Skocz do zawartości

Chirurgia plastyczna


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

wyklepie zderzaki tak, że hej ! Będą jak nowe ! ?

Zaraz zostanę oskarżona, że atencjuszka i założyłam temat tylko po to, żeby ktoś mi wyklepał zderzaki ;) 

 

Myślę, że jak ktoś ma coś co go np. krępuje, czyni nieszczęśliwym to poprawki u chirurga są uzasadnione. Chociaż faktycznie trzeba uważać, żeby to nie było wyszukiwanie sobie cały czas jakiegoś kompleksu i poprawianie, bo później zostaje się, żywą barbie, albo kenem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza nie wiem jak inni ale naturalne bimbałki są najlepsze. Mnie osobiście te sztuczne silikony czy inne dziadostwa sprawiają, że kobiety staje się dla mnie aseksualne. Dlatego bierz faceta, który akceptuje Twoje bimbałki i wygląd jako masz o będzie dobrze.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE w tym temacie. Cenię sobie naturalny wygląd i jak już jego poprawianie to też w naturalny sposób.

Jak chce się poprawić wygląd tyłka, biustu (czyt. ujędrnić), spalić tłuszcz - myślę, że ćwiczenia, dobrze dobrana dieta i zdrowe nastawienie dają stokroć więcej satysfakcji niż takie pójście na łatwiznę wydając kupę szmalcu na zabieg, który i tak po jakimś czasie będzie trzeba poprawić, bo po x latach może już nie wyglądać to estetycznie... Po za tym nie każdy organizm dobrze przyjmuje tego typu zabiegi. ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Dlatego hippie właśnie warto słuchać. 

A wy dziewczyny ćwiczenia wymiona i słać wyniki do gabinetu Pana Szatana ?Pamiętajcie lepszy krzywy zderzak niż sztuczny, lepsza mała bimbałka niż bimbałka ze syropem klonowym czy co oni tam wszczykują. Lepiej opadające cudo natury niż sterczące sztucznie. Lepszy normalny mały Jackson w spodniach niż jakby facet miał różowe dildo zamiast Jacksona. Proste jak drut a jak nie pasuje waszemu facetowi to zmieniać samca na przykład na takiego fajnego jak ja( nie żebym coś sugerował ? )

No i najważniejszą sprawa to:

(Chwała wszystkim zderzakom świata i Panu Bogu za ich stworzenie :D

Lub Pani Bóg.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jestem zajebisty więc niczego nie planuje zmieniać, no może jedynie zmniejszyć sprzęt bo już męczące jest wysłuchanie że za duży xD, a tak poważnie to powinienem zrobić operacje przegrody nosowej bo po złamaniu jest krzywa. Bóg każdemu z nas dał konkretne ciało i uważam że nie powinniśmy ingerować w zmiany ciała no chyba że jest to konieczne dla zdrowia fizycznego czy psychicznego.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiększające operacje plastyczne to zwykłe oszustwo genetyczne. Zapładniasz taką laskę nie wiedząc że była pospawana jak nówka Passat z dwóch przystanków i autokaru a potem potomstwo to jakieś dziwolągi na kształt beczkowozu. 

 

@ZdzisławBeton @koksownik w kwestii tatoo mam podobnie i włącza mi się w głowie na widok dziar, cytat z "Księgi śmiechu i zapomnienia" Kundery - "Eeee, to z niedojebania".

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiegi z kwasem są bardzo popularne. Za pomocą kwasu teraz koryguje się nos, policzki, podbródek, usta. Chyba 1mg kwasu 800zł. :D

To się nazywa np : korekta kształtu nosa. :D

Dzisiaj kobiety są zakompleksione. Wszystkie chcą być piękne bo media społecznościowe wciskają nam na okrągło jakie mamy być. 

Mezczyzni nam w tym nie pomagają, bo sami wymagają laleczek.

Teraz jest taki szał na duże, pełne usta przykładowo. 

Mam znajomą co w tym siedzi, nawet porobiła sobie kursy i sama upiększa już kobiety, kiedyś mi cisła żebym sobie zrobiła usta, mówiła 0,5 kwasu w górną wargę i będę mieć bardziej ponętne usta. Prawie na to poszłam. :D

 

@Rnext Takie korekty widać na pierwszy rzut oka, jak ktoś ma chociaż małe pojęcie o tym i nie patrzy na kobietę dolnym mózgiem. ;)

Dla mężczyzny jest to oszustwo genetyczne, a dla kobiety chociaż kilka chwil gdy jest wystarczająco ładna. 

Nam te media społecznościowe ryją mózgi. 

Masz być taka i taka i chuj. Kobieta taką chce być. Ja to rozumiem. 

Jestem na nie ale rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Mogę się mylić ale mężczyzna podnosi samoocenę poprzez zaliczenie, a kobieta poprzez odrzucenie. 

 

@ZdzisławBeton W poprzedniej pracy jak przyszłam usłyszałam, że jestem za ładna żeby z nimi pracować bo mam za duże oczy i za duże usta. 

Natomiast jedna znajoma prawie mnie namówiła by jeszcze te usta powiększyć.

Kobiety zawsze się porównują do innych i oceniają, która lepsza i zawsze chcą być tymi lepszymi.

 

@Rnext Wrzuć coś polskiego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lalka napisał:

 @ZdzisławBeton W poprzedniej pracy jak przyszłam usłyszałam, że jestem za ładna żeby z nimi pracować bo mam za duże oczy i za duże usta.

 

No widzisz, zaciekawiłaś mnie. Aż chętnie bym zobaczył jak wyglądasz. Tylko, że mam zerową fizyczną prezencję i m.in. przez to stałem się cynikiem, więc z takiego spotkania wyszłabyś w najlepszym wypadku wkurwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzisławBeton Mhm, czyli jaki wniosek? Interesuje nas w pierwszej kolejności piękno zewnętrzne. 

Ja zwracam uwagę jaki to jest problem wśród kobiet, jak się same nawzajem wykańczają, a Ty już myślisz o spotkaniu. Nie, nie, nie. :D

Wszyscy lubią piękno.

Kobiety też, ale swoje. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lalka napisał:

Mogę się mylić ale mężczyzna podnosi samoocenę poprzez zaliczenie, a kobieta poprzez odrzucenie. 

Tak ale jest to łechtanie swojego ego i nie jako pompowanie samooceny sterydami. 

Odbierzmy kobiecie jej największą broń czyli urok a facetowi możliwość zaliczania kobiecin. 

Co się stanie wtedy ze samooceną ? ? Lipton :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka

Tu dałaś bardzo ciekawe pole do POPiSu, ponieważ ten temat można by bardzo mocno rozwinąć o pewne rzeczy jak pociąg seksualny chociażby i dlaczego kobiety czy mężczyźni naginają rzeczywistość czy też tworzą iluzję na temat siebie.

Można by też pociągnąć temat o siłę czym jest ona dla kobiet. Mi się wydaje, że siła w mega najkrótszym skrócie to po prostu mówienie atrakcyjnej kobiecie nie, nawet gdy stoi rozebrana a Jackson jest już gotowy na wojnę.

Czym jest kobieca siła uroku ? To gdy kobieta używa swojego uroku na mężczyznę, który mówił na początku nie ale koniec końców go usidla.

Kto wygra, komu zależy bardziej ? Warto dodać, że podczas takich sytuacji czuć iskry w powietrzu z pożądania z obu stron :)

Wiecie na przykład taniec, i dotykanie siebie lekkie czy flirtowanie i patrzenie sobie w oczy.

Z opisów wynika, że lalka ma duże ładne oczy, no cóż kto by wygrał ?

Piękno łoko czy męska siła w oczach o tym dowiemy się w następnym odcinku :D 

 

Pozdrawiam cieplutko :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Słyszałam już od mężczyzn, że ja wiem co ja mam. :D Ale ja nie wiem o co im chodzi. ? :lol:

 

No ale to o czym piszesz to jest właśnie siła odrzucenia. To jest niesamowite. Ale który mężczyzna teraz ma tyle siły w sobie by odrzucić kobietę, którą mógłby mieć? To pali styki kobietom. :D

Ale nie wystarczy powiedzieć nie, to trzeba dobrze rozegrać. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalka napisał:

Słyszałam już od mężczyzn, że ja wiem co ja mam

A to pewnie masz te spojrzenie, że człowiek nie wie czy dać w ryj, uciekać, czy się oddać, czy się kochać w restauracji na krześle przy ludziach czy iść popływać razem w basenie :D 

3 minuty temu, Lalka napisał:

Ale ja nie wiem o co im chodzi. ? :lol:

Powiem Ci w sumie, że ja też nie wiem :D 

3 minuty temu, Lalka napisał:

No ale to o czym piszesz to jest właśnie siła odrzucenia. To jest niesamowite. Ale który mężczyzna teraz ma tyle siły w sobie by odrzucić kobietę, którą mógłby mieć? To pali styki kobietom. :D

Tak, ponieważ oddziałuje na jej poczucie atrakcyjności czyli w 98% kobiet. Bycie chcianą i pożądaną to dla kobiety wielka rozkosz, z resztą dla facetów też może i nawet bardziej przez braki takich sygnałów. Jak facet odrzuci ale koniec końców rozegra to tak jak mówisz, że ona go posiądzie i zdobędzie to obstawiam, że seks może być bardzo dziki w wykonaniu kobiety :D 

6 minut temu, Lalka napisał:

Ale który mężczyzna teraz ma tyle siły w sobie by odrzucić kobietę, którą mógłby mieć?

?☺️

Powiedzmy, że coś na ten temat wiem. ?

Koniec końców była na mnie wkurzona masakryczne po tym. MASAKRYCZNIE.

Tak, że wycofała i wygaszała kontakt. Musiałem jej zadać ogromny cios tym chociaż nie chciałem, nie jestem przecież (chyba) gnojem ale mogę się mylić, nikt nie jest dobry we własnej sprawie :P 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.