Skocz do zawartości

Pieśn bojowa betaprowajdera - Taco Hemingway


Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, Sztukmistrz said:

Paluch młodych cipek gdyby miał w tym cel to miałby na pęczki, do konca kariery by nie przerobil tych fanek, ogarnij sb filmy z jego koncertów jak rusza publiką, to jest orbiter?

Nie mówię, że on jest orbiterem. Podmiot liryczny jego "piosenki" za to jak najbardziej :) 

 

No chyba, że chodzi o psycho-stalkera to fucktycznie można by to rozpatrywać w kategoriach alfa-praczłowieka ;) Chciała odejść to wpierdol pałą i jak przestanie się ruszać zaciągnąć z powrotem do jaskini.

 

Mi relacji fejm => cipka nie musisz tłumaczyć ;) Co nie zmienia faktu, że 60mln wyświetleń to już całkiem dobre pranie bani by latać za dupami, które Tobą otwarcie gardzą ;) 

 

Jak to nie jest robienie z następnego pokolenia zatwardziałych orbiterów bez własnej godności z samooceną na solidnym minusie to ja nie wiem co jest.

 

Choć w sumie refren na nutkę "poszłaś w pizdu, chuj Ci w dupę, znajdę młodszą" w radiu by pewnie nie puścili ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nieidealny świat napisał:

Jak to nie jest robienie z następnego pokolenia zatwardziałych orbiterów bez własnej godności z samooceną na solidnym minusie to ja nie wiem co jest.

Wychowywac to mogą na początku rodzice, później otoczenie razem z dalszym działaniem naszego podejścia i nastawienia do większości spraw, nasz caly mindset odgrywa dużą rolę.

 

Jakaś jedna piosenka nie potrafi zmienić naszego nastawienia do płci przeciwnej, no chyba ze ją ktoś sporo katuje, bedzie wtedy "klepać kliny " w glowie jak afirmacja.

Wyolbrzymiacie Bracia problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater utworu "Hey Joe" z 1965 roku zastrzelił swoją kobietę, bo ją przyłapał, jak daje się obracać jakiemuś kolesiowi na mieście. Jimi Hendrix śpiewał ten utwór na koncertach, leciał on w radiu, a laski sikały na jego widok. Za to dzisiaj jakaś p*zda śpiewa, że "pomimo tego, że skaczesz po innych bolcach w trakcie burzy i jedziesz po mnie jak po szmacie w trakcie twoich wybuchów", "Będę walczył, będę kochał, Będę się o ciebie bił". Matrix ma się dobrze i będzie jeszcze długo, przy takim wsparciu ze strony "artystów" i mediów.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 13:07, nieidealny świat napisał:

Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama

I nie myśleć o mnie znów

Będę szedł wciąż po twoich śladach

By przynieść ogień gdy dopadnie ciebie chłód 

O Matko jedyna...

Poza tym, chciałem wspomnieć o podmiocie lirycznym, ale mnie wyręczyłeś ?.

 

@Improwizator Dodałbym pięć razy "haha", ale mogę tylko jedno ?.

Edytowane przez Bury Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.