Skocz do zawartości

Czytnik do ebooków kupię.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię czytnik do ebooków, nie mam preferencji, ktoś coś ma do opierdolenia?

 

 

LUB wersja dla zamożnych:

 

 

 

Przyjmę czytnik ebooków, wy jesteście bogaci, więc stać was na nowy, a ja nie mam wcale, więc jeżeli dacie mi za darmo, to będę wysyłał wam foty jak czytam książki na nim, z mojego iPhone. :p

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa. 

 

Nie chłopaki na poważnie jak ktoś ma coś na sprzedaż to proszę pisać. 

 

 

 

 

Może na chorego kotka co nie ma jednej łapki. Przesyłam kisski i lovki. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze nie kupiłem, lecz mam pytanie czy czytniki mają jakieś OSy?

Niby te od Amazona to jest jakaś lipa trzeba kupować książki tylko od nich?

Ja chcę urządzenie typu android przez kabel przesyłam pliki. One są już w urządzeniu i czytam! Ktoś może rozjaśnić moją niewiedzę? Dziękuję. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Ja chcę urządzenie typu android przez kabel przesyłam pliki.

Etam android. Do pamięci Kindle też prześlesz. Ja mam w niej już kilkaset knig. Do zarządzanie biblioteczką - Calibre (ma trochę drewniany interfejs ale robi co należy z konwersją epub<->mobi włącznie). 

 

Mniej więcej w ogólności tak ten sprzęt działa:

https://swiatczytnikow.pl/test-kindle-paperwhite-4-czesc-ii-codzienne-korzystanie-i-najwazniejsze-funkcje/

 

Ja tam lubię swojego Kindla, jest dość leciwy, model jeszcze z klawiaturą i 3G. Jak go wypakowywałem to było coś magicznego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext wiem, że jesteś ogarnięty gość! Łechtam Twoje ego długim pawim piórem, długie aby zachować dystans. Pawie, aby gilgać.

W pobliskim "u Żyda" mam tak:

pocketbook touch lux - 220 pln

sony prs-t1 -100 pln

kobo touch - 180 pln

trekstor - 40 pln

odys scala - 80 pln

trekstor player 7 - 60 pln

kindle paperwhite 2 - 160 pln

kindle paperwhite - 150 pln

kindle 4 Classic - 100 pln

kindle 4 touch 4 - 130 pln

 

chcalbym aby urządzenie miało slot karty na dodatkową pamięć sd czy coś...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zuckerfrei napisał:

chcalbym aby urządzenie miało slot karty na dodatkową pamięć sd czy coś...

Nigdy nie odczułem braku pamięci. Serio, to nawet nie wiem ile mój jej ma. 

 

Jak masz taki wybór, to po prostu odpal każdy i obejrzyj na czym Ci się lepiej nawiguje i czyta. Jak ja kupowałem, to nie było jeszcze takiego wysypu, ale to co było nie od Amazona to jakaś tandeta, kiepskie ekrany, skrzypiało i trzeszczało to w rękach. Od dawna nie śledzę tego rynku. Wiem że ludziska się zabijają o pamięć, bo audiobooki czy coś. No ale bez żartów, po to kupuje się czytnik z wygodnym, dobrym "papiero-ekranem", żeby słuchać audiobooków? Je można w płytotekę telefonu wrzucić. Po prostu obejrzyj. IMO uniwersalność i wielofunkcyjność to często wada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, nie chcę siedzieć "u Żyda" bóg wie ile i odpalać testować itd - szkoda czasu a dwa, nie kupuje mieszkania tylko reader... Nie lubię tych typów prowadzących komisy, lombardy itd...

Tzn mam pełne zaufanie i liczyłem na odp w stylu @Maninblack...

 

Mam iPad mini pierwsza generacja jeszcze daje radę, całkiem nieźle... Ale co próbowałem czytać, ładowałem najcześciej PDF to zaraz przygasła, nie pamięta gdzie skończyłem... Pewno trzeba wszytko poustawiać...a dwa jaka Aplikacja do czytania tych rzeczy? Wolałbym kupić, załadować tam pliki i mieć już do czytania... I to wkurwiajace na iPadzie powiększenie tekstu latanie od prawa do lewa...

 

Tak naprawdę to papierowa książka ale gdzie ja to pomieszczę, a mam takie zaległości, że koniec... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj. Dzisiaj wieczorem Ci podam z czego ja korzystam. Generalnie jest to zwykły tablet ale naprawdę jest dobrze z czytaniem.

Czasem tylko pliki pdf musisz na EPUB (na kompie a potem przenieść na tableta).

Kindle chyba i tak są najlepsze do czytania ale naprawdę nie mam co narzekać na aktualny sprzęt. Warto też dodać, że te czytniki tanie są bardzo lipne. Osobiście sugeruje duży ekran.

 

Edit:

Awiec mam MULTIPAD 7.0 DUO 

Tablet Pc PMP58703

 

Generalnie jestem z niego zadowolony natomiast jak masz kasę to polecam kupić coś lepszego.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.