Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mędrzec w audycji mawiał :" na starej piczy, młody chuj się ćwiczy". 

 

 

W Poszukiwaniu mistycznej mądrości i dogłębnego, duchowego zrozumienia postanowiłem założyć tego posta. Na Roksie, trafiają się zarówno płatne panie drogie, jak i tanie, stare i młode. Ja się pytam, czy jeżeli Pani ma lat około 30-40 to brać ją czy nie. Opłaca się, jeżeli na zdjęciach jest ok, czy lepiej wziąć młodszą ? 

 

Jaka prawda mistyczna, wynika z waszych życiowych doświadczeń ?

Do jakiego wieku, Panie te są ok ?

Edytowane przez śliski ręcznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne są twoje przesłanki o duchowym zrozumieniu. Ja też swego czasu udałem się do Divy znaleźć tam odpowiedz na nurtujące mnie egzystencjonalne pytania. Wyszedłem jednak rozszczarowny, bez oświecenia.

 

Diva miała cycki duże, ladne, zrobione. Figura perfekt. Skora ideał. Na bank ćwiczy. Ale z twarzy pod 40stke. Poziom intelektualny karyny a w drzwiach do mieszkania to by sobie mogła kołowrotek zamontować tyle klientów. Nie wiem jakim sposobem. 

 

Powiedzialem sobie później że jeśli pójdę drugi raz na Dive to tylko max 25 lat. 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć nie mogę że to reguła jednak mając doświadczenie z młodymi jak i przygody z mężatkami to zdziwieniem dla mnie było że młoda dziewczyna studentka lepsza była w łóżku niż mężatka 35lat, także wybierając starszą nie masz pewności że będzie lepiej się na tym znała. Moja opinia jest taka by wybrać taką pomiędzy czyli koło 30, będzie jeszcze utrzymana w dobrym stanie a taka po 40 to już nie wiadomo co zastaniesz w drzwiach ;) a wierz mi to głupie uczucie kiedy zachodzisz, otwierają się drzwi i taki szok bo widzisz co innego niż było na zdjęciach ?, dla mnie to nie był problem podziękować i wyjść, ale dla kogoś może to być krępujące i zostanie z niesmakiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroda urodzie nierówna, znam kobietę, która ma niespełna 40 lat, a wygląda lepiej niż większość 20 kilku latek.

 

Wszystko jest kwestia indywidualnego dbania o siebie. Możesz spróbować z różnych źródeł i zrobić porównanie. Praktyka Bracie da Ci właściwą odpowiedź ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole starych rur jeszcze się  w życiu naruchacie.

Jak masz wydać kasę to lepiej żeby wyglądała lepiej niż gorzej. No tak na logikę?

 

Idziesz na garsonierę czytasz zakładki i znajdujesz dupę max 30 lat z dobrymi opiniami.

Idziesz tam nie szukać żony ani dziewczyny ale aby zaruchać. 

 

 

Stara diva duży przebieg bardziej doświadczona więc będzie robić tak abyś jak najszybciej wystrzelał się z armatki. 

Młoda jest szansa, że coś tam będzie kombinowała a i lepiej przytulić się do młodego ciałka.... No główka zaczyna pracować?

(przepraszam za wulgaryzm ale nie wyrabiam już z tą racjonalizacją i to jeszcze w przypadku div.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

Idziesz tam nie szukać żony ani dziewczyny ale aby zaruchać.

To jest jak widać dla wielu wciąż niezrozumiałe, jak widać np na przykładzie kolegi @RealLife który najwyraźniej szedł tam po intelektualną rozmowę i zrozumienie jego teorii o mechanice kwantowej - może szukał bratniej duszy? Zawiódł się chyba.

 

Cichodajki, wszelkie erodate, itd. odradzam - stracicie swój bardzo cenny czas, a zwykle nic nie dostaniecie. Czas spędzony na nagraniu sobie seksu to często tygodnie albo i dłużej - seks jak już dostaniesz, też nie darmowy, a i oszustw nie brakuje. To takie portale erotyczne białorycerzy, co będą płacić za rozmowę z mistyczną istotą jaką jest kobieta.

 

Normalny facet przeszukuje odloty (większy wybór niż na roksie) sprawdza garsonierę gdy laska mu się spodoba (sprawdza numer); jak nie ma kartoteki, albo kartoteka jest pozytywna oraz głos w słuchawce jest miły i nie pachnie burdelem - wbija.

Sam ruchałem kilka takich żylet, że w realnym życiu nigdy bym nie poruchał takich tak wiele, chyba że stałbym się milionerem. Z odpowiednim nastawieniem divy to super zabawa - za 150-200 zł masz ładną kobietę jak z filmu którą zawsze chciałeś ruchać.

 

No, ale przede wszystkim mindset. Do mniej ogarniętych; do divy nie chodzi się po rozmowę, szukanie dziewczyny, żony czy też bratniej duszy :) Naprawdę.

Edytowane przez wilimowski
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakiś czas temu odwiedzałem młodą 21 lat dziewczynę, ciało ładne, zgrabne, świerze ale co z tego jak chuja w łóżku potrafiła. Rozkładała nogi i czekała aż się zrobi swoje, na zasadzie cipka jest nagrodą masz i wal. Podziękował za taką ładną lalke z wosku. Jak już się płaci to niech diva chociaż coś potrafi. Tak że można trafić różnie, grunt to znaleźć odpowiedni balans.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wyglądu, uroda zależy od wielu czynników, dieta, ćwiczenia, DNA, ilość snu, używki, zabiegi i kosmetyki. Przykładowo Shakira ma 41 lat i wygląda lepiej niż np. 30 latka, co pije, pali, imprezuje i je byle co. Tylko Shakira dużo ćwiczy, dobrze je, śpi, ma na spa i kosmetyki.

Edytowane przez Beckenbauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Łabędź napisał:

Ja tam jakiś czas temu odwiedzałem młodą 21 lat dziewczynę, ciało ładne, zgrabne, świerze ale co z tego jak chuja w łóżku potrafiła. Rozkładała nogi i czekała aż się zrobi swoje, na zasadzie cipka jest nagrodą masz i wal. Podziękował za taką ładną lalke z wosku. Jak już się płaci to niech diva chociaż coś potrafi. Tak że można trafić różnie, grunt to znaleźć odpowiedni balans.

Dokładnie, z młodymi miałem kilkukrotnie bardzo podobnie. Dlatego później spróbowałem ze starszą. Mamuśka była zdrowo po 40, ale miałem loda życia i jebanko też niczym sobie. Idąc za ciosem kolejny raz również byłem u milfa, tym razem na samego loda. Nie było to to co u tamtej, ale mimo to się nie zawiodłem. Ogólnie starsze potrafiły lepszy klimat wprowadzić i rozluźnić mnie. Nawet szło sensownie pogadać. 

Dlatego jeżeli miałbym Ci doradzić, to jednak wybrałbym zadbaną, koło 40 mamuśke. A jeżeli nie będziesz mógł się zdecydować co do której, to zawsze możesz pójść na duet młoda i milf, chyba w dużych miastach są takie, ale to już kilka słówek conajmniej ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam poznać jakąś konkretną męzatkę (bez prowokacji). Te samotne mamuśki z dzieciokami to nie dość że tępe strzały, to jeszcze szansa, że Cię złapie na ciąze a wtedy to już tylko kaplica.

Dziwki są odrażające, jeśli nie ma się wyjebane po całości. Ja np nie mógłbym takiej lizać cipy ani całować, kutasa bez gumy też bym jej nie dał do japy. A co to za przyjemność ruchać jedynie w gumie bez żadnego loda, minety i całowania? Bez żadnej więzi, to już lepiej kupić gumową lalkę , przynajmniej nie złapiesz syfa. A jak poznasz konkretną męzatkę, to nie dość ze rozmowa na poziomie, więź zaciesniona, seks bajeczny, jestes w miare bezpieczny jeśli chodzi o złapanie na dzieciaka. Ryzyko takie, że mąż Ci może odstrzelić ptaka ale jak to się mówi - no risk no fun. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Isildur napisał:

Dziwkiodrażające, jeśli nie ma się wyjebane po całości. Ja np nie mógłbym takiej lizać cipy ani całować

:o ale, że..? Ty serio myślisz, że ktoś liże cipke paniom, które mają kilku klientów minimum dziennie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

:o ale, że..? Ty serio myślisz, że ktoś liże cipke paniom, które mają kilku klientów minimum dziennie? 

No właśnie o to chodzi, że pewnie nikt. A ja lubię lizać cipkę więc wizyta u divy odpada, bo i po co? Żeby włozyć w gumie? A co to za przyjemność pchać w coś co tylko odlicza żebyś jak najszybciej skończył bo następny klient czeka

 

 

#Taboo przeczytaj cały post. Zacząłem od mężatki, by później napisać dlaczego samotne matki i divy są dla mnie bez sensu, by na koniec opisać dlaczego ta mężatka to jedna z lepszych opcji

Edytowane przez Isildur
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niebywale zdziwiony tym, że niektórzy wypowiadający w tym temacie, są przekonani o tym, że na divy idzie się porozmawiać, zbudować jakąś więź, przytulić się, a na dodatek jeszcze pocałować. A ja zawsze byłem przekonany, że do takich idzie się na numerek i tyle. Jak w dodatku wyjdzie z tego jakaś rozmowa sensowna to fajnie, ale to tylko dodatek. Chcesz jeden z drugim sobie z panną pogadać na jakimś poziomie, zbudować więź i poszukać odpowiedzi na nurtujące świat pytania, to może lepiej pójść do biblioteki.

Temat jest zresztą nie o tym tylko o maksymalnym wieku, więc ja w tym momencie gustuje w młodszych, maksimum 30 lat. Kwestia indywidualna. 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Isildur said:

Ja polecam poznać jakąś konkretną męzatkę (bez prowokacji). Te samotne mamuśki z dzieciokami to nie dość że tępe strzały, to jeszcze szansa, że Cię złapie na ciąze a wtedy to już tylko kaplica.

Dziwki są odrażające, jeśli nie ma się wyjebane po całości. Ja np nie mógłbym takiej lizać cipy ani całować, kutasa bez gumy też bym jej nie dał do japy. A co to za przyjemność ruchać jedynie w gumie bez żadnego loda, minety i całowania? Bez żadnej więzi, to już lepiej kupić gumową lalkę , przynajmniej nie złapiesz syfa. A jak poznasz konkretną męzatkę, to nie dość ze rozmowa na poziomie, więź zaciesniona, seks bajeczny, jestes w miare bezpieczny jeśli chodzi o złapanie na dzieciaka. Ryzyko takie, że mąż Ci może odstrzelić ptaka ale jak to się mówi - no risk no fun. 

 

Poprawiłeś mi nastrój z rana tym postem. Kontrowersyjny jak każdy o mężatkach. Ja to rozumie bo sam mam kochankę mężatkę i faktycznie seks jest nieziemski. Dla wielu jest to jednak nie do pomyślenia (aspekt społeczny, moralny).

Również nie wyobrażam sobie lizać cipy u Divy, nawet całować jej ciała sobie nie wyobrażam. W ogóle 3/4 rzeczy, które robiłem z żoną/kochanką nie wyobrażam sobie robić z Divą. Obrzydliwe. Bez dwóch zdania, żadna Diva nie zastąpi zakochanej w Tobie kochanki.

 

Natomiast trzeba przyznać, że płacąc 200 PLN możesz posunąć taką laskę o jakiej człowiek całe życie marzy - oczywiście w kwestii wyglądu. Przyznaj, że brzmi jednak kusząco. Nawet jeśli będzie to seks w gumie.

 

Uważam, że za każdy seks przyjdzie zapłacić. Żonie się płaci małżeństwem, kochance się płaci ryzykiem i emocjami-  dłuższa relacja grozi zaangażowaniem emocjonalnym; później jeszcze komuś do głowy przyjdzie wychowywać nie swoje dzieci. Nie ma róży bez kolców.

Z Divą jest prosto. 150 - 200 PLN to niewielka cena.  Dlatego, ja raczej pójdę w przyszłości do jakieś max 25 fajnej Damy. Mam nawet pomysł na moje następne urodziny .... 2 x 25 lat Divy na całą noc ;) 

 

4 minutes ago, Krugerrand said:

Jestem niebywale zdziwiony tym, że niektórzy wypowiadający w tym temacie, są przekonani o tym, że na divy idzie się porozmawiać, zbudować jakąś więź, przytulić się, a na dodatek jeszcze pocałować. A ja zawsze byłem przekonany, że do takich idzie się na numerek i tyle. Jak w dodatku wyjdzie z tego jakaś rozmowa sensowna to fajnie, ale to tylko dodatek. Chcesz jeden z drugim sobie z panną pogadać na jakimś poziomie, zbudować więź i poszukać odpowiedzi na nurtujące świat pytania, to może lepiej pójść do biblioteki.

 

Każdy ma ten pierwszy raz. Szybko takie nastawienie przechodzi. Nie ma co się dziwić. Gorzej, że z tym seksem też bywa różnie. Warto poczytać o konkretnej Divie bo z tego co czytam o doświadczeniach innych to kłody się często zdarzają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

Szybko takie nastawienie przechodzi.

A to moim zdaniem złe nastawienie. Odpowiednim nastawieniem jest mieć dobry numerek i spóścić nieco z jąder. Jeśli w Twoim wypadku to nastawienie minęło po pierwszym razie to bardzo dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.