Skocz do zawartości

Zapraszam do kulturalnej dyskusji wierzących i niewierzących.


Rekomendowane odpowiedzi

@Falka Elen Dołączam do prośby Szatana. To fajnie, że coraz więcej różnych osób tu przybywa i nie trzeba popier.. po całym necie by przeczytać różne podejścia. Jakby forum pierdolnęło to będzie drugi Katyń. :D

 

50 minut temu, Falka Elen napisał:

wszystkie religie mają nieprawdopodobnie wiele wspólnych cech, a nawet bożków, tyle że o różnych imionach. Czy ma to głębszy sens?

Ludzie są wszędzie absolutnie jednakowi, więc mają te same pomysły i natchnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa 

No dokładnie i dodatkowo są wymierne nie równości. Nie wiem ile jest kobiet na forum dajmy na to 30. To wychodzi jedna kobieta na 300 chłopa, nie za duże luksusy tu macie? ? 

Czas wprowadzić rownouprawnienie!

 

Co do nowej użytkowniczki, jestem zaciekawiony, ponieważ symbolika, znaki, runy, słowiańska wiara oraz wierzenia są mi znane, więc Falka z niecierpliwością czekam na Twój temat. Może się czegoś nowego dowiem. 

Zaprojektuj temat lub tematy jak uwazasz za słuszne. Wszystkie przeczytam bo bardzo lubię tą tematykę.

 

No i dziewczyny nie ma co się gryźć :)

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Falka Elen napisał:

ze te wszystkie religie maja gdzies wspólny punkt

Każda religia ma swoje źródło w śmierci, kiedy nie istniała świadomość śmierci, była to magia, kiedy ludzie zaczęli byś świadomi śmierci, wtedy powstała religia, wniosek z tego taki że religie nigdy nie upadną, bo mają swoje źródło w czymś czego żaden człowiek za życia nigdy nie wyjaśni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Jak Tyś to policzył, nawet przyjmując te 30 miałbyś 1 na 190 :P

Moje szacunki to 1 na 15, co i tak jest sporą nierównością, no ale taka już specyfika miejsca ;)

 

@Falka Elen

Ciekawe będą reakcje u kogoś z zewnątrz - temat o okultyzmie, w którym wypowiada się Szatan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.