Skocz do zawartości

Zdaniem Pani, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać Pań w swoim wieku :)


Rekomendowane odpowiedzi

To co kobiety mówią, trzeba brać dokładnie na odwrót. One są istotami społecznymi i muszą gadać tak jak społeczeństwo od nich wymaga. Więc skoro babcie są nie ponętne to panie będą mówić, że są mimo iż w mózgu będą myśleć inaczej no chyba, że racjonalizacja się włączy. 

Innymi słowy róbcie swoje a zdanie nie oświeconej kobiety włóżcie między bajki. 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram tych co twierdzą, że jednak gwiazdorzy (a zatem i milionerzy) to trochę średni przykład.

Tym bardziej że dochodzi tutaj do manipulacji - pokazuje się taką Cameron Diaz czy inną aktorkę po 40-ce złapaną bez makijażu, rano, na zakupach - a nie pokazuje się w takiej samej sytuacji mężczyzny.

Val Kilmer też był zajebisty i się zjebał.

Axl Rose (albo W. Axl Rose, jak ktoś pamięta) był gibki, szczupły i nawet wyrzeżbiony i jakoś nie pociągnął tematu.

W ogóle gwiazdor, aktor ma kasę, możiwość zabiegów, trenerów, i pracy nad wyglądem (+kontrola nad byciem pokazywanym w określonych sytacjach), więc porównania są kiepskie. Jak wygląda Tom Cruise rano, w miesiace poza planem, nie na czerwonym dywanie?

 

Co do relacji starszy - młodsza, to jestem ciekawy, ilu jest tutaj tych starszych w relacji z młodszymi (min. 10 lat)? Ktoś tu w ogóle ma osobiste doświadczenie? Ja wiem od żony, że starszy od 20 lat to dla niej staruch odstręczający.

 

A sam temat kto lepiej wygląda ("kto jest atrakcyjniejszy na statrość") - no to jest jasne, że w ogólności zadbany mężczyzna ma zawsze lepsze warunki niż jego tak samo zadbana rówieśniczka. Mamy inną skórę, inne warunki, wreszcie inne są kanony dla płci. Zmarszczki mimiczne, siwe włosy nie ujmują nic mężczyźnie. Mężczyznom nie opadają piersi (w każdym razie tym szczupłym). 

Mężczyźnie jest po prostu łatwiej mieć dobrze wyglądające ciało po 40tce.

 

Tematem pobocznym jest przy tym, która płeć i jak sobie radzi z upływem czasu i konserwacją?

 

Jak patrzę na ćwiczących w parkach, salach itp. to w grupie wiekowej 40+ widziałem wielu napawdę fajnie zadbanych, silnych i dociętych facetów, ale kobiet ni cholery.

Wydaje mi się, że kobiety stawiają na kremy i inne kosmetyczno-medyczne rozwiązania, czy najmniejszą linie oporu w postaci medycyny estetycznej i skalpela (maskowanie, czy też raczej mimikra). Zresztą maja zupełnie z dupy target - zamiast wyglądać jak zadbana i aktywna 40-tka one dążą do wyglądania jak  za czasów, gdy miały 25 lat, co daje żałosne efekty (dlatego piszę o mimikrze - one chcą udawać młodsze).

Sprawa stara i sprawdzona, nawet Oskar Wilde (żonaty, ale gej) pisał w końcu XIX w., że kobieta jest szczęśliwa dopiero, gdy wygląda o 10 lat młodziej od swojej córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

proszę o powściągliwość w słowach i minimum życzliwości,

Ja proszę o życzliwość w stosunku do osób które maja inne zdanie od Twojego, nie jesteś alfą i omegą bracie :) jeśli czegoś chcesz od innych, to daj to samo.

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

na tym forum nie będzie tolerowana taka agresja ("przypierdzielasz się", drwinki że dziecinne czepialstwo, zarzucanie mi atakowania Ciebie itd.)

Jeśli poczułeś się urażony, zwracam honor :)

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

by jeszcze się przerzucać drwinkami z kimś kto nie radzi sobie w dyskusji i wzbudza we mnie wyrzuty sumienia, że jest rzekomo prześladowany.

To nie jest kwestia tego czy ktoś sobie radzi w dyskusji czy nie, ale kwestia tego że mam inny światopogląd :) to że odbierasz pewne sytuacje w taki a nie inny sposób to nie moja broszka, w związku z tym prosiłbym nie wygłaszać pochopnych opinii opierając się na swoich subiektywnych odczuciach, bo ja prześladowany się nie czuje:) 

 

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Stalin nie był ogarnięty, był chamski do kobiet |(np. rzucał w nie niedopałkami) nie dbał o siebie, butów ponoć latami (?) nie ściągał, nie umiał podrywać - i kobiety wariowały na jego punkcie.

Skąd to wiesz? mógłbyś przytoczyć jakiś fragment, element biografii? skąd masz taka wiedzę? po prostu interesuje mnie to:)

 

Pozdrawiam :)

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Paterialista napisał:

Sprawa stara i sprawdzona, nawet Oskar Wilde (żonaty, ale gej) pisał w końcu XIX w., że kobieta jest szczęśliwa dopiero, gdy wygląda o 10 lat młodziej od swojej córki. 

Znam taki jeden przypadek z autopsji. Pani 42 lata, bardzo apetyczna figura, ładna buzia, bardzo jak mówi młodzież : ) "ruchable". I jej córka, 22 lata, całkowite przeciwieństwo - oczywiście, cera świeższa, ale duża nadwaga, wiecznie skrzywiony wyraz twarzy, mina cierpiętnicy, coś odstręczającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nigdzie nie powiedziała, że starsze kobiety są ładniejsze.

Powiedziała, że starsi faceci nie są bardziej atrakcyjni. Fizycznie. Bo nie są.

Taka jest prawda. A to że mogą mieć więcej kasy nie ma z wyglądem nic wspólnego. To jest inna cecha, która podnosi atrakcyjność ale nie jest fizyczna.

 

Tytuł jest mylący. Wkłada w jej usta coś czego nie powiedziała. To jest oszustwo i manipulacja.

To jest numer na lewackim poziomie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wrotycz napisał:

Ona nigdzie nie powiedziała, że starsze kobiety są ładniejsze.

Powiedziała, że starsi faceci nie są bardziej atrakcyjni. Fizycznie. (...)

 

Tytuł jest mylący. Wkłada w jej usta coś czego nie powiedziała. 

 

Nie zwróciłem na to w ogóle uwagi, ale masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wrotycz napisał:

Tytuł jest mylący. Wkłada w jej usta coś czego nie powiedziała. To jest oszustwo i manipulacja.

To jest numer na lewackim poziomie.

 

Bardzo mocne słowa i oskarżenia. Za mocne. Można napisać życzliwie, bez agresji. Co bym nie napisał, zawsze się komuś coś nie spodoba i zaczyna się przypier... ?

 

Zmienię ten tytuł, ale podkreślam jeszcze raz - ta Pani pisząc o ohydnych męskich starszych ciałach, deprecjonowała tytuł audycji (mężczyzna powinien mieć młodszą kobietę). Dla mnie wniosek co ona naprawdę chciała tym komunikatem przekazać był jasny, jak widzę dla niektórych nie, spoko.

 

Edit: tytuł zmieniony, ciekawe kiedy znowu ktoś się do niego przywali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Zdaniem kobiety, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać kobiet w swoim wieku :)
Teraz, The Motha napisał:

tak? doprawdy? :P

To zależy o jaką ciszę chodzi ;)

 

Kwestia interpretacji.

 

Cisi i pokorni w sensie mało ambitni, słabi i zahukani nie zdobędą ziemi.

 

Cisi pragmatycy już owszem, w myśl zasady : ,,Słowa i milczenie są po to, żeby ukrywać prawdę".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

To jest numer na lewackim poziomie.

@Marek Kotoński lewakiem? Świat oszalał. ?

 

Co do tytułu: Zdaniem kobiety, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać kobiet w swoim wieku :). Jak to powiedział jeden kabareciarz:

Jak mam szukać kobiety w swoim wieku, skoro w tym przedziale wiekowym już mało która żyje...?

 

Czy jakoś tak ?.

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Zdaniem Pani, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać Pań w swoim wieku :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.