Skocz do zawartości

2 for U.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie moderatorów, wszystkich kolegów oraz koleżanki jeżeli to czytają. 

 

Opowiem wam pewną historię i zapytam starszych bardziej doświadczonych co by zrobili w takiej sytuacji. 

A więc...

Spotykalem się z dwiema paniami jedna 40- stka  druga po 30-stce. 

 

Ze starszą byliśmy ponad trzy lata z młodszą pół roku. 

 

Tydzień temu bylem z młodszą na domowce  podczas imprezy wykorzystała to ze bylem wypity i zabrala mi telefon. 

 

Sprawdziła wszystko łącznie ze zdjęciami z wakacji i nie tylko, na których była ta 40- stka. 

 

Zazdrosna zrobiła burdel zadzwonila do niej i w tym momencie oby dwie sie dowiedziały że są zdradzane... 

 

 

Następnego dnia dostałem sms od starszej że to koniec ze zjebalem wszystko jak tak mogłem i od tamtej pory cisza. 

 

Nie dzwonie do niej,  nie pisze( nie chce wyjść na bete)  ale ona tez odpuscila kontakt całkowicie. 

 

Młodsza jest do przerobienia i tak naprawdę zobaczyła we mnie chyba niezłego ruchacza przez co podświadomie jeszcze bardziej sie zakochała. 

 

Z jednej strony niby nawija makaron na uszy ze jak mogłem ale nie wydaje mi się żeby odeszla ostatecznie. 

 

Mam pewien plan na obydwie ale chciałbym zapytac. 

 

Co wy byście zrobili w takiej sytuacji? 

 

Nie zaprzeczam ze zależy mi na seksie z nimi bo obydwie są 8/10 dla tego nie chciałbym kończyć relacji. 

Jakieś porady żeby skruszyc ten  głaz babskiego ego ?

???????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie to forum...

 

Zdradzasz obydwie i szukasz u nas wybielacza? J.w.

 

Na dodatek tylko dla cipki...? Jak dla mnie słabo.

 

Bycie samcem alfa to nie tylko ruchanie wszystkiego co na drzewo nie ucieka ale przede wszystkim odpowiedzialność za swoje stado.

 

No ale to Twoje życie więc rób jak uważasz.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dobry Chłop napisał:

wszystkich kolegów oraz koleżanki jeżeli to czytają.

No czytamy co ma młodzież do powiedzenia.

 

2 godziny temu, Dobry Chłop napisał:

i zabrala mi telefon.

Wiele w swoim życiu przerobiłem i widziałem, ale tego nijak nie mogę ogarnąć. Twój telefon to Twoja twierdza, nie można pozwolić by ktoś to zwyczajnie Ci zabrał. Rozumiem, że zabrał Ci Pudzian, nie masz szans. Ale nie twoja koleżanka, no proszę Cię.

 

2 godziny temu, Dobry Chłop napisał:

Co wy byście zrobili w takiej sytuacji? 

Nie pierdolić się w tańcu, tylko podziękować obu paniom i zacząć robić dobry hajs. One pewnie nie wrócą ale pojawi się ktoś znacznie lepszy. Ale każdy ma swoją wolę. Nie musisz wierzyć w to co mówię. Może inny forumowicz poradzi co innego.

 

2 godziny temu, Dobry Chłop napisał:

bo obydwie są 8/10

Really?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dobry Chłop napisał:

Spotykalem się z dwiema paniami jedna 40- stka  druga po 30-stce.

 

6 godzin temu, Dobry Chłop napisał:

obydwie są 8/10 dla tego nie chciałbym kończyć relacji. 

Jakieś porady żeby skruszyc ten  głaz babskiego ego ? 

Przekonać do trójkąta wtedy nie będą czuły się zdradzane.

W tym wieku i jeszcze ósemki to jak w totka wygrać :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przypadek, zarejestruje się paru takich "Alfa" i potem w świat idzie taki obraz forum: BS to forum dla frustratów, ruchaczy, hipokrytów, analfabetów i damskich bokserów. Właśnie dlatego tak bardzo trzeba zwracac uwagę na to kto i co pisze na forum, bo potem taką łatkę ciężko jest odkleić. 

Tymczasem niektórzy się obrażają za to, że dostaną warna za pisanie o biciu kobiet po twarzy czy różne inne dziwne i niezbyt bystre komentarze obrażające kobiety. Zresztą Marek już o tym pisał w podwieszanym temacie, to nie jest jakaś moderatorska złośliwość tylko dbanie o wizerunek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dobry Chłop napisał:

Jakieś porady żeby skruszyc ten  głaz babskiego ego ?

 

Ja mam jedną radę... Pierdolnij się czymś ciężkim w głowę, jeżeli po tym zabiegu pytanie będzie nadal w Twojej głowie, powtarzaj czynność do momentu, aż Ci przejdzie.

 

Wstydziłbyś się w ogóle zadawać takie pytania. To nie jest forum o tematyce zdrad.

 

Daj spokój i jednej, i drugiej. Po co im to robisz ? Bo są dobre w łóżku ? Jakie to płytkie...

 

Karma wraca chłopie, więc prędzej, czy później spodziewaj się od losu fajnego prezentu.

 

PS: Zajebisty nick, idealny do założonego przez Ciebie tematu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z ciebie dobry chłop tylko bardzo zły i to nie chłop.

10 godzin temu, Dobry Chłop napisał:

Co wy byście zrobili w takiej sytuacji?

Trzeba było się zastanawiać nad tym kiedy się brałeś za obie naraz. Nawet kobiety wiedzą, że zdradzać to należy mądrze.

Nie to forum. Może by tak to na Ścianę Hańby?

 

10 godzin temu, Dobry Chłop napisał:

Nie zaprzeczam ze zależy mi na seksie z nimi

 

Zdaje się kolejny przypadek myślenia tylko i wyłącznie fiutem, a nie głową.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon należy traktować jak mobilny sejf to raz - mocne hasło / odcisk palca to podstawa.

 

Choćbyś niewiadomo jakim alfa był to obie zapamiętają zdradę i będą przy dobrej okazji wypominać.

Z Twojego wywodu zakładam, że starsza jest rozsądna i po prostu kopnie Cię w dupę.

Młodsza jest pewnie jeszcze na haju hormonalnym zwanym zauroczeniem / zakochaniem (jak zwał tak zwał). Jeżeli ma niską samoocenę to Ci to przejdzie płazem, ale będzie wypominanie. 

 

Na przyszłość - chcesz tylko ruchać, miło spędzać czas ? FwB i gra w otwarte karty.

A skoro Ty wykorzystujesz to, że dziewczyny miały wobec Ciebie plany na związek to jesteś po prostu ujkiem i Ci się to zemści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.