Skocz do zawartości

DanielMagical w Uwadze, Awięc i inni jako "eksperci". ;)


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z nudów odpaliłem ten materiał Uwagi.

Widzę, że wypowiadają się Awięc, Fagotten i Ator, trochę mnie to osłabiło.

 

Co myślicie?

 

Dla mnie te tematy są już wyeksploatowane mocno, kręcenie afery na siłę, długi czas po okresie, gdzie działy się największe dymy.

O VolksDeutchNetwork nie chcę się wypowiadać. ;) 

 

Jednakz tą fryzjerką mieli rację, dobrze, że DM przeprosił, ale żadnej rekompensaty z jego strony nie będzie - już kiedyś zapowiadał, że wyprostuję sprawę lokalu Gruba Ryba, który podupadł

przez niego i jego fanów, nie zrobił nic, a lokal z tego co pamiętam został zamknięty.

 

No i drugi plus za odezwę do rodziców, niech zainteresują się jakie treści ich dzieci oglądają na necie, zamiast przerzucać odpowiedzialność.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magical myślał , że będzie fejm a TVN go wbiło w ziemię. Z Gohy zrobili męczennice bitą przez Jace. Wiadomo, że to raczej ona szmaci tego biednego chłopa.

Wszyscy goście przeciwko Magicalowi - sąsiedzi, "eksperci", podstawiona gimbaza z karteczkami, nawet własna matka (nagrali ją ukrytą kamerą).

Z lewej ...z prawej.... Magical dostawał ciosy. Nie dawali mu się wypowiedzieć, latał chłopak jak piesek za tym Cebulą. 

Z Boxdela chcieli zrobić patostreamera co bywa na kociołku u Magicala.

Goebbels by lepiej tej szopki nie wymyślił.

 

Najśmieszniejsze jest to, że całą pato-streamerke zapoczątkowało TVN - Big Brotherem, gdzie patologicznie się zachowywali - bzykali w jacuzzi po pierwszym dniu, wyzywali, pastwili psychicznie nad nielubionymi uczestnikami, przeklinali. Potem było Warsaw Shore, Ex na plaży - tam to już patologia do sześcianu.

 

I wtedy co? było fajnie? a teraz się czepiają? Sami to stworzyli, z TV przeniosło się do internetu ta choroba patologiczna.

Więc niech wpierw sami się do tego przyznają i uderzą w pierś. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maynard napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że całą pato-streamerke zapoczątkowało TVN - Big Brotherem, gdzie patologicznie się zachowywali - bzykali w jacuzzi po pierwszym dniu, wyzywali, pastwili psychicznie nad nielubionymi uczestnikami, przeklinali. Potem było Warsaw Shore, Ex na plaży - tam to już patologia do sześcianu.

 

Też myślałem o tych ordynarnych podwójnych standardach i zgrywaniu obrońców moralności, dodatkowo rozbroiło mnie to, że program uwaga był oznaczony od lat 12, co nie przeszkodziło prowadzącemu

sporządzić słynny kociołek menelixa. ;) 

 

comment_AePUcbsYHlvi7m8AlId72X1m5xtxsyde

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie najbardziej wkurzało to, że ten reportażyna w ogóle nie dawał dojść do głosu Danielowi.

Najpierw musiał pokazać 20x oklepane shoty, następnie jakiś cyrk z karteczkami (wtf) a potem wywiad z ,,ofiarami" i ,,ekspertami" youtube a następnie kilka minut rozmowy z Magicalem.

Specjalnie nie dawali mu się wypowiedzieć w 100%

Najśmieszniejsze potem było jak pokazywali u Bystrzaka wywiad z Agatencjuszką, że niby ona taka poszkodowana i biedna a sama strzelała listwy na pizde Bystrzakowi.

Ogólnie śmiałem się jak wół oglądając wczorajszą szopkę w TV

Edytowane przez Pawel93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxdel nagrał film zaraz po zakończeniu programu:

 

 

Pierwsza rzecz po której nabrałem do niego szacunku. Co ciekawe film do wczoraj był na jego głównym kanale. Tak patrzę teraz i widzę, że zniknął a zapowiadany film, który miał omówić zagadnienie szerzej nie pojawił się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.