Skocz do zawartości

Zdaniem Pani, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać Pań w swoim wieku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Do wczorajszej audycji ( https://www.youtube.com/watch?v=qqiV94MpSKw&t=1586s ) Pani wpisała komentarz, ale zanim go wkleję, obejrzyjmy sobie edukacyjny obrazek:

 

ZSJkBaR.jpg

 

Oto komentarz:

 

Cytat
Brednie. Facet 40 kilka lat ok, może by atrakcyjny jak o siebie dba itp. Mówienie, że koleś 60 plus i wzwyż jest atrakcyjny seksualnie to jakaś absurd. W pewnym wieku trzeba tak, czysto obiektywnie darowac sobie seks. Mało nagich 60,70 i w zwyż kolesi widziałeś :D. Większośc ma już poślady ewidentnie starcze, skórę o zapachu starośc i nawet najdroższe perfumy nie pomogą. Nie wspominając o plamach starczych, kg, łoniakach w kolorze siwym :D.
 
I najgorsze to starcze usta ze stara ślina, naprawdę trzeba byc ostrą zawodniczką by chciec taką jamę ustną penetrowac językiem. Starzec w takim wieku to tylko o urodzie Georga Clooneya jako tako może się obronic . Faceci tylko do 50 mogą liczyc na względnie młode dziewczyny (27-30 wzwyż i nie fantazjujcie o 20 latkach bo te szybko się zmyją po razie, 2 jak przyjdzie im iśc z takim do wyra)a tak równia pochyła i zaklinanie rzeczywistości. Najlepsza różnica to 5 lat.
 
Nie mówiąc o biednych dzieciach, które w większości starych rodziców wstydzą się. Nie oszukuj siebie i mężczyzn, bo stara sperma zawsze jest gorsza jakościowo.W pewnym wieku nie powinno się samemu okłamywac i na traumę narażac innych bo jeszcze kuśka staje i chciałoby się po obracac młodą gąskę . Podstarzali panowie jak i podstarzałe panie powinni w innych rzeczach szukac przyjemnośc, nie seksie a zwłaszcza z młodzieżą :). Druga sprawa, wcale wybitnie młodo nie wyglądasz :) .Masz najprawdopodobniej cerę tłustą, która się najwolniej starzeje i nadprogramowe kg, więc tacy ludzie zawsze ciut lepiej od rówieśników wyglądają bo maja tłuszcz na buzi, który jest naturalnym rusztowaniem i odgrywa ogromna role w procesie starzenia. Zejdz na ziemie. :P

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Podstarzali panowie jak i podstarzałe panie powinni w innych rzeczach szukac przyjemnośc, nie seksie a zwłaszcza z młodzieżą :).

Jak będę miał 50 i przyjdzie do mnie młoda laska 25 lat, będzie chciała iść do łóżka, to ja jej powiem "nie, ja gdzie indziej powinienem szukać uciech", a potem ucieknę.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenna Jameson urodzona w 1974 roku. czyli około 45 lat obecnie. Poniżej w latach świetności. 

 

jenna-jameson-x-rated.jpg?quality=90&str

 

A tutaj porównanie rok 2006 vs 2018. Czyli 33 latka vs 45 latka ...... w roku 2006 złowiła drugiego męża .... a później ciało cielskiem się stało xD 

jenna-jameson.jpg

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP z tym wyglądem bym nie szalał. Niewątpliwe plusy głos, spontaniczność i oczytanie. Taka życiowa wiedza. Ma dupke ze strasznej biedy. Co nie zmienia faktu ze gościa lubię i szanuje.

 Prawda jest jednak taka że się trzyma. I ma ponad 10 lat młodsza kobietę. W druga stronę przykładów nie ma zbyt wiele. Chyba że swojego czasu  Demi Moore. Ale jak wiemy to też nie przetrwało, a sam bym ją wtedy brał.

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugh Hefner, załozyciel i właściciel Playboy'a, pod koniec 2012 roku ożenił się w swoim życiu po raz ostatni z modelką młodszą od siebie o 60 lat. Zapewne dla tej modelki Pan Hefner nie był atrakcyjny pod żadnym względem.

 

Droga Pani, jeśli Pani na to kiedykolwiek trafi, to proszę tego typu swoje "opinie" głosić wsród pań od siebie młodszych lub dużo młodszych;) Pisanie pisaniem, a życie życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież nasze Panie całą swoją atrakcyjność upatrują w kształtnej dupci, zgrabnych nogach i fajnych cyckach - krótko mówiąc ich największym atutem jest atrakcyjność fizyczna. Czy im się to podoba, czy też i nie, fakty są takie, że to my się lepiej starzejemy i to zadbany facet koło 60-tki z dobrą pozycją zawodową może spokojnie mieć laskę w wieku ok. 30 lat. W drugą stronę to już nie działa i Panie po 40 przeżywają dramat, bo ich dotychczasowi orbiterzy nagle gdzieś się ulatniają i już nie ma tylu chętnych frajerów na pomoc na każde skinienie ...

Dla przykładu - była żona znajomego jest pod 40 i właśnie została zamieniona na młodszy i ładniejszy model (wcześniej zmieniła znajomego na lepszy bankomat). Wpadła w szał, a do swojego byłego męża wysłała zapytanie, że ona to co, na śmietnik już? Pani dostała ostrego zwarcia w główce, a to dopiero początek gwałtownego zjazdu z urodą...

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzeją się wszyscy, my postrzegamy kobiety w szczycie SMV i tak je kojarzymy. 

Po czym spotykamy koleżankę z lat młodzieńczych po 10 latach i coś kojarzymy, ale to nie ta sama dziewczyna...

 

Kobiety mają krótki czas przydatności i krótki czas na  złapanie partnera, dzisiejszy matrix każe im buntować się przeciw temu, ale natury nie zmienią,

Czy my mamy czas? owszem zależy to od nas, ale w pewnym momencie następuje czas refleksji - po co mi to wszystko, to nie wyścigi, nie pęd...

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym. Napisała tylko, że dla niej podstarzali faceci (50+ jak dobrze zrozumiałem) są dla niej obleśni. I uważa, że dla młodszych samiczek też będą obleśni. Pisze tak, jakby tego próbowała. Wie jak smakuje starcza ślina, wie jak pachnie starcza skóra i wie jak wyglądają łoniaki starca. A może tylko jej się tak wydaje a nie próbowała?  ¯\_(ツ)_/¯ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

 

ZSJkBaR.jpg

Łoo Jesu a co to sie stao?!

 

2 godziny temu, Szefito napisał:

@SławomirP z tym wyglądem bym nie szalał. Niewątpliwe plusy głos, spontaniczność i oczytanie. Taka życiowa wiedza. Ma dupke ze strasznej biedy. 

Jedyną nadzieją na starsze lata jest szukanie sobie takiej dziewczyny z bied... wróć, Himalajów tudzież Wenezueli :P 

 

Cytat

 Prawda jest jednak taka że się trzyma. I ma ponad 10 lat młodsza kobietę.

On ma 39 a ona 21 = 18 lat różnicy!!! A co najlepsze dziewczyna nie jest pasztem. Chociaż sam osobiście nie przepadam za "światowymi" laskami :P 

 

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Heniek napisał:

A w którym konkretnie miejscu pani napisała, że kobiety są atrakcyjniejsze na starość?

Nie napisała tego wprost, ale walcząc z tezą że starszy mężczyzna trzyma się lepiej od kobiety, podważa tezę w tytule mojej audycji że mężczyzna powinien mieć młodszą kobietę. Później pisze też, że powinien brać równolatkę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje tej kobiecie rację. Mam czasem wrażenie że próbując uciec z matrixa jednego to tworzymy sobie na tym forum matrix drugi, taki jaki nam pasuje. W tym naszym matrixie mamy po 50 lat a max 25 letnie dupy się za nami rozglądają, oczywiście nie mamy balastu czyli żony i dzieci bo my świadomi mężczyźni nie damy się wrobic w małżeństwo i dziecko. Milczaca pomijajac fakt, że na pewnym etapie życie mężczyzna też pragnie pozostawić po sobie ślad. Syn by się przydał.

 

To już tak nawet na logikę, Panowie. Trochę zaklinanie rzeczywistości. Dlaczego 25 latka miałaby się zabijac za łysego, z nadwagą 50 latka, któremu włosy z uszu i nosa wystają jak ma obok siebie swoich młodych rówieśników ?

 

Starego lwa to młode samce że stada przepędzają.

 

Mam wrażenie że to postawa mocno zyczeniowa. Owszem, prawdopodobna jak masz miliony na koncie ale wmawianie i powielanie tezy, 50 latek jest atrakcyjniejszy dla 25 latki niz np. 28 latek... Wolne żarty. No bo z niektórych wpisów tak to rozumie. Że dziadek 50 lat może konkurować z 28 letnim młodym samcem. Hehe. 

 

Jedynie co mozna stwierdzić to że my mężczyźni starzejemy się wolniej. Mamy kilka, może paranascie lat w zapasie. Kobiety starzeją się szybciej. Muszą się więc spieszyć.

Edytowane przez RealLife
  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Później pisze też, że powinien brać równolatkę.

Dziżys. Moja koleżanka rówieśniczka plotkując ze starszą oponentką o dzieciństwie dostała obrzydzenia, gdy dowiedziała się o jej romansie jako 16-latka z 32-latkiem. Musielibyście widzieć ten wylew bólu dupy, zaczynając od "16-tka to jeszcze dziecko!!!" na wyzwiskach kończąc. Zakończyłem dyskusję kwestią "jestem fanem małolat, właśnie idę sobie na randkę z gorącą 17 i nic nikomu do tego". B)

 

P.S. To jest ta sama laska, co miała do mnie pretensje, że gdy ona kieruje samochodem to ja za nią nie patrzyłem w lusterka przy zmianie pasu ruchu. Stare wygi mogą sobie to skojarzyć, gdyż pisalem o tym na forum.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 letni facet, zarabiający 3500 K na rękę będzie mniej atrakcyjny dla kobiet niż 40 letni prawnik, lekarz, pisarz, makler giełdowy.

 

40 letni mężczyzna może o siebie dbać, trzymać dietę, regularnie trenować i dzięki temu zawsze będzie kilka pozycji wyżej od 25 letniej partnerki.

 

Pomiędzy 25 letnią kobietą i jej rówieśnikiem często nie ma takiej przepaści jeżeli chodzi o status zawodowy, społeczny itd.

 

Rówieśnikowi ciężej zdominować partnerkę przez co jego atrakcyjność jest mniejsza.

 

W nawiązaniu do komentarza @RealLife

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, dobryziomek said:

28 letni facet, zarabiający 3500 K na rękę będzie mniej atrakcyjny dla kobiet niż 40 letni prawnik, lekarz, pisarz, makler giełdowy.

@RealLife

Nie będzie mniej atrakcyjny. Będzie miał inne atuty. Napewno dama będzie miała zgryz czy wybrać starego ale ustawionego czy biedniejszego ale młodego. W końcu ten młody też kiedyś może zacząć zarabiać lepiej. Po zatym trochę za bardzo skupiacie się na materializmie u kobiet. Czasem mam wrażenie że panuje tu niebezpieczna tendencja usprawiedliwienia swoich niepowodzeń "materializmem" kobiet. 

 

 

Mozna sobie tworzyć rozne teorie ale natury się nie oszuka. Młodość jest bardzo cenna.  To się tyczy obu plci. Jesli 40 latek wygra te konkurencję to ze względu na zasoby materialne. Pytanie teraz czy chcecie jako 40 latkowie mieć kobiety które wybierają was ze względu na materializm ?

 

Zresztą 12 lat różnicy to jeszcze OK. Daje wiarę że zadbany 40 latek może być atrakcyjny dla dziewczyny 25 lat ale raczej z takim sykiem niezadowolenia - szkoda że nie jest młodszy.

 

Ale 50 latek i 25tka ? No way. Gość przebogaty albo Panna z zaburzeniami.

  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Zdaniem Pani, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać Pań w swoim wieku :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.