Skocz do zawartości

Tablet (all in one) dla grafika


Gravedigger

Rekomendowane odpowiedzi

          Potrzebuje pomocy w zakupie tableta, który będzie mi służył głównie do rysowania. Zależy mi na mobilności i jestem przyzwyczajony do tradycyjnych metod tworzenia prac, dlatego biorę pod uwagę jedynie sprzęt "all in one". Wcześniej używałem trochę wacom bamboo i niestety, nie potrafie się przyzwyczaić. :(

 

          Temat zakładam w rezerwacie, bo z tego co zauważyłem, mamy na forum wiele utalentowanych Pań, które może mają już jakieś doświadczenia z "digital paintingiem" i zechcą się podzielić swoimi doświadczeniami.

 

          Jeżeli chodzi o budżet, to bardziej zależy mi na dobrym stosunku, jakości do ceny.

 

          W sieci udało mi się znaleźć taki o to ranking http://bradcolbow.com/reviews/all-in-ones.html, ale szczerze powiedziawszy, niewiele On mi mówi i jeżeli ktoś miał do czynienia z tym sprzętem, to również chętnie poczytam wszelkich sugestii i opinii.

 

          Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :)

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos @Gravedigger starego tableta oddałem dla syna i czekam na kuriera. Ma być lada chwila z paczuszka dla mnie a w niej 

https://m.ceneo.pl/45095619;pla?se=vxuF2yX9K8lpgpE5aqyOYPUL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQjw_7HdBRDPARIsAN_ltcKJ7yU9MR_kt9zccAxEHTfK5077zprCGsmRFWzoC3FBJBID5ugOKy4aAt1cEALw_wcB#tab=click

 

Wybór padł na Samsunga, nowe narzędzie do zawracanie dupy braciom na forum.

Dobry wybór ???

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Masza napisał:

jak już będziesz łowił rybki podczas męskiego wypadu to lepiej wypuszczaj je później na wolność

A takie pytanie do ciebie. Jak byś była złota rybka, jakie życzenia byś spełnila gdybym już cię złowił  ???:)

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślałam, że chodzi o tablet graficzny i już chciałam zachęcać do zakupienia Huiona zamiast Wacoma, żeby krok po kroku zbić monopol tych drugich,  a także dlatego że niewątpliwą zaletą Huionów jest ich nazwa, a tu o taki tablet chodziło :(

I bardzo piękny führer, jaśnie @Gravedigger, ciekawe cieniowanie, tylko chyba trochę się proporcje twarzy kopnęły. Zdaje mi się, że oczy są znacznie za duże i jest zbyt uwypuklona perspektywa jeśli chodzi o to dalsze. Nie pasują też usta, ogólnie dół twarzy wydaje się być zbyt drobny w stosunku do góry, ale bardzo ładnie dbasz o detal i to widać właśnie w oczach. Bardzo lekko też poradziłeś sobie moim zdaniem z włosami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drzewo, jak najbardziej propozycje takich tabletów, również wchodzą w grę. ^^

 

Ja miałem styczność tylko z Wacom, ale czytałem też dużo dobrego o Huionie.

Zwłaszcza zachęca ich cena. :D

 

 

 

Co do portretu, to bardzo słuszne uwagi. ^^

Przyznaję się bez bycia, że pierwotnie Führer był tylko szybkim szkicem, bez użycia siatki i zastosowania zasad proporcji i perspektywy. :) (Wiem, przyznaje się, lenistwo XD.)

 

 

 

PS:@Drzewo, Ty również coś tworzysz? :)

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Drzewo napisał:

Tworzę, ale raczej prac nie pokazuję, bo ma to charakter półzawodowy

Rozumiem, ale mam pytanie. :)

 

Czy gdyby istanała grupka ludzi interesujących się Tworzeniem, to chciałabyś dołączyć do takiego grona, w celach poglądowych? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.