Skocz do zawartości

Muzyczne panty-droppery


alv

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzicie sobie sam na sam z kobietą w pokoju, rozmawiacie, pijecie czerwone wino, wtedy wpada do głowy myśl, że warto by puścić jakąś muzykę, która pomoże zrobić fajny nastrój.

Pytanie: Jaką muzykę wybierzecie? Czy macie jakieś ulubione, przy których odprowadzacie dziewczyny do sypialni?

Zapraszam do dzielenia się propozycjami.

 

Ja dodam od siebie 3 utwory:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak słyszę takie "pościelówy" to mi więdnie. Oczywiście serce ;) Nie cierpię takiej muzy.

Moje propozycje poniżej. Pierwsza na początek a druga (koniecznie z obrazem) na koniec (czysto hipotetycznej) randki.

 

 

 

@lxdead kapitalny numer z kebabem. Nie znałem, choć miałem wrażenie że i gitarowe riffy i zaśpiew skądś znam, tyle że w jakiejś anglosaskiej wersji. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Sorry za odkopywanie, ale sądzę, że zawsze to jakaś korzyść dla rozwoju forum ? - dorzucę coś od siebie, ale uprzedzam - to wyłamuje się nieco z powyższych konwencji. Choć jak dla mnie - nawet sztos (działanie pantydroppera sprawdzone praktycznie). Zatem - sam na sam, przygaszone światła, muzyka niezbyt głośno, klimacik i... piękna sprawa:

 

Werner Becker, muzyk tworzący pod pseudonimem artystycznym Anthony Ventura, wydał m.in. w latach 1979 i 1986 dwa albumy, pod jakże nie pozostawiającą obiekcji nazwą "Music for Making Love". Znajdują się na nich covery ówczesnych, romantycznych kawałków w aranżacji na orkiestrę symfoniczną. Powyższy filmik jest kompilacją co ciekawszych utworów z obydwu z nich. Uważam, że mimo, że melodie są raczej znane, jest w nich coś przyciągającego. Jednocześnie fakt, że to z reguły spokojne wersje instrumentalne, czyni je raczej nieprzeszkadzającą muzyką tła dla wyżej opisanej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.