Skocz do zawartości

Jaki Tablet pod Navi i filmy do 1500zł


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, sprawa wygląda tak że potrzebuję kupić tablet pod nawigację ( musi być android by chodziły mapy igo pro ), sprzętu będę używać głównie jako nawigacja + oglądanie filmów czyli ekran przydałby się większy. Myślałem też nad opcją by wziąć drugi telefon który będzie służył za nawigację jednak słyszałem opinię że telefony są zbyt słabe tzn będzie się bardzo szybko nagrzewał. Filmy sądzę że będą rzadko oglądane głównie jeśli mam czas poza domem to słucham audycji czy oglądam jakieś wywiady bo i tak film to najlepiej obejrzeć w domu czy w kinie. Przewagą drugiego telefonu jest fakt że gdyby coś stało się z pierwszym to mam drugi, niby mam firmowy jednak jest to firmowy a wiemy jak obecne telefony łatwo mogą się zepsuć więc zapasowy nie byłby złą opcją. Temat internetu teraz, ktoś od nas spędza sporo czasu za granicą Polski ?, pracuję trochę w kraju a większość czasu za granicami jak rozwiązać sprawę internetu ?, brać Polskiego operatora czy kupić kartę z internetem w Niemczech ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.