Skocz do zawartości

Nero

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby polecić gry na pc? Najlepiej strategiczne. Ostatnio każda jedna nie zasługiwała na szczególną uwagę. Mogą być mmo lub mmorpg. Chętnie pogram w inne gry, które są dość mądre, a przynajmniej nie głupim pożeraczem czasu.

*nie jestem pewna co do tematu, ale w zakładce pisało 'zainteresowania', więc myślę, że jest dobrze*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wciągnęło This is the Police. "Symulator" komendanta policji miejskiej, który ma 180 dni do emerytury i postanawia odłożyć sobie na godną starość : ) Bardzo życiowa gra. Korupcja, łapówki, szukanie haków, zwalnianie i zatrudnianie ludzi, kontakty z władzami, jak również z mafią. Jak dla mnie genialna perełka i to zrobiona przez białoruskiego Deva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nero

Wspomniana Europa Universalis nie polecam bo ledwo siądziesz po południu a kiedy skończysz to już będzie noc i do spania ? 

 

Poza tym Civilization to samo.

 

Co do RTS'ów:

- Starcraft 2

- Warcraft 3

Tych gier nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

 

- Seria Command&Conquer - szczególnie Red Alert 3 mi się podobał.

- Supreme Commander - walki mechów i tranformersów :P 

- Seria Anno - stricte ekonomiczno - handlowa gra. W zależności od cześci są różne epoki historyczne.

- Seria The Settlers - budowanie własnych osad od podstaw.

- Blitzkrieg 2 - taktyczna strategia osadzona w realiach IIWŚ.

 

Propo Nicku "Nero" powinnaś zagrać w Devil May Cry 4 :) Jeden z głównych bohaterów ma tak na imię.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.