Skocz do zawartości

Zdaniem Pani, starsi Panowie są ohydni i powinni szukać Pań w swoim wieku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata dobija 60 i miał seks z 25 latką, także się da. Natomiast czy można stworzyć taki związek i czy ma to sens? Mając 60 lat chciałbym z kobietą również porozmawiać, pożartować. Przecież nie chodzi tylko o dymanie. Tutaj jest róznica pokoleń niesamowita. No i bądźmy szczerzy... Nawet dbając o siebie, pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Zadbany 35 latek czy zadbany 60 latek? To chyba oczywiste, że młodszy wygrywa. Myślę, że jeśli zdecyduję się związać to różnica między mną a kobietą wyniesie jakieś 5-10 lat. Z tym, że kobieta musi być oczywiście zadbana, niektóre 30 to wyglądają już tak okropnie, że masakra. Wynika to oczywiście głównie z tego jak się prowadzą.

 

Faktem jest jednak, że my starzejemy się dużo lepiej. I to mnie cieszy ;) Łatwiej będzie przytrzymać jakąś jeśli zdecyduje się związać. Wyobrażacie sobie co by było gdyby kobiety wyglądały zawsze dobrze, nawet z wiekiem? Nikt nie dałby rady utrzymać związku. Dlatego wersja przystojny - średnio ładna jest chyba najlepsza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 9/22/2018 at 7:51 PM, self-aware said:

Myślę, że jeśli zdecyduję się związać to różnica między mną a kobietą wyniesie jakieś 5-10 lat.

Zdaniem naukowców najlepsza różnica wieku to 2 lata.

https://www.independent.co.uk/life-style/age-gap-relationship-ideal-years-different-love-last-longevity-emmanuel-macron-brigitte-a7729616.html (jest też źródło)

5 lat to 18% szansa rozwodu, a 20 lat 95%. Więc z tym wiekiem /2+7 to jest najwyraźniej kolejny mit.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie. Pewnie w ogóle by nie wpłynęło na wynik.

Próba rzędu 3000 - czyli statystycznie istotna, nie ma się co czepiać. Natomiast artykuł (w pdf) prezentuje dane w okropnej formie i ja bym tych doktorów na przeszkolenie wysłał. Poza tym wnioski jak najbardziej sensowne - nawet kilka lat czyni różnicę w mentalności i kulturze (zwłaszcza, że ta się szybko dziś zmienia) a to ma wpłys na rezultat w postaci sukcesu/porażki małżeństwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2018 o 18:13, RealLife napisał:

Mam wrażenie że to postawa mocno zyczeniowa. Owszem, prawdopodobna jak masz miliony na koncie ale wmawianie i powielanie tezy, 50 latek jest atrakcyjniejszy dla 25 latki niz np. 28 latek... Wolne żarty. No bo z niektórych wpisów tak to rozumie. Że dziadek 50 lat może konkurować z 28 letnim młodym samcem. Hehe. 

 

Jedynie co mozna stwierdzić to że my mężczyźni starzejemy się wolniej. Mamy kilka, może paranascie lat w zapasie. Kobiety starzeją się szybciej. Muszą się więc spieszyć.

 

Coś w tym jest.

 

Ale te paręnaście lat to nadal duża różnica. Mając 34 lata byłem w związku z 17/18-latką. Pamiętam, jak odbierałem ją samochodem po zajęciach w technikum (czy jak to się teraz nazywa). Także nie dramatyzujmy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia była była młodsza o 10 lat i to ja ją pogoniłem. Więc nie warto wierzyć w bajki samic że lubią starszych maks 5 lat. Kobiety są różne.

Jest jeszcze opcja że jeżeli ktoś jest kasiasty to nie będzie sobie brał brzydkiej, pomarszczonej baby mogąc przebierać w młodszych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wrotycz napisał:

 

Próba rzędu 3000 - czyli statystycznie istotna, nie ma się co czepiać. 

 

Może i mają rację, a może jej nie mają. Może są inne badania, ale nie znane nam. Może źle sformułowano pytanie. Wiele jest tych "może", ale na pewno wiadomo jest to, że jak mężczyzna ma 5 - 8 lat więcej to Panie są zachwycone. Nawet taki portal randkowy - niemal każda kobieta jest chętna na starszego i to nie o 2 lata, ale o np. 10 lat, oczywiście ma być "ogarnięty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał, że kobiety są różne. Być może, jednak do tej pory jakoś żadnej 18-latce czy studentce nie przeszkadzało to, że mam 34 lata. Niedawno byłem na koncercie z 19-latką, która na pierwszym spotkaniu delikatnie wybadała mój wiek i zero problemów. Podobnie znajoma maturzystka - zero problemów. Więc nie gadajcie, że 5 lat różnicy to max. Chyba, że sami macie 23 lata, to rozumiem. Mając 30+ spokojnie można brać studentkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

@Bullitt

Tylko że studentki i inne młode siksy często szukają sponsorów.

A starsze to nie?

 

U znajomej na 5 roku studiów (babski kierunek) główny temat po wakacjach to śluby, który się już odbyły i te, które będą zaraz. To są dziewczyny 23-24 lata, kolego. Zanim wyszły za mąż, musiały przynajmniej 2 lata "chodzić" z kolesiem, więc poznały ich najpóźniej mając 22-23 lata. Studentki. Bardzo często pobierają się ludzie w tym samym wieku lub z minimalną różnicą wieku, co akurat jest błędem, moim zdaniem (z punktu widzenia faceta na pewno). 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bullitt napisał:

U znajomej na 5 roku studiów (babski kierunek) główny temat po wakacjach to śluby, który się już odbyły i te, które będą zaraz.

@Bullitt

To teraz chyba kobiety idą na studia po to żeby złapać jelenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po części z komentarzem tej Pani mogę zgodzić. Rzeczywiście facet w wieku 40-50 lat może wyglądać dobrze i pewnie może być pociągający dla młodych kobiet, ale pod warunkiem, że o siebie dba, ćwiczy, zdrowo się odżywia i ma dobre warunki genetyczne. Niestety nie oszukujmy się, ale takich mężczyzn jest bardzo mało. Większość o siebie nie dba i już w wieku 30 lat wyglądają tragicznie. Myślę, że w wieku ponad 50 lat można być atrakcyjnym ale dla kobiet w podobnym przedziale wiekowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adam1992 napisał:

Ja się po części z komentarzem tej Pani mogę zgodzić. Rzeczywiście facet w wieku 40-50 lat może wyglądać dobrze i pewnie może być pociągający dla młodych kobiet, ale pod warunkiem, że o siebie dba, ćwiczy, zdrowo się odżywia i ma dobre warunki genetyczne. Niestety nie oszukujmy się, ale takich mężczyzn jest bardzo mało. Większość o siebie nie dba i już w wieku 30 lat wyglądają tragicznie. Myślę, że w wieku ponad 50 lat można być atrakcyjnym ale dla kobiet w podobnym przedziale wiekowym.

Zadbany 50-latek jest dobry dla panny 26-40 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Marek Kotoński said:

Może i mają rację, a może jej nie mają.

Dużo tych może...

Nie zgadzam się a oto dlaczego:

8 hours ago, Marek Kotoński said:

Może źle sformułowano pytanie.

To nie było badanie opinii więc nie było pytania. Jest to w źródle.

Badanie nie badało na kogo mają panie ochotę ale związek pomiędzy ilością rozwodów a różnicą wieku małżonków i wyszło że im większa różnica tym większe prawdopodobieństwo rozwodu.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.