Skocz do zawartości

Padłem ze śmiechu :>


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi - laikowi w tym temacie tak po krótce wyjaśnić kim są Ci ludzie? Czy są oni upośledzeni lub chorzy psychicznie? Jeśli tak dlaczego się z nich śmiać? Jakiś sposób na sowartościowanie się?

Czy też może są to zwykli ludzie, którzy udając debili trzepią niezły hajs na youtubie?

Edytowane przez m4t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, m4t napisał:

Czy może ktoś mi - laikowi w tym temacie tak po krótce wyjaśnić kim są Ci ludzie? Czy są oni upośledzeni lub chorzy psychicznie? Jeśli tak dlaczego się z nich śmiać? Jakiś sposób na sowartościowanie się?

Czy też może są to zwykli ludzie, którzy udając debili trzepią niezły hajs na youtubie?

Z całym szacunkiem Panie @m4t ale nie rozumie Pan całej tej wspaniałej sytuacji rodzącej się każdego dnia na Starosielcach dlatego już wyjaśniam.

 

Kim są Ci ludzie? Ci Panowie to nikt inny jak sam Pan Krzysztof Kononowicz prezydent Boży oraz Jego Kompan Pan Major Wojciech Suchodolski z Bombasu Bożego.

 

Ten wspaniały duet nie jest upośledzony ani chory psychicznie, tutaj nie chodzi nawet o to aby ktokolwiek śmiał się z kogokolwiek tudzież nikomu nie winno nadejść na dumę iż trzeba się dowartościować w jakikolwiek sposób.

 

Oni nikogo nie udają - to są naprawdę wartościowi ludzie zamieszkujący prawdziwą rezydencję znajdującą się na Szkolnej 17, w której to Pan Major testuje pszne posiłki Boże jedząc spaniale ze swojej miski a nasz Prezydent Boży kręci afery z wszystkiego co się da - jest to po prostu wyższa forma rozrywki nigdy nie zrozumiana przez przeciętnego obywatela oglądającego zwykłą familiadę czy inne programy rozrywkowe w TV.

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel93 napisał:

jest to po prostu wyższa forma rozrywki nigdy nie zrozumiana przez przeciętnego obywatela oglądającego zwykłą familiadę czy inne programy rozrywkowe w TV.

 

IMO to po prostu awangarda, za wikipedią:

 

Cytat

Awangarda (fr. avant garde – „straż przednia”) – zespół tendencji i kierunków w sztuce XX wieku odrzucający dotychczasowe style, tworzący własny świat, nienaśladujący rzeczywistości, szukający odrębnego języka wyrazu.

 

(...)

 

Stefan Morawski jako cechy przysługujące wszystkim kierunkom awangardy wylicza:

*pionierstwo

*zdystansowane podejście do sztuki zastanej

*pogarda dla kanonów wytworzonych w przeszłości

*częste teoretyzowanie na temat podejmowanych działań (często, z wyjątkiem kubizmu, teorie wyprzedzały praktykę)

*traktowanie sztuki jako prekursora i animatora społecznego postępu

*czerpanie inspiracji z nauki i techniki (kubiści z teorii względności, surrealiści z psychoanalizy, futuryści z techniki)

 

Tworzenie własnego świata - jest, wyprzedzenie epoki - jest, odrzucenie dotychczasowego porządku i norm społecznych -jest, teoretyzowanie Konona czego dokona jako prezydent białegostoku/polski/ktokolwiek inny - jest, inspiracja nauką i techniką - jest, vide rozkminy majora o płaskiej ziemi. ? 

 

Krótko mówiąc - kultura wyższa nie dla plebsu.

:P 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.