Skocz do zawartości

Atencja wobec Tomasza Komendy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci!

 

Poniżej wklejam wywiad z Tomaszem Komendą, o którym huczała cała Polska i słusznie. Jak wiadomo chłopu zniszczyli życie, i teraz będzie walka o gigantyczne odszkodowanie.

Wklejam tą audycje dlatego ponieważ bardzo mocno zainteresował mnie moment od 2:52, w którym mowa iż zgłasza się tabun dziewczyn i pań, które chciałyby towarzyszyć Panu Komendzie. 

Czyżby nasze panie miały dobre serduszka, i chciały się zaopiekować panem Tomkiem czy może jednak nie? 

 

Żeby nie było nie domówień, życzę temu mężczyźnie aby wyszedł jak najszybciej na prostą, oraz takiego odszkodowania, aby nie musiał już do końca życia pracować!

Edytowane przez gnukij1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem psychiatrą ani psychologiem. Wydaje mi się jednak, że jak już dostanie to odszkodowanie powinien wynająć sobie dobrego specjalistę, który popracowałby nad jego psychiką itp. Jeśli nie to może skończyć się tragicznie, a jeśli dopadnie go jakaś wampirzyca, która go rozkocha i porzuci to skończy bez kasy i na sznurku. Zresztą zagrożeń może być więcej więc jakiś profesjonalny doradca byłby na początek wskazany.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, gnukij1 napisał:

Czyżby nasze panie miały dobre serduszka, i chciały się zaopiekować panem Tomkiem czy może jednak nie? 

Bardziej chcą się zaopiekować 18 mln zł które będzie się domagał w ramach zadośćuczynienia. Słyszałem, że chciałby myjnie samochodów otworzyć.

Co do historii Pana Tomasza - niewyobrażalna tragedia.

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam do przemocy/nienawiści/mordu, ale wydaje mi się, że najlepsze co by chłopu pomogło jak już odbierze te miliony to zemsta na chłodno na wszystkich co go tak urządzili(z taką kasą to by mógł się w Hrabiego Monto Christo zabawić i zatańcować ze sprawcami swojej tragedii i ich rodzinami, tak, że formalnie byłby czysty) potem dopiero jakieś terapie etc i układanie sobie dalszego życia. Ale znając życie i będąc obiektywnym to dobiorą się do niego pasożyty i zostawią go najprawdopodobniej w samych skarpetach, bo chłop po takiej traumie pewnie jest bardzo łasy na uznanie/wsparcie i kobiecą atencje + nie jest tytanem intelektu.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten facet jest psychicznie wykończony, serce się kraja, że tyle lat przesiedział w pierdlu za niewinność. Mam nadzieję, że dostanie to odszkodowanie, i to w konkretnej sumie, ale wierzę także, że będzie potrafił umiejętnie z tego skorzystać. 

 

Dobrze zauważył @Kleofas, że powinien wynająć dobrego specjalistę, który pomoże mu krok po kroku odbudowywać psychikę.

 

1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

Czyżby nasze panie miały dobre serduszka, i chciały się zaopiekować panem Tomkiem

 

Żartujesz, przecież to jest oczywiste, że panie owszem chcą się zaopiekować, ale milionami, o które stara się Pan Tomasz. Kolejne potwierdzenie na dwulicowość kobiecej natury, nawet nie będę tego dalej komentował.

 

Za Pana Tomasza natomiast trzymam mocno kciuki by sprawiedliwości stało się zadość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa pokazuje co można zrobić z człowiekiem. Gdy jesteś prostym chłopakiem z prostej skromnej rodziny to maszyna państwowa może zrobić z tobą wszystko - była ofiara, znalazł się i "winny". "Winny" siedzi, społeczeństwo zadowolone bo "sprawiedliwości" stało się zadość. W dokumentach policyjno - prokuratorsko - sędziowskich wszystko się zgadza. Tylko kurwa chłop nie ten co trzeba siedzi. 

  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 22.09.2018 o 14:48, Baca1980 napisał:

I jeszcze jedno w tej historii. Odszkodowanie powinni płacić winni z własnych pieniędzy. Czyli złapać za dupę policjantów, prokuratora i sędziego. Dość mam tego że urzędnik państwowy nie ponosi kary finansowej za swoje błędy tylko płaci państwo.

Należy zabezpieczyć pokrzywdzonego w pierwszej kolejności, w związku z tym skarb państwa powinien niezwłocznie po zapadnięciu wyroku wypłacać tego typu odszkodowania i tak się zresztą dzieje. 

 

Natomiast brakuje mechanizmów aby wyegzekwować kasę z osób, które zawiniły czyli np. prokuratorów i innych urzędników. Odpowiedzialność finansowa urzędników jest fikcyjna, istnieje w tym kraju tylko na papierze i ponadto jest mocno ograniczona co do kwoty. Gdyby odpowiednie mechanizmy istniały i działały to osoby, które zawiniły powinny odpowiadać całym swoim majątkiem.

 

Zdrowa sytuacja wyglądałaby tak:

 

1 Państwo wypłaca odszkodowanie.

 

2 Państwo zwalnia dyscyplinarnie osoby odpowiedzialne za błąd, bo ktoś kto naraził skarb państwa na straty kilkunastu milionów złotych swoimi błędami/ zaniechaniami/ matactwami nie ma prawa w strukturach państwowych pracować.

 

3 Państwo egzekwuje z winowajców kasę z całego ich aktualnego majątku oraz z przyszłych dochodów, dług nigdy się nie przedawnia i tacy ludzie nie podlegają pod przepisy o upadłości konsumenckiej. 

 

Ale nikt tego nie wprowadzi, bo przy takich przepisach strach będzie kraść ;)  

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
19 godzin temu, gnukij1 napisał:

choć mogę się mylić.

Pieniądz rządzi. Tomasz z tego tortu zysków też coś dostał i dostanie. słyszałem, ze do tej pory nie otrzymał odszkodowania, do czasu otrzymania odszkodowania trzeba też z czegoś żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.12.2020 o 06:37, trop napisał:

Powrót do świata rzeczywistego będzie brutalny

Już jest, nie nacieszył się, nie dostał jeszcze odszkodowania, zgarnęła go dziewczyna, która ma już dwójkę dzieci, strzelił jedno, w gratisie dostanie dwójkę do odchowania. ciekawe, czy ta dziewczyna mówiąc o miłości też by tak zagadała do tak samo przystojnego gościa jak Tomasz, który zarabia 3000 złotych na miesiąc ? Albo  4000 złotych ?  Tomasz powinien nacieszyć się wolnością, spełnić swoje marzenia,  a nie pchać się na początek w pieluchy, wychowywanie dwójki czyiś dzieci, takie moje zdanie. inny ktoś może mieć inne. Z posiadaniem dzieci powinien był jeszcze zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boromir napisał:

Z posiadaniem dzieci powinien był jeszcze zaczekać

 

+ Spokojnie mógłby sobie ogarnąć pannę bez dzieci, no ale...

 

Zastanawiam się ile czasu ta panna będzie tolerować przedłużająca się sprawę odszkodowania. No i czy odszkodowanie będzie wypłacone przed czy po ślubie... 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu gadać @Boromir

Gościu był tyle lat w zamknięciu i coby nie mówić miał w pace przejebane. Nie zna życia, mechanizmów itd.

 

Zobacz sobie np.na fb na różnych towarzyskich grupach gdzie anons zamieści jakaś madka z dwójką dzieci. Zlatują się wszelkiego rodzaju kukoldzi, biali rycerze, Janusze, spermiarzy, nieuki i wykolejeńcy z tekstami "kocham", "zaopiekuje się wami", w chuj serduszek i innego gówna. To co dopiero taki Komenda który kompletnie nic nie rozumie.

 

Jedno jest pewne. Wszystko to prędzej czy później pierdolnie z wielkim hukiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trop napisał:

. Wszystko to prędzej czy później pierdolnie z wielkim hukiem.

To jest najgorsze w tym, bo Tomasz  siedział te 18 lat za nic, nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, obyś nie maił racji, kolejny rozwód, jego dziecko będzie żyło w rozbitej rodzinie. Ta jego Panna, z która jest po otrzymaniu odszkodowania może go zasądzić o bardzo wysokie alimenty.

 

Oglądałem reportaż było pytanie do rozmówcy, co robiłeś od kwietnia 2000 roku do maja 2018 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.