Skocz do zawartości

Co je odstrasza


PT91mateo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Chciałbym sie od Was dowiedzieć co w największym stopniu odstrasza kobietę w wyglądzie mężczyzny. 

 

Wydaje mi się że u mnie to może być niski wzrost (169cm) młody wygląd (mam 27 a wyglądam na 20) czy uzębienie (krzywe zęby)

Z drugiej strony wiem że od Marka K. że jeśli facet ma kasę albo włada innymi facetami i jest przy tym silny psychicznie to wygląd schodzi na dalszy plan 

 

jak uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PT91mateo napisał:

Chciałbym sie od Was dowiedzieć co w największym stopniu odstrasza kobietę

Nieznajomość regulaminu.

 

Tak na poważnie to nic.

 

Spokojnie będąc mało atrakcyjny wizualnie możesz podrywać.

 

Niski wzrost nie jest problemem jeśli trenujesz i masz ładne ciało - to się wyrówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PT91mateo napisał:

Chciałbym sie od Was dowiedzieć co w największym stopniu odstrasza kobietę w wyglądzie mężczyzny. 

 Buty. Muszą być odpowiednie do reszty ubioru. Oczywiście muszą być czyste!

 Dłonie i paznokcie. W miarę zadbane, obcięte pazurki. 

 Fryzura, każdy ma swój styl. Ważne aby odwiedzać fryzjera raz w miesiącu.

 Zęby i oddech. Trzeba po prostu myć a jak ma się nie świeży oddech, używać odświeżaczy lub Tic-Tac, bądź gumy do żucia. 

 Ubierać się w miarę elegancko, nie jak Seba z osiedlowej ławki.

23 godziny temu, PT91mateo napisał:

czy uzębienie (krzywe zęby)

Jeżeli masz bardzo krzywe zęby, zainwestuj po prostu w aparat na nie.

23 godziny temu, PT91mateo napisał:

Wydaje mi się że u mnie to może być niski wzrost (169cm)

 Jesteś średniego wzrostu , nie martwił bym się tym na zapas!

23 godziny temu, PT91mateo napisał:

młody wygląd (mam 27 a wyglądam na 20)

I tu masz przewagę, teraz może to być trochę utrudniające ale pomyśl co będzie ja będziesz miał 30 latek.  I ciesz się ! Mam 33 lata i już pojawia mi się siwy zarost " dobrze", że tylko na brodzie:P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PT91mateo Witaj Bracie.

 

Braki we wzroście możesz zbalansować fajnie wyrzeźbionym ciałem, a więc ruszaj na siłownię. Do tego możesz dodać jakąś sztukę walki.

Zęby można naprawić, kwestia czasu i kasy.

Zadbaj też o wykształcenie, pozycję zawodową i kasę. Kobiety wiele Ci wybaczą, jeśli tylko będziesz ogarniętym życiowo facetem.

No i ćwicz charakter (sport też go kształtuje), bo najbardziej laski kręcą pewni siebie, powiedziałbym bezczelni faceci.

Poczytaj forum, posłuchaj audycji Marka i obowiązkowo zapoznaj się z Kobietopedią" i "Stosunkowo dobrym" Jego autorstwa. 

Wszystko przed Tobą, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poniżej link do zobiektywizowanego rankingu najbardziej pożądanych profilów męskich na terytorium RP, od najmniej do najbardziej atrakcyjnego: 

 

 http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/bezpiecznepieniadze/wszystkie_banknoty.html

 

 Jak widać Zygmunt I Stary znajduje się wysoko w tym rankingu, co moim zdaniem ostatecznie kończy dyskusję, czy starszy facet może uchodzić za atrakcyjnego.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie głupot niektórych, A dlaczego?

Bo wszystko robią dla kobiet, zamiast dla siebie. Sam zacząłem prowadzić zdrowy tryb życia. Niedługo siłka, ale swoja własna w domu. Można kupić obciążenia, albo cały zestaw do 1000zł nawet mniej. Jak patrzę na allegro. :) Nie mam nałogów. Rzuciłem dawno temu palnie fajek. Alkoholu piję okazjonalnie. Raz na jakiś czas małe piwo nie zaszkodzi, a pomoże.  Mam pasję, zbieram na nowy motocykl. I to wszystko robię dla siebie, a nie po to aby przypodobać się jakimś paniusiom. Już dawno zrozumiałem, że kobieca wagina nie jest ze złota, a po za tym nie są tego warte. Nie współczesne kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm, masz rację.

My jako faceci musimy odjebac sporo rzeczy, aby się podobać, a u kobiet wystarczy, że ma cipke. No kurwa. Dalej stawicie je na piedestale, czyli dalej musiscie sporo przerobić. 

@ElChico, zajebisty kaloryfer nic ci nie da, no, może tyle, że będziesz go miał. 

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2018 o 15:25, Vstorm napisał:

Zadziwia mnie głupot niektórych, A dlaczego?

Bo wszystko robią dla kobiet, zamiast dla siebie. Sam zacząłem prowadzić zdrowy tryb życia. Niedługo siłka, ale swoja własna w domu. Można kupić obciążenia, albo cały zestaw do 1000zł nawet mniej. Jak patrzę na allegro. :) Nie mam nałogów. Rzuciłem dawno temu palnie fajek. Alkoholu piję okazjonalnie. Raz na jakiś czas małe piwo nie zaszkodzi, a pomoże.  Mam pasję, zbieram na nowy motocykl. I to wszystko robię dla siebie, a nie po to aby przypodobać się jakimś paniusiom. Już dawno zrozumiałem, że kobieca wagina nie jest ze złota, a po za tym nie są tego warte. Nie współczesne kobiety.

Jestem podobnego zdania co Ty. I na dodatek jeżeli człowiek robi coś z pasji tylko i wyłącznie dla siebie to nie będzie czuł się zawiedziony kiedy to Panna powie... znalazłam kogoś lepszego :) A tak z ciekawości na jaki motocykl  zbierasz ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.