Skocz do zawartości

Jaki to ma sens


józekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat umieściłem w tej zkładce bo nie moge w innym "błąd strony"... prosze modów o przeniesienie.

 

Panowie jestem po paru browarach i właśnie oglądam film Interstellar i powiem wam że mam szereg mieszanych odczuć.

Po co to wszystko, po co ten wyścig, po co ta spina, po co to wszystko, co to znaczy?

To wszystko nasze chore rozchminy żeby uspokojić ego i czy to wogóle ma sens?

Nie namawiam do siedzenia pod mostem, ale czy warto poza siedzeniem w materi(nomen omen uwielbiam).

Może alko troche wpływa, ale to niema sensu.

Znalezliście sens tego wszystkiego, co warte jest wysiłku?

m ku

 

@SzatanKrieger

 

 Czekam na twoją odpowiedź bo coś czuje że zmieżam ku twojemu swiatopoglądowi.

Edytowane przez józekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@józekk

 

Zależy szanowny bracie co masz na myśli mówiąc mój światopogląd.

12 minut temu, józekk napisał:

Znalezliście sens tego wszystkiego, co warte jest wysiłku?

 

Tak.

Jednak to nie jest ważne, co dla Ciebie jest warte wysiłku ?

 

Interstellar to świetny film i muzyka Hansa jest genialna ? 

 

Zapamiętaj @józekk

Jeśli w siebie nie wchodzisz to z siebie nie wychodzisz. Innymi słowy kop w głąb siebie, zobacz co tam widzisz i realizuj to, to jest warte wysiłku :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porozchminałbym z tobą prywatnie, niestety mało postów,

A wracając do tematu na chwile obecną dryfuje i niemam zupełne pojęcia co to może być.

Testuje różne systemy i ...

 

PS. Jeżeli chcesz i możesz dałbyś mi jakiś namiar na siebie @.

 

Chciałym z tobą porozmawiać, bo to co radziłeś zdaje racje.

A mówiąc ze poglądy itd. poczytałem twoje posty i no cóż jest mi to bliskie.

 

Niestety kręce sie w kółko i niewidze w tym sensu.

Edytowane przez józekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być wulgarny, ale co ty pir*olisz , film jest mega tema rzeka. Rozumiem że jesteś małolatem albo nie dociera do Ciebie jakikiolwiek sens aczkolwiek pomyśl gdzie jesteś i jakim prawom podlegasz.

@SzatanKrieger

 

 Nie pomaga.

Edytowane przez józekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, józekk napisał:

Panowie jestem po paru browarach

Prosimy o pisanie przed spożyciem napojów wyskokowych. Please.

 

Robisz potworne byki ortograficzne, literówki. Alko Ci nie służy. Nie jestem Twoim wrogiem, to tylko taka moja luźna rada.

 

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Rozmowy z bogiem

O to to. Genialna książka, jedna z najlepszych, które czytałem. A czytałem ich wiele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magician napisał:

O to to. Genialna książka, jedna z najlepszych, które czytałem. A czytałem ich wiele.

Dałbym plusa Panu kierownikowi ale brak !

@józekk

To co odczuwasz może mieć wiele podłoży, musiałbyś bardziej odpisać szczegółowo jutro przykładowo jak będziesz świeżo na nogach, bo tak to ciężko coś poradzić bracie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, józekk napisał:

rozchmine

Znam bardzo wiele słów, ale tego akurat nie. józekk, no more alko today.

 

@Adolf, nie poznaję Cię. Co się z Tobą dzieje? Do diaska. W ogóle nie przykręciłeś śruby młodemu, co wali byki i jest lekko pod gazem.

 

@józekk może jutro pogadamy? Jak Przemek wspomniał, po alko nie jesteśmy do końca sobą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magician napisał:

@Adolf, nie poznaję Cię. Co się z Tobą dzieje? Do diaska. W ogóle nie przykręciłeś śruby młodemu, co wali byki i jest lekko pod gazem.

   Wyluzuj magiczny, każdy ma swój gorszy dzień, i ja i kolega @juózekk, trza spokoju, każdy ma swoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AR2DI2 napisał:

Jutro, na kacu, poczujesz sens. Sraka, rzyganie itd pokaże ci jakie są priorytety w życiu

Na kacu priorytety są bardzo szybkie. Czy zdążę do toytoya by zrobić wymyk dolny i wymyk górny. I czy trafię do muszli klozetowej?

 

A swoją drogą, to zastanawiam się czy józekk zastanawiał się kiedykolwiek nad sensem istnienia i ontologią bytu na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą józek we filmie interstellar masz pokazane kilka ważnych rzeczy, czyli dochowywanie obietnic, podejmowanie męskich decyzji nawet jak rodzina Cie znienawidzi czy poświęcenie dla czegoś co ma sens.

 

Jaki to ma sens pytasz ?

Pytania, które zadajesz są w książkach, które podałem. Mam jeszcze kilka innych dobrych tytułów. To co przeżywasz jest iluzją umysłu, pamiętaj jeśtemy na tej ziemii i doświadczamy przykrości, ponieważ w zasadzie nie ma co innego robić, ile można siedzieć w absolucie ? By doświadczyć szczęścia musisz być w stanie odwrotności, czyli nieszczęściu. Jak docenisz świetne samopoczucie jeśli nigdy nie byłeś chory ? :) 

 

Pytania i odpowiedzi są, tylko trzeba odpowiednio pytać i znaleźć kogoś kto szedł Twoją ścieżką. 

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.