Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuj gdzie napisałem o zdradzie? Proszę już 3 raz.

 

Wpierdalasz mi piłkę której nawet nie kopałem, natomiast podtrzymuje wszytko co napisałem wcześniej w tym temacie. 

 

Kołujesz na około tematu, tak maja ładne włosy, potwierdzam, ale ten temat pokazuje cos jeszcze, zdejmij klapki z oczu. Autorka kozaczy, że ona ma wszędzie foty, a jak ktoś przychylny dojebie memy to jestem ciekaw dystansu do siebie Autorki. Jak chciałaby pokazać włosy pokazałaby tylko włosy. To jest moje zdanie. Strzeliłeś sobie trochę w kolano i tą samą nogę zacząłeś piłować tępym brzeszczotem. 

 

A to: cyt:

Taa wiem, co innego miałeś na myśli itp. Itd. Napisanie tego wobec mnie było z Twojej strony skurwysynstwem. Dziękuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jutro Modzi albo Pani szanowna kochana mod będą robić:

O nie, szybko muszę napisać wszystko!

 

12 minut temu, Tomko napisał:

@Bruxa Przejrzałaś mnie! Jestem białym rycerzem! Gratuluję intuicji. Dobrze, że wróciłaś na forum - co by ono bez twoich złotych postów zrobiło.

Jesteś i oczywiście jak na białego pewnie nie podejdziesz do tego na poważnie. Jesteś takim równoważnikiem na forum, jak bracia krytykują kobiety to musisz ich zawsze temperować, ja za dobrze znam swoją płeć by wiedzieć, że nie opłaca się nas aż tak bronić. :D

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, QueenCreole napisał:

O to, że jedna z samic miała swoją wolną wolę i pokazała kawałek ryja na forum.

Nie znam genezy tej burzy bo włączyłem się ad hoc, ale wkurwia mnie to, że swój ze swoim się żre i obrzuca się gównem. Rezerwat i sfora samców to myślałem, że jest jedna drużyna.

 

Chyba nie o to chodzi na tym forum. Słyszę: sara, zdrada, dałeś dupy.

 

Tomko i zuckerfrei, zasłużeni weterani, sól tej ziemi, napierdalają się na rezerwacie. Shame on you.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nadinterpretujesz nasze myśli @QueenCreole. Czuć od ciebie nutę paniki i wywyższania się. Nie jesteś na fejsiku. Spuść z tonu waćpanno, z gówniarzami tu nie rozmawiasz.

Bez odbioru.

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzeba powiedzieć, że @QueenCreole była prowokowana i miała prawo się unieść, czy dała słusznie zdjęcia czy nie to nie nasza sprawa. Jest to ryzykowne jeśli chodzi o te forum, bo różne czuby odwiedzają te miejsce natomiast jednak wzywałbym o pogodzenie się samców i samic oraz pójście do krainy snu na spokojnie.

Co by nie mówić fakt faktem miała prawo się unieść bo @Bruxa jej wbijała szpilę.

 

Pogódźcie się albo dajcie na ignore konkretne osoby i tyle ?

Bóg z wami ! ?

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QueenCreole Darzę Cię sympatią ale zwrócę na coś uwagę, byś mogła sobie coś przemyśleć. 

Nie kwestionuje Twojej urody- bo jesteś piękną kobietą i chciałabym abyś też tak uważała. 

Wrzucając tutaj zdjęcia swoich włosów pokazałaś też swoją twarz (zdjęcie zostało usunięte) jak i całą siebie. 

Nie było to taktowne posunięcie chodźby dlatego, że chcesz ( być może nieświadomie) zwrócić uwagę nie tylko na włosy, następnie zwracając na siebie uwagę w ten sposób możesz sama sobie zaszkodzić. Chroń siebie i dbaj o swoje poczucie bezpieczeństwa. 

Zasłanianie się innymi użytkowniczkami i ich avatarami jest nie na miejscu. Ty założyłaś temat, stąd dyskusja o tym.

Następną kwestią jest to, że zgadzasz się tylko z tymi, którzy się z Tobą zgadzają.

 

Możesz sobie odpowiedzieć w głowie na pytanie: jakich komentarzy się spodziewałaś i dlaczego? 

 

Przemyśl to, uspokój się, prześpij się z tym i przyjdź tu jutro albo po banie. :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No shit-teścior właśnie po to jest by się doczekał szpilki. :D

 

Godzinę temu, QueenCreole napisał:

A może masz obsesję na punkcie tej Sary? Hm? Zakochałaś się w niej? :D 

Nienawiść to prawie jak miłość! Buzi na zgodę i idziemy spać Queen Sara haha.

 

PS. Eleanor! Sara shjakowała moje konto i ona te oszczerstwa pisała! :D:DJa tego wszystkiego wcale nie myślę. :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Lalka said:

Chroń siebie i dbaj o swoje poczucie bezpieczeństwa. 

Ja doskonale rozumiem, że u młodszych jest to norma - foty wszędzie. Ale jeżeli te foty zaszkodzą Autorce - trudno, mam to na koncu chuja. Jeżeli jakimś „cudem” te zdjęcia zaszkodzą forum (a już dużo to forum przerabialo) to już jest moja sprawa. (Szczególne te z twarzą)

 

Dlaczego?

 

Ja tu zostawiam swoje pieniądze. Wiec zależy mi na tym aby to działało. Stąd moja reakcja. Proszę się wczytać w moje posty i podpisze się jeszcze raz pod tym.

 

@Tomko się spioł bo jest forumowym wolnościowcem (nie wiem czy to właściwe określenie). I się spioł. Tak dziewczyny maja prawo debatować o włosach, ba nawet powinny. Ale nie tak jak to się odbyło tutaj. Włosy były elementem zaczepnym - ja nie urodzilem się wczoraj. BTW włosy są naprawdę spoko, mimo płaskodupia.  @Tomko 

@Tomko

pokazał gdzie jest męska solidarność, niby to ja jestem szeryfem, to Ty złym rewolwerowcem? Nie, też zostałeś szeryfem ale wolności. Tylko, że w tej wolności zabrakło zasad. Napisałeś domnie jak napisałeś, może dostanę bana ale spierdalaj chłopie. Wiem ze jesteś zmęczony forum - może już odjedź z tego przystanku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Przez męską solidarność mam nie napisać, że uważam, że piszesz bzdury ze zdradą bo co? Laska pokazała włosy i kawałek twarzy? Włosy elementem zaczepnym? Niby do czego? Człowieku, na tym forum jest tyle rzeczy, które piszą inni użytkownicy, że 2 minuty by mi zajęło znalezienie czegoś co może zaszkodzić forum. I jakoś nikt nie reaguje żywiołowo jak siadają hasła, że kobiety są zjebane, takie, srakie i owakie, do jeb..nia i obrabiania pały tylko, a jak laska pokazuje kawałek twarzy to może zaszkodzić forum? Hahaha proszę cię. 

Jestem wolnościowcem, ale wyważonym. I kto jak kto, ale ty to powinieneś widzieć i pewnie wiesz. A pisz żebym spierdalał bo napisałem co myślę. Pewnie bym się obruszył o to jakiś czas temu, ale teraz mnie to nie rusza bo "No more mr nice guy!" w praktyce wchodzi mi jak złoto. 

Pozdro - ode mnie tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaka zdradą? Gdzie ja to napisałem ty naćpany jesteś? Pokaz cytat?

 

 

Ty powinen pisać do mnie z szacunkiem (to już jest jakaś solidarność), a tego zabrakło, szkoda ze bez podręcznika nic byś nie kumał. Nawet intuicyjnie. 

 

A argumenty dzisiaj masz wyjątkowo słabe!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Dla mnie to Ty jesteś gorzej jak z tego Tindera. Na Męskim forum dodajesz swoje foty, mając faceta (z tego co rozumiem), ale przecież nic złego nie robisz, to tylko foty hihi... 

 

Prawda misiu? Nie złościsz się? 

 

Pretekst do założenia tematu to Twoje bujne włosy, faktycznie, ktoś tu się na to nabierze, oczko też trzeba pokazać, temat jest o włosach. Uważam, iż brak Ci dobrego smaku, to minimum co napisze. No ale dobry patent z tymi włosami jak ma się płaskodupie, dobra szpilka pomaga...

Wydźwięk posta mnie rozśmieszył. Normalnie zaczątek do zdrady jak nic! Jak cnotka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Tomko said:

"No more mr nice guy!"

Bardzo źle pojąłeś ten termin.

W praktyce wychodzi Ci miernie ....

 

Ten termin oznacza zdrową asertywność.

To co ty od jakiegoś czasu robisz na forum to zwykłe ordynarne i często hamskie zachowanie .

 

Asertywnie zachowuje się zuck...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa w taki sposób to można podważyć wszytko. Czyli to zachowanie nie jest schematyczne? A to czy doprowadzi do zdrady to jeszcze - długa droga. Co Ty chłopie odpierdalasz. Zrozumiałbym i zgodziłbym się z atencją, ale zdrada? Opanuj sie lub poczytaj więcej książek. Tonący brzytwy się chwyta.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red_Pill Bronię swojego zdania a mam takie jak napisałem wcześniej. On broni swojego. Chętnie zobaczę moje ordynarne i często chamskie zachowanie, pokaż coś, zacytuj, wytłumaczę. 

@zuckerfrei Piszesz jakbyś kobiet nie znał w ogóle i jak pokazują łańcuszek, włosy czy inne części ciała gdzie omawiana część jest zazwyczaj na drugim planie. Atencja i jest tu. Laska robi coś złego? Pokazała włosy i kawałek dupy? Że jest gorsza niż z Tindera? Wytłumacz bo nie rozumiem.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli masz inne zdanie to się śpiełes i przypierdolileś się do mnie. Można było to napisać inaczej? Ale coś zawrzało i atakujesz i to jest brak szacunku. W książkach o tym nie było? Bez książki byś nie wiedział?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.