Skocz do zawartości

Gold Digger prank patrzcie i się uczcie, jakich jest wiele kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zobaczcie to.

 

Widzieliście ten artykuł ze samiecweb ?

Nie dziwię się użytkownikowi EnLightMan, że był w szoku bo ja też jestem.

Kobieta zostawia swoje dziecko z poprzedniego związku, przy swoim chłopaku, który się nim opiekuje by wsiąść do Ferrari z nieznajomym, czaicie to ?

 

https://samiecweb.pl/post/1777/takiego-kuzwa-pranka-gold-diggera-to-jeszcze-nie-widzieliscie-masakra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% tych pranków jest ustawiona. Taka moda.

Tak, laski lecą na kasę...wszyscy to wiemy. Ile można robić filmów o golddigerkach? Suby i wyświetlenia mają się zgadzać.

 

Można zrobić dobrego pranka bez Ferrari, walizki dolarów i półnagiej samicy w tle:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy to prawdziwe filmiki czy fake, jednak śmiem twierdzić że mogą być prawdziwe, w zeszłym roku bo niedawno sprzedałem jeżdziłem e65 i zdarzyło mi się 2x na mieście pomylić obcą dziewczynę ze znajomą, raz w nocy jechałem osiedlem i przystanąłem bo myślałem że na przystanku znajoma czeka, gadka szmatka dziewczyna uśmiechnięta i pewnie gdybym zaproponował że ją podwiozę to sekunda i by siedziała w środku. Znajomy na studiach woził się nową TT to laski z uczelni godziły się na sex tylko w zamian że kolega wieczorem wyjedzie z nimi na miasto ... więc wierzę w takie filmiki. Najskuteczniejszy numer był na basen, znajomy faktycznie w domu ma basen i często gdy byliśmy na zakupach to przy dziewczynach zaczynał gadkę czy idziemy na basen do niego dzisiaj, laski oczy wielkości 5zł jak słyszały gadkę o basenie + wiadomo kumpel ubrany metkowo + złoty zegarek ( chuj że podróbka ? )

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2018 o 23:33, Pozytywny napisał:

Po prostu Fake. Nie ma się co ekscytować.

Tak uważasz i reszta braci? Być może w tym przypadku tak, ale ja w nie wierzę, bo pokazują naturę kobiet.

Moja pierwsza laska kiedyś mi opowiadała jak to (zanim się poznaliśmy) podjechał obok gość w dobrej furze i ona poleciała na niego, wsiadając do środka auta i potem robiąc z nim różne rzeczy. Na pozór grzeczna, poukładane w głowie itd. To teraz pomyślcie jak to działa na jakieś cwaniary, których nie brakuje... Oczywiście panie będą oficjalnie zaprzeczać, ale fakty są jakie są. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.