsza od pomyślunku. Jak zobaczysz jakiegoś mema ze swoją buzią, który nie daj Boże będzie obraźliwy. To będziesz tak kozaczyć? Czy udawać, że nie widzisz?

Myślisz, że mało już takich było z moim udziałem? Ja po prostu liczę się z hejtem a z pokazaniem ryja na forum nie mam problemu. Bo nie piszę na tym forum niczego złego, co by można było wykorzystać przeciwko mnie. Chill, nie żyjemy już w czasach, kiedy każda mama powtarzała, by w internecie nie podawać swojego nazwiska czy adresu. Jak ktoś będzie sprytny, to i bez twarzy czy adresu udupi człowieka. Nie znacie chyba mocy IP. Kozaczę, bo dodałam zdjęcie. kawałka. twarzy. na. forum. Trzymajcie mnie. 

 

Dla przykładu, @maggienovak ma swoją twarz w avatarze na forum i jakoś nikt nie pieprzy jej za uchem, jakie to złe i niebezpieczne. 

 

Aczkolwiek doceniam Waszą troskę, bracia i siostry, chciałam się pochwalić włosami, a wywołałam burzę. :D 

Napiszę do admina, by usunął post.

 

Albo po prostu moja twarz jest aż tak niewyjściowa, że nie chcecie nań patrzeć. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyście queenkę znaleźli lol ?

@maggienovak

Masz zajebiste włosy :) 

@QueenCreole

Kłinka to samo :) Te pierwsze zdjęcie z kolorem mebli zajebiste :) ?

 

Gdybym miał was wybierać po włosach to bym nie wybierał tylko brał oby dwie ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, QueenCreole napisał:

a Ty na prawdę uważasz, że ja na forum podaję prawdziwe informacje na temat tego gdzie mieszkam etc? No dobra, może z wiekiem nie ściemniam, bo nie chcę być jak typowa Karyna z tindera, która na spotkanie przychodzi 10 lat starsza. Ale no. 

Queen, Ja nie mam do Ciebie pretensji.

Napisałem życzliwie, bo chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę, jakie zdjęcia wstawiłaś.

 

Jak Ci napiszę, że nie mieszkasz w PL, to da Ci to coś do myślenia? -.-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Ty jesteś gorzej jak z tego Tindera. Na Męskim forum dodajesz swoje foty, mając faceta (z tego co rozumiem), ale przecież nic złego nie robisz, to tylko foty hihi... 

 

Prawda misiu? Nie złościsz się? 

 

 

Pretekst do założenia tematu to Twoje bujne włosy, faktycznie, ktoś tu się na to nabierze, oczko też trzeba pokazać, temat jest o włosach. Uważam, iż brak Ci dobrego smaku, to minimum co napisze. No ale dobry patent z tymi włosami jak ma się płaskodupie, dobra szpilka pomaga...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Gravedigger

Mnie też mozesz obczaić gdzie mieszkam, dla podpowiedzi powiem, że to nie poznań

To nie o to chodzi @SzatanKrieger.

 

Trochę to teraz bialorycerskie z mojej strony, ale po co ma mieć dziewczyna jakieś problemy. ?

Edytowane przez Gravedigger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gravedigger napisał:

Jak Ci napiszę, że nie mieszkasz w PL, to da Ci to coś do myślenia? -.-

Em, mieszkam w Małopolsce obecnie. XDDD

Z Kalifornii wróciłam już jakiś czas temu. 

Słaby z Ciebie haker. :(

 

15 minut temu, Gravedigger napisał:

Napisałem życzliwie, bo chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę, jakie zdjęcia wstawiłaś.

No jakie? Bo temat zawrzał, jakbym co najmniej wstawiła tutaj nudesy.

 

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

Dla mnie to Ty jesteś gorzej jak z tego Tindera. Na Męskim forum dodajesz swoje foty, mając faceta (z tego co rozumiem), ale przecież nic złego nie robisz, to tylko foty hihi... 

 

Prawda misiu? Nie złościsz się? 

Akurat on siedzi obok, czyta to i się śmieje. Oboje nie ogarniamy jak można rzucać się o zwykłe, serio, ZWYKŁE zdjęcia, te same, które mam na facebooku i na wielu innych stronach internetowych. Miałby mieć mi za złe, że normalnie na forum chciałam pokazać włosy, a nie miałam innego zdjęcia jak tylko takiego z połową twarzy z okresu czarnych kudłów? To może za raz mi napiszecie, że skoro jestem w związku to w ogóle nie powinnam się udzielać w internecie w miejscu przeznaczonym dla facetów? :D Może jeszcze mój facet ma mnie w burkę odziać i w domu więzić, bo wychodzenie z domu jest kiepskim pomysłem, a nuż spojrzy na mnie jakiś facet!

 

O właśnie, a Elanor ma w profilowym swoje, o zgrozo, nogi w pończochach. Czemu nikt jej jeszcze nie upomniał? Ona też ma faceta. Ciekawe co on na to, że w miejscu pełnym samców pokazuje swoje nogi i to jeszcze w pończochach, które tylko z jednym się kojarzą. :)

Edytowane przez QueenCreole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Winny się tłumaczy. 

Gówno prawda. Tłumaczy się ten, kto jest atakowany. 

 

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ona ma faceta ? TO moje wszystkie zaloty jak w psu jajca ?! OMG

Ta, opisywała nawet w którymś temacie (czy to był blog?) jak robi mu loda rano.

Edytowane przez QueenCreole
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gravedigger napisał:

PS: fajne masz myszki. Jedna czarna, druga biała.

@Gravedigger brzmisz jak jakiś psychopata, który śledzi ofiarę :P 

Skoro @QueenCreole nie przeszkadza to, że mógłby ją ktoś tutaj rozpoznać to myślę, że trzeba to uszanować. Włosy faktycznie robią wrażenie i jakbym miała tak ładne długie włosy to też bym się nimi chwaliła ;) 

Bracia, Wy chyba forów dla odchudzających się kobiet nie widzieliście, gdzie codziennie obok pytań o opinię na temat figury pojawiają się foty w bieliźnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QueenCreolehahaha, a nie wiesz, że mężczyźni nie rozróżniają kolorów? XD

Dla mnie, jedna jest biała, a druga prawie czarna. XD

Teraz, Masza napisał:

brzmisz jak jakiś psychopata, który śledzi ofiarę :P

Idę spać. XD

Chciałem dobrze, a wyszło, że jestem psychopatycznym hakerem. :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym gdzie masz gówno, ale cieżko mi się pochylić do Twojego poziomu. Masz już swoje foty wszędzie ale jeszcze na męskim forum Cię nie było.

 

Jeżeli siedzi blisko i na to patrzy, to nawet tego nie skomentuję..., a zasłanianie się innymi koleżankami w tym momencie jest ultra słabe.  

 

Możesz robić co chcesz i jak chcesz, ale brak Ci dobrego smaku i wyczucia godnego damy. Z forum można korzystać bez zdjęć. 

 

Boje się co wymyśli @deomi aby Cię przebić. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Masza napisał:

Bracia, Wy chyba forów dla odchudzających się kobiet nie widzieliście, gdzie codziennie obok pytań o opinię na temat figury pojawiają się foty w bieliźnie. 

Ale to jest samcze forum, ja zdradzam swojego faceta, wstawiając tutaj zdjęcia połowy twarzy, czaisz? Forum zobaczyło twarz, mimo, że inna samica ma na profilowym swoje kopytka w pończochach, a jeszcze inna swoją całą twarz. I obie mają facetów, jak ja. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zuckerfrei napisał:

Dla mnie to Ty jesteś gorzej jak z tego Tindera. Na Męskim forum dodajesz swoje foty, mając faceta (z tego co rozumiem), ale przecież nic złego nie robisz, to tylko foty hihi... 

 

Prawda misiu? Nie złościsz się? 

 

Pretekst do założenia tematu to Twoje bujne włosy, faktycznie, ktoś tu się na to nabierze, oczko też trzeba pokazać, temat jest o włosach. Uważam, iż brak Ci dobrego smaku, to minimum co napisze. No ale dobry patent z tymi włosami jak ma się płaskodupie, dobra szpilka pomaga...

Żebyś się nie zesrał... Toż to zdrada jawna. 

Wszyscy się nie zesrajcie z tymi zdjęciami co widać na nich kawałek policzka. Jeszcze lasce ciśniecie jak jakiemuś debilowi. Ogarnijcie się bo widzę koniec lata wam łeb przygrzał. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.