Skocz do zawartości

Mit Stryczka w końcu upada


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

IMO to była tylko kwestia czasu. Od pierwszego wywiadu z tym klechą z którym miałem okazję się zapoznać miałem wrażenie, że coś z nim nie tak. Buta, chamstwo, pogarda dla drugiego człowieka, prostackie rozumienie klasyków ekonomii i coś hmmm, nie tak ze spojrzeniem. To złe spojrzenie. Ciśnienie mi podnoszą tacy, wycierający sobie gęby Ewangelią. Dalej potwierdza się moja teza, że większość tych dużych, medialnych stowarzyszeń głównie komu mają zrobić dobrze, to twórcom i dokooptowanym do ich grona akolitom.

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tutaj-nie-jestem-ksiedzem-jak-sie-pracuje-w-szlachetnej-paczce-reportaz-o-ks-jacku/jl3gflj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywista nagonka na kościół teraz i całe szczęście. Dziecka w życiu bym nie posłał na religię, czy do kościoła. Teraz kościół kojarzy mi się tylko z pedofilią i to właściwie od dawna. Do tego papież w swoich wypowiedziach coraz częściej odlatuje. Ciekawe, czekam na rozwój. Takie kwiatki tylko potwierdzają, że to nie jest instytucja godna zaufania. Hipokryzja straszliwa, a już o ciężkich GRZECHACH nie wspominam :) Obrońcy moralności kurwa :D Śmiech na sali. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Obliteraror napisał:

IMO to była tylko kwestia czasu. Od pierwszego wywiadu z tym klechą z którym miałem okazję się zapoznać miałem wrażenie, że coś z nim nie tak. Buta, chamstwo, pogarda dla drugiego człowieka, prostackie rozumienie klasyków ekonomii i coś hmmm, nie tak ze spojrzeniem. To złe spojrzenie. Ciśnienie mi podnoszą tacy, wycierający sobie gęby Ewangelią. Dalej potwierdza się moja teza, że większość tych dużych, medialnych stowarzyszeń głównie komu mają zrobić dobrze, to twórcom i dokooptowanym do ich grona akolitom.

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tutaj-nie-jestem-ksiedzem-jak-sie-pracuje-w-szlachetnej-paczce-reportaz-o-ks-jacku/jl3gflj

Akurat ten ksiądz ma zdrowe poglądy na ekonomię. Nie wiem jakie prostackie rozumienie. Wymaga od ludzi solidnej pracy? Owszem. Ludziom nie dogodzisz. Leniom się nic nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.