Skocz do zawartości

Pod górę, czyli na szczyt.


bulletproof

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, 

 

W moim ostatnim temacie wspomniałem o kolejnej przysiędze, więc jak mówiłem tak robie.

Zauważyłem, ze w swoim życiu potrzebuje mieć narzucony jakiś rygor. Daje mi to satysfakcje i odciąga umysł od myślenia o nic nie znaczących pierdołach oraz pomaga mi stać sie najlepsza wersja siebie.

 

O co chodzi?

 

Narzucam sobie trwający 90 dni rygor i codzienne czynności które chcialbym wykonywać, niektóre z nich robie juz od dawna ale chce dorzucić jeszcze pare innych.

 

Co chce robić?

 

*codziennie rano i wieczorem zimny prysznic(juz robie)

*nofap(w trakcie)

*medytacja 10min

*nauka słówek angielskich z aplikacja

*nauka angielskiego w Duolingo

*codzienne ćwiczenia umysłu z Lumosity

*palenie marihuany tylko w soboty(obecnie kilka razy w tygodniu wieczorami)

*fajki tylko przy marihuanie

 

Nie powiem może być ciezko ale lubie jak jest ciężko więc sprawi mi to dodatkowa satysfakcje.

Wszystkie ćwiczenia zajmą mi około 30min dziennie, nie jest to duzo, do pracy dojeżdżam jako pasażer wiec nie bedzie kłopotu. Oczywiscie czasami moze sie zdarzyc ze czegos nie zrobie, ale wliczam to w rachunek. 

 

Dodatkowo:

*nie pije alkoholu od 5msc

*ćwiczę siłowo od 6msc regularnie.

*biorę witaminy i minerały

*regularnie pije sok z cytryny

 

Cel:

*lepsza znajomość angielskiego, przez co lepsze kontakty na wyspach

*zahartowanie cialo

*spokojniejszy umysł oraz lepsze panowanie nad emocjami

*lepsza wersja siebie

 

 

Przysięgam uroczyście przed Braćmi trzymać się narzuconych przez siebie reguł do dnia 20 grudnia 2018r.

 

Co jakiś czas bede wrzucał aktualizacje i informował o postępach. 

 

Pozdrawiam Panowie!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bulletproof napisał:

palenie marihuany tylko w soboty

Pisanie w bądź co bądź publicznym miejscu o popełnianych przestępstwach (posiadanie) nie wydaje się najmądrzejszym pomysłem, bez względu na to jak oceniamy sensowność penalizowania niektórych czynów. Trzymam kciuki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TMiro napisał:

Pisanie w bądź co bądź publicznym miejscu o popełnianych przestępstwach (posiadanie) nie wydaje się najmądrzejszym pomysłem, bez względu na to jak oceniamy sensowność penalizowania niektórych czynów. Trzymam kciuki :) 

Jakich przestepstwach? Kto powiedzial ze mieszkam w Polsce? 

Btw. W Polsce karane jest posiadanie, a nie palenie:) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.