Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ja pojechałem.  Napisałem ze to nie dobry pomysł. A bohetarka na to:

BO CO. I coś tam dalej. Sama sie już zagotowała, wiec ja nie nadstawiam policzka.

Bo to kurwa, ze to forum jest sygnowane jako męskie! A dwa jak ktoś napisał to forum to nie jest jej fejsbuczek. 

A Ty mój drogi kolego zostałeś mistrzem w dorabianiu piździe uszu.  

Nie szanuje tego, kto mnie nie szanuje, przeczytaj jak było. Potem się dopierdalaj.

Sam też nie zgłosiłeś? Mnie? 

 

Dojebałeś piździe uszy i tyle. I nie jechałem po niej jak po burej suce, bo miałem już rozmowę z moderacja na temat mojego zachowania. W moim przekonaniu traktowałem ja jak różę. 

 

Zachowujesz się jak lewak. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam Panowie że żenująca jest ta pyskówka, i gdyby któryś z was był mężczyzną a nie chłopcem to by zakończył dyskusję a Wy dalej się nakręcacie jak te przekupy na bazarze. Zabawne jest że Wy sobie dajecie po mordzie a bohaterka akcji może się śmieje jak to Panowie toczą bitwę o jej wdzięki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko niektórym sprawę Crystal i Pana Pawła z UK. Ku przestrodze. Szukając atencji @QueenCreole posunełaś się krok za daleko, żeby tylko nie było płaczu za jakiś czas, że chcesz usuwać konto, bo coś się stanie i ktoś po tych zdjęciach Cie znajdzie. A teraz przestań płakać i żalić się i stroszyć piórka i przemyśl co napisałaś i co wrzuciłaś, bo za niektóre posty, to powinnaś być wdzięczna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole. O.o'

Ale gównoburza powstała. 

Zanim położyłem się spać, to były trzy strony. Budzę się i patrzę, jest już sześć. XD

 

@Tomko, ja się nie przyjebałem. XD

Mi nie przeszkadzają Jej foty na forum.

Serio, zrobiło mi się Jej szkoda, bo nieświadomie naraziła się na nieprzyjemności.

 

@QueenCreole, tu nie chodzi o to, że wstawiłaś swoje zdjęcia. Mi One nie przeszkadzają, masz ładne włosy, itp, itd...

No zrozum, że tu na forum Braciasamcy, piszemy o bardzo intymnych przeżyciach i raczej z tego powodu, chcemy zachować minimum niezbednej anonimowości.

Ty wstawiając te zdjęcia, wystawiłaś się na atak ze strony hejterów, a takich naprawdę nie brakuje. O.o

 

Co jak jakiś pojeb, zacznie teraz nękać Ciebie albo Twojego chłopaka? 

Co zrobisz, jak zacznie kręcić bęke, z tego, że nie masz orgazmu, albo Twojej wady słuchu?

Ludzie potrafią być okrutni. -.-

 

Ty nieprzemyslalaś sprawy, bo w przeciwieństwie do @Eleanor, czy innych użytkowników dodajacych swoje zdjęcia, użyłeś takich, nazwę to "specyficznych", dzięki którym nawet pieciolatek może Cię znaleźć w sieci, jeżeli tylko wie Jak. O.o

 

A to naprawdę nie jest jakaś tajemna wiedza hakerska. Ty wstawiając TE  konkretne foty, podałaś swoje i chłopaka dane, jak na tacy, potencjalnymu hejtero-debilowi. XD

 

@Quo Vadis?, dałbym lajka, ale już nie mam. Szczerze próbowałem, ale po tym poście już odpuszczam. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.