Skocz do zawartości

Wrażliwość u faceta - Wada?


Rekomendowane odpowiedzi

@Still

Myślę że, prawdziwy męszczyzna nie powinien zwracać uwagi czy traci w czyis oczach wyznając wartości, które uważa za słuszne. Ja np. jestem bardzo wrażliwy na punkcie zwierzat, moja dziewczyna tez o tym wie, czy mi to ujmuje? Nie wiem i jakos srednio mnie to interesuje. 
Nieraz jak do pokoju wleci jakiś robak, może być to nawet mucha, która żywi się końską kupą, potrafię wstać nawet o 3 w nocy złapać go do pudełka i wypuscić przez okno. 
Gdyby z tego powodu moja dziewczyna nazwałaby mnie ciotą lub coś podobnego z tego powodu, to po 30 minutach wszystkie jej rzeczy stały by za drzwiami wejscowymi, wydaje mi sie ze dobrze zdaje sobie z tego sprawe.

 

Przykład z przeszłości
Kiedyś w gimnazjum do klasy wleciala osa, nagle kolega złapał za ksiżkę i chcial ja zabić, powiedziałem, że jak ją zabije to mu ta książka zajebie, ludzi którzy krzywdzą zwierzęta nie jest mi ani troche szkoda ( oczywiście adnotacja za wulgaryzm w dzienniku była). W klasie jakies 40 proc to były dzwieczyny, nie mysłałem czy wyjde na ciote, zrobiłem to co uważalem za słuszne. Czy starciłem w oczach samic bo jej nie zabilem? Nie wiem i mam to w dupie. Wole robić to co uważam za słuszne i trzymać się moich wartości niż mysleć co ktoś o mnie pomysli.

 

Opisalem to na moim przykladzie, ale wartości każdy wyznaje inne. 

Edytowane przez Abteilungsleiter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abteilungsleiter

Ja tak samo, łapię muchy ręką i wypuszczam przez okno. Natomiast jedyne czego nie lubię to komarzyć, też mi ich szkoda zabijać ale...no cóż.

Dodam jeszcze, że 3 tygodnie temu zdepnąłem nie chcący ślimaka jak wyciągałem rower z szopy, cały dzień chodziłem struty i mi było go bardzo szkoda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 24.09.2018 o 21:18, Jorgen Svensson napisał:

Sam jestem wrażliwcem i uważam to za jedną z największych swoich wad i słabości, biorąc pod uwagę moje warunki fizyczne nie wygląda to zbyt dobrze. <_< Chłop jak dąb, a tu taki kwiatek. Może ktoś zna sposoby jak to trochę zmienić ?

Wystarczy dobrze grać, miałem podobny problem ale dzięki kobietom to się zmieniło i miły facet umarł dawno dawno temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.