Skocz do zawartości

Sex-doll


Adolf_tracz

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kespert napisał:

Jest to pewnego rodzaju paradoks, ale już w średniowieczu zauważono dziwną korelację - im większa wojna i straty w ludności, tym więcej rodzi się dzieci. Tak jakby natura sama dbała by gatunek nie wyginął.

IMO to nie jest nic dziwnego. Też czytałem jakiś czas temu badania, że największy popęd pojawia się w momentach zagrożenia, konfliktu, działań wojennych, ryzyka utraty życia. I nie mam na myśli gwałtów. Czemu tak się dzieje? Strach to jedna z najsilniejszych emocji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

IMO to nie jest nic dziwnego. Też czytałem jakiś czas temu badania, że największy popęd pojawia się w momentach zagrożenia, konfliktu, działań wojennych, ryzyka utraty życia. I nie mam na myśli gwałtów. Czemu tak się dzieje? Strach to jedna z najsilniejszych emocji..

 Ogólnie rzecz biorąc chodzi o adrenalinę czy cośtam. Ten sam efekt dotyczy zwały po amfetaminie. Seks nieziemski, ale czy warto ;s

Dnia 18.10.2018 o 22:21, JoeBlue napisał:

Nieraz słyszałem tekst że żaden gatunek prócz ludzi nie zgwałci swojej samicy i coś w tym jest.

 

 

 Bzdura. Gwałt w świecie zwierząt jest normą. Co ciekawe część tych gwałtów podpada pod pederastię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2018 o 20:43, Adolf_tracz napisał:

Po pseudo-kopulacji (póki co spuszczam się zawsze do środka, nie interesują mnie inne opcje, może kiedyś indziej) naciskam dłonią na "wzgórek łonowy" wtedy cipka zostaje "zgnieciona" i nasienie wypływa samo, i zbieram je na papier toaletowy/ręcznik kuchenny. Później po kilkukrotnym użyciu raz na ~tydzień przemywam kanał strzykawką z wodą z mydłem pod małym ciśnieniem. Póki co nie mam problemów. Jak chodzi o resztę ciała, zaraz po kupnie przemyłem całą lale ściereczką również z ciepłą wodą z mydłem, do dzisiaj tej czynności nie powtarzałem. Przed "stosunkiem" stosuje lubrykant na bazie wody, aplikuje zarówno do groty rozkoszy jak i na członka, bez lubrykantu - nie wejdziesz. Żadnych innych preparatów nie stosuje. Na "skórze" stóp pojawiły się małe przebarwienia, prawdopodobnie od skarpetek które moja lala nosi, na razie to olewam.

 

Dnia 24.09.2018 o 20:43, Adolf_tracz napisał:

Na początku się bałem "obcowania" z silikonem i czy mi to jakoś to psychiki nie uszkodzi, tym bardziej, że przed zakupem oglądałem film "Miłość Larsa" - bardzo polecam. Po 4 miesiącach użytkowania uważam, że jest ze mną wszystko OK, nie żywie do lali żadnego "uczucia" ?. Wyciągam tylko aby rozładować popęd, czyszcze i chowam z powrotem. 

Ja osobiście mam swoje mieszkanie i chowam do szafy, powiedzmy na klucz. Nie mam póki co z tym problemów. 

 

kurwa-co-ja-czytam_2017-04-19_23-06-04.j

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat wywołuje szok u co niektórych :)

 

Ja jestem zawsze otwarty na nowe doświadczenia i jak pisałem wcześniej, chętnie bym spróbował z lalką zrobioną pod mój fizyczny ideał kobiety :)

Myślę, że taki wynalazek może wzbogacać a nie zastępować życie erotyczne danego osobnika czy pary.

Oczywiście jak ktoś chce to może z różnych przyczyn ograniczyć swoje życie seksualne tylko do współżycia z lalką - jeśli ma ku temu powody i jest to świadomy wybór to czemu nie?

 

Wg mnie taka lalka nie zastąpi seksu z prawdziwą kobietą, ale może być ciekawym urozmaiceniem :) - tak jak np. cyber seks.

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko  Otwarta na doznania kobieta na pewno by nie pogardziła. Choć takich otwartych nie jest za dużo, to fakt.

 

Myślałem bardziej o tym, że jesteś sobie singlem i  od czasu do czasu grzmocisz pannę poznaną na mieście a od czasu do czasu lalkę - proporcja zbliżeń z kobietą vs lalką wg uznania :)

No ale wtedy kiedy masz sesję z panną miastową (realną) to lakę pewnie dobrze byłoby głęboko schować :). Chociaż panny trzymają po szafach rezerwowe bolce (wibratory, dildo) to mężczyzna nie może trzymać w szafie silikonowej panny? :)

Strasznie się spinasz: jeśli temat wywołuje odruch wymiotny u Ciebie to OK; jednak inni mogą mieć inne zdanie - jak w wielu sprawach zresztą.

A czy gość posuwający wyłącznie  lalkę jest dziwny? Pewnie trochę tak :P (antysocjalny na pewno). Trzeba zapytać autora tematu czy czuje się dziwny....

Choć znam akurat trochę osobników płci męskiej i dziwaka lub wariata nietrudno znaleźć. wśród tej rzeszy...więc już nie p..dol :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po propozycji od Boston Dynamics, tym razem znalazłem firmę która ma już "prawie" gotowy software.

 

A trafiłem na tą, niedostępną poza Japonią i Stanami firmę, poprzez artykuł

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/japonczyk-poslubil-hologram-16-letniej-piosenkarki

 

Żyjemy w ciekawych czasach (w rozumieniu chińskiej klątwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kespert napisał:

Po propozycji od Boston Dynamics, tym razem znalazłem firmę która ma już "prawie" gotowy software.

 

A trafiłem na tą, niedostępną poza Japonią i Stanami firmę, poprzez artykuł

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/japonczyk-poslubil-hologram-16-letniej-piosenkarki

 

Żyjemy w ciekawych czasach (w rozumieniu chińskiej klątwy).

Czuję że czas już umierać, aż  mi się samotnie zrobiło 

Edytowane przez bartekgrozny92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/22/2018 at 11:49 AM, wroński said:

 Bzdura. Gwałt w świecie zwierząt jest normą. Co ciekawe część tych gwałtów podpada pod pederastię.

Ciekawe skąd to wziąłeś, bo jak się popatrzy na 10 psów ganiających za jedną samicą albo kilka jeleni walczących ze sobą albo nawet tygrysa !!! który ugłaskuje samicę tak długo aż ta ma chwilę słabości i on ją bzyknie i sp-dala na dopalaczach to jakoś tych gwałtów nie widzę.

Ja dałem przykłady na poparcie swojej tezy, teraz daj ty na swoją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Kespert said:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/japonczyk-poslubil-hologram-16-letniej-piosenkarki

 

 

Żyjemy w ciekawych czasach (w rozumieniu chińskiej klątwy).

Jprdl.... To się w pale nie mieści ale to jest równie szokujące co ciekawe. Przecież ta lala to może np zamawiać dla swojego misia żarcie. Ustawienia mogłyby dawać jej jakąś tam autonomię działania i tak np w poniedziałek zamówi pomidorową, a we wtorek schabowego bo tak uznała (program wylosował). Sama nie utłucze kotletów ale ktoś to zrobi za nią. Pranie, prasowanie też załatwi, to tylko kwestia rozbudowy programu i powiązania z odpowiednimi kooperantami. Co będzie z rodziną ? Rodzina zostanie dla bidoków, których nie będzie stać na takie życie "ze służbą". Bidoki będą dalej klepać swoje gówno warte życie i ścierać się z Grażynami bez celu. Bogatsi będą mieli jeszcze wygodniejsze życie, jeszcze ciekawsze. Beż Grażyn, bez piedolenia i tracenia czasu i kasy na chuj wie co. Oni będą prawdziwymi beneficjentami popstepu.Tak to widzę.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JoeBlue napisał:

Ciekawe skąd to wziąłeś, bo jak się popatrzy na 10 psów ganiających za jedną samicą albo kilka jeleni walczących ze sobą albo nawet tygrysa !!! który ugłaskuje samicę tak długo aż ta ma chwilę słabości i on ją bzyknie i sp-dala na dopalaczach to jakoś tych gwałtów nie widzę.

Ja dałem przykłady na poparcie swojej tezy, teraz daj ty na swoją.

 

 

Te 10 psów to rywalizacja, cała reszta to już gwałt. Czy zauważyłeś żeby ta suka z rozanielonym wyrazem pyska rozkładała nogi? Nie, nie zauważyłeś.

Czy zauważyłeś żeby suka z cieczką uganiała się za kundlami? Nie, nie zauważyłeś

Znaczy się jest to gwałt.

Mrówki, niektóre rybki, są wyjątkiem.

W ogóle w świecie zwierząt jest tak, że samica spierdala przed tą prokreacją jak się tylko da a samcy gwałcą jak popadnie i ile wlezie.

To są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński bez urazy Bracie ale czy gwałt to Twój fetysz?

Ileś % kopulacji wśród zwierząt może być gwałtem ale większość to zwyczajna samcza dominacja. Samice w większości przypadków nie bronią się się zębami i pazurami w trakcje stosunku. Przyjmują naturalną uległą postawę. Zwłaszcza u gatunków z rozwiniętym choć trochę mózgiem.

a32396fb88ddf42d23162dda2442a0e44831a2cdma%C5%82pa-afryka-zach%C3%B3d-copulation

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, wroński said:

Czy zauważyłeś żeby suka z cieczką uganiała się za kundlami? Nie, nie zauważyłeś

Znaczy się jest to gwałt.

Chyba w pojęciu feministek dla których każdy penis w cipie to gwałt.

Podaj przykład gatunku gdzie samice uganiają się za samcami.

Samice są bardziej wartościowe dla zachowania gatunku bo wystarczy jeden samiec i 100 samic i gatunek przetrwa.

Przy odwrotnej proporcji jest to dość wątpliwe.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2018 o 22:29, JoeBlue napisał:

Trudno powiedzieć czy to prawda czy po prostu tabu.

A poza tym to przykład laboratoryjny.

W praktyce mogłoby to być 100 samców i 10000 samic.

Policz ilość kombinacji.

A. Nie chce mi się.

B. Już nie potrafię.

C. Odnosiłem się do konkretnego stwierdzenia, tj. " wystarczy jeden samiec i 100 samic i gatunek przetrwa ".

D. Mówcie co chcecie, gwałty napędzają ten świat i ony jest najnaturalniejszym z zachowań. Co prawda teraz są tabu i złe i karalne bardzo. No i ekstra. Jebaczka za frajer jest przecież nieetyczna i szkodliwa społecznie.

Jednak nie zawsze tak będzie i w świetle nowym ujrzałem przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński mam podobne przemyślenia. Gwałt jest tylko wtedy, gdy niechciana przez nas osoba silnie przejmuje inicjatywę. Gdy obiekt naszego pożądania bierze nas za fraki i zacznie się z nami mocno kochać - wtedy nie ma tematu. Ciekawe, kiedy zaczęto karać za takie występki.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/23/2018 at 11:55 AM, wroński said:

D. Mówcie co chcecie, gwałty napędzają ten świat i ony jest najnaturalniejszym z zachowań.

To zależy czy gwałcisz czy jesteś gwałcony.

Ci co trafili do pierdla mogą ci opowiedzieć o tej drugiej stronie medalu.

A rzeczywistość odkryjesz jeszcze nieraz i nieraz się zdziwisz jak bardzo się różni od wyobrażeń,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2018 o 19:14, JoeBlue napisał:

To zależy czy gwałcisz czy jesteś gwałcony.

Ci co trafili do pierdla mogą ci opowiedzieć o tej drugiej stronie medalu.

A rzeczywistość odkryjesz jeszcze nieraz i nieraz się zdziwisz jak bardzo się różni od wyobrażeń,

 

Piszę o gwałcie symbolicznym, gwałcie  rozumianym jako wywarcie przemożnej siły na obiekt bądź osobę.

Wzięciu sobie prawa " do " zamiast biernego oczekiwania na łaskawe przyzwolenie.

Innymi słowy o taktyce "na rympał".

 

A ty mnie tutaj śpiewasz Balladę o Osadzonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symboliczny gwałt to jak zimny wrzątek.

Jakaś Amerykanka się skarżyła że ktoś ją gwałcił wzrokiem. WOW!!!

Jeśli mówimy o seksie to jest tylko jeden fakt który jest gwałtem.

Penis w cipie wbrew woli właścicielki.

Cała reszta to może być wszelkiego rodzaju PRZEMOC, psychiczna czy fizyczna, ale nie gwałt.

Kolejny raz mówię - wróćmy do prawdziwej definicji słów inaczej dojdę do wniosku że komar mnie zgwałcił i to chamsko.

Pił moją krew wbrew mojej woli.

To już nie symboliczny gwałt ale całkiem realny.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeżam temat, bo trafiłem na następujący artykuł:

https://www.dobreprogramy.pl/Opracowano-nowa-technike-produkcji-seksrobotow.-Beda-tansze,News,99086.html

 

Podsumowując: użycie druku 3D, pozwala stworzyć seks-robota z dowolnymi możliwościami modyfikacji wyglądu, za mniej niż 20 tysięcy zł - a to dopiero początek optymalizacji kosztów. Za pół roku, klasyczny korpus zostanie zastąpiony zrobotyzowanym; prawdopodobnie będzie też kolejna wersja "oprogramowania" już zrobotyzowanej głowy.

 

Wniosek - za tak poważnymi inwestycjami, muszą stać zweryfikowane potrzeby rynku. Robią, bo wiedzą że się sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

 

https://m.imdb.com/title/tt8285216/

 

Swoją drogą androidy jak te w filmie, to też bym spróbował jak, to by było z maszyną, a co tam!

 

Lecz, kiedy zaczyna się maszyna, a człowiek?

Serce z drukarki 3d, czy przeszczep narządu zwierzęcia. Czy jeśli niektóre kończyny byłyby zastąpione wraz z narządami, to dalej jest człowiek?

 

Jeśli by zrobili ten przeszczep głowy na żywym organizmie, czy dalej, to by była ta sama osoba?

 

Świadomość by pozostała, lecz ciało już inne. Jestem ciekaw reakcji kobiet i populacji.

 

Temat zdrady (już chyba pisałem o tym)  ciekawy eksperyment społeczny czy nadal androidy by były uważane za jakieś narzędzie do zabawy jak w przypadku sztucznej pochwy czy dildo.

a może zdrada byłaby kontrolowana w taki sposób że pary mogłyby się bzykać tylko z maszynami. 

 

 

Ps: Ostatni post w 2018 tak więc co się zmieniło w świecie seks robotyki? ;)

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.