Skocz do zawartości

Codzienne marnowanie czasu - dość.


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia, potrzebuję może i lekko sztucznej ale zawsze jakiejś formy umowy z kimkolwiek jaką jest napisanie tego posta - postanawiam:

-No fap. Udawało się już około dwóch tygodni, później breakdown. Aktualnie mniej więcej co drugi dzień ale koniec z tym. Na odwyku czułem się lepiej, jakoś żywiej.Może placebo, przekonamy się. Z tego powodu, jak i tego poniżej,uikam zbyt częstego przebywania w zaciszu domowym gdzie najłatwiej zgrzeszyć. Gdy mam pokusę - biorę zimny prysznic - z tym nie mam problemu.

-Ograniczam marnowanie czasu. Aktualnie jako student siedzę na dupie i nic nie robie... Wiem że jak wrócę na uczelnię będzie to samo.. Taka prawda. Będę ślęczał przed komputerem i oglądał jakieś głupoty jak do tej pory. Jednak internetu nie odstawiam bo również jest on pozytywnym aspektem dnia, choćby to forum które bądź co bądź zmotywowało mnie do tych zmian.? (Jakieś propozycje jak mądrze gospodarować wolny czas ? Siłownia raczej odpada, myślę o basenie choć nie wiem co mi to da oprócz nie siedzenia na dupie przez pare godzin, bardzo proszę o jakieś ciekawe propozycje :)

-Temat gier dla mnie znika. Nie gram w nic, nie oglądam żadnych streamów, filmików itd. Można podpiąć pod powyższe^

-Utrzymuję tradycję zimnych pryszniców - jak na razie 9 dni, choć czasami bardzo się nie chce.

-Czytam książki które leżą i się kurzą. Minimum rozdział dziennie. (Chętnie przeczytam różne propozycje)

Jakieś niewygórowane postanowienia, ale w jeden dzień Rzymu nie zbudowano. Zaczynamy od podstaw. :) W miarę czasu może jakieś przemyślenia tu wrzucę, albo update postanowień. Pozdro, trzymajcie kciuki
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bombas napisał:

-Utrzymuję tradycję zimnych pryszniców - jak na razie 9 dni, choć czasami bardzo się nie chce.

Dodaj do tego technikę oddechową i ćwiczeń fizycznych, poczytaj o metodzie Vima Hoff'a.

 

Jeśli odczuwasz niechęć to podczas codziennego mycia/prysznica odkręć sobie na chwilkę tylko zimną wodę i później normalnie kontynuuj mycie. Ewentualnie zacznij się myć w coraz zimniejszej wodzie.

 

Życzę wytrwałości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.