Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Nero

Gry

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby polecić gry na pc? Najlepiej strategiczne. Ostatnio każda jedna nie zasługiwała na szczególną uwagę. Mogą być mmo lub mmorpg. Chętnie pogram w inne gry, które są dość mądre, a przynajmniej nie głupim pożeraczem czasu.

*nie jestem pewna co do tematu, ale w zakładce pisało 'zainteresowania', więc myślę, że jest dobrze*

SławomirP czy na profilowym to główna postać z Gothica? A przynajmniej, bardzo podobna, wracają wspomnienia i dzięki za odpowiedź, zaraz zobaczę o czym jest :)

• Like 1

35 minut temu, Harpagon napisał:

Ze strategicznych to może szachy?

Kiedyś chciałam grać, ale pvp z komputerem jest dość nużące, ale kto wie, może zagram partyjkę.

Nie wiem, jak wiele gier przerobiłaś i ciężko mi trafić z czymś Ci nieznanym, ale jeśli nie grałaś w Max'a Payne'a, to możesz się nim zainteresować.

(chociaż to nie jest gra strategiczna... a o Herosie nie będę wspominał 😄)

Edited by Bury Zenek
  • Like 1

Mnie ostatnio wciągnęło This is the Police. "Symulator" komendanta policji miejskiej, który ma 180 dni do emerytury i postanawia odłożyć sobie na godną starość : ) Bardzo życiowa gra. Korupcja, łapówki, szukanie haków, zwalnianie i zatrudnianie ludzi, kontakty z władzami, jak również z mafią. Jak dla mnie genialna perełka i to zrobiona przez białoruskiego Deva.

Civilization wszystkie części ale szczególnie polecałbym część V gdzie również można zagrać Polską.

No i wspomniana EU IV.

@gnukij1

Jak COH to cześć druga więcej opcji 2 dni temu stuknęło mi 1700 godzin. 

Medieval z nakładkami gry Europa barbarorum 1 i 2 najlepsze strategie w jakie grałem mimo błędów i jeszcze mod do medievala 2 steiless steel

@Nero

Wspomniana Europa Universalis nie polecam bo ledwo siądziesz po południu a kiedy skończysz to już będzie noc i do spania 😛 

Poza tym Civilization to samo.

Co do RTS'ów:

- Starcraft 2

- Warcraft 3

Tych gier nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

- Seria Command&Conquer - szczególnie Red Alert 3 mi się podobał.

- Supreme Commander - walki mechów i tranformersów :P 

- Seria Anno - stricte ekonomiczno - handlowa gra. W zależności od cześci są różne epoki historyczne.

- Seria The Settlers - budowanie własnych osad od podstaw.

- Blitzkrieg 2 - taktyczna strategia osadzona w realiach IIWŚ.

Propo Nicku "Nero" powinnaś zagrać w Devil May Cry 4 :) Jeden z głównych bohaterów ma tak na imię.

Edited by Ksanti

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mtg100
      Szanowni Państwo, kochani moi,

Uniwersum Szkolnej 17 zyskuje coraz większa popularność. Ostatnio pojawił się mod do gry Hearts of Iron IV, który dodaje do rozgrywki nowa frakcję - Podlasie.

https://www.youtube.com/watch?v=BN8HeFwVoZ0

https://www.youtube.com/watch?v=o63AaT7FPYE
    • By Mtg100
      Witam wszystkich,

Nie znalazłem wiele informacji na forum na temat tych nawyków, więc zakładam nowy temat.

Chodzi o szkodliwy, moim zdaniem, nawyk beznamiętnego wykonywania danych czynności, które kiedyś sprawiały nam przyjemność, a teraz już nam spowszedniały. Często zdarza mi się odruchowo włączyć jakiś utwór muzyczny, żeby umilić sobie pracę, czy przyswojenie sobie jakichś informacji. Niedawno zauważyłem po sobie, że przyjemność z tego jest zerowa, a ponadto następnego dnia po ciągłym słuchaniu tych samych kawałków czuję się wydrenowany z energii życiowej. Nie mogę też skupić się na bieżących czynnościach, bo w głowie gra mi ciągle ten sam utwór, co przy bardziej wymagającej pracy pociąga za sobą przykre konsekwencje. Z uwagi na to, postanowiłem zastąpić ten nawyk  nawykiem niesłuchania muzyki przed pracą i przy pracy. Niestety praca w ciszy, mimo, ze wydaje się być wydajniejsza, zaczyna po jakimś czasie sprawiać mi dyskomfort.

Do tego nawyku zaliczyłbym też beznamiętne oglądanie seriali o schematycznej aż do bólu głowy fabule. Jeśli podoba nam się kilka pierwszych odcinków, to z poczucia obowiązku oglądamy kolejne. To samo odnosi się do dłuższych monotonnych gier komputerowych tzn takich, gdzie musimy zabić np. 1000000 potworów, żeby uratować fantastyczne królestwo przed zagładą ze strony sił jednoznacznie złych. Czas spędzony na granie w takie gry i oglądanie seriali bez większej wartości merytorycznej jest czasem bezpowrotnie straconym.

Do tego niektóre gry komputerowe są tak skonstruowane, że są bardzo wymagające pod względem czasu, który trzeba poświęcić, żeby mieć przeciętne wyniki w grze. Żeby wykończyć jakiegoś potworka, potrzebny jest odpowiedni poziom doświadczenia i wirtualny ekwipunek. Zatem trzeba poświęcić sporo czasu na beznamiętne "ekspienie". jeśli gra rozgrywa się online, dostępna jest zapewne jakaś wirtualna waluta typu księżycowe kamienie, która znacznie ułatwia grę i za którą trzeba zapłacić jak najbardziej realnymi pieniędzmi. Takie gry nie mają końca i dodatkowo są tak skonstruowane, żebyście sfrustrowali się przebiegiem dotychczasowej rozgrywki i rozważyli zakup wirtualnej waluty. Poczucie obowiązku i sumienność każą przyłożyć się do gry, ale to pułapka. Lepiej skierować swoje ambicje ku bardziej konstruktywnym celom.

Czy macie podobne przemyślenia?

Pozdrawiam
    • By Pawel93
      Witajcie Szanowne Państwo kochani moi,

Chciałem utworzyć ten temat, w którym byłyby tylko i wyłącznie najlepsze Remix'y muzyczne z udziałem aktorów serialu Szkolna 17™

Na początek chciałem wkleić swój ulubiony Remix z udziałem Majora!

Miłego słuchania, naprawdę polecam!

HEWRA MAJOR suchodolski = lava remix

• By TheFlorator
      Jak w tytule.

Wstawiać z YT (gameplay)

Z tego co pamiętam to były to:

standardowo: @SennaRot, @Tomko, @Animavilis, @Tornado, @rarek2, @zuckerfrei , @Ruchawicki, @Ważniak
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.