Skocz do zawartości

Nowy plan na siłę z naciskiem na klatkę piersiową.


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno skończyłem trenować planem FBW 5x5. Od Października chcę zacząć ćwiczyć nowym planem tylko nie wiem jakim. Moje mięśnie najlepiej reagują na małą ilość powtórzeń i duży ciężar. Macie jakiś gotowy plan przy sobie? Obojętnie czy to FBW czy split. Byłem zdecydowany na plan na masę HST, ale zacznę go stosować od początku przyszłego roku. Przejrzałem w necie tyle rozpisek, że nie mam pojęcia na co się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trenowałem w ten sposób ze jeden dzień treningowy był robiony na ciężko ( czyli 2x3 75cm,2x3 85cm i 1x3 powt 90%cm WL) np poniedziałek a w czwartek robiłem ćwiczenia pomocnicze ale lżejszym cięzarem np wyciskanie wąsko,sztangielki i przedramiona w ciągu 2 miesięcy treningu 2x tyg zrobiłem z 90->110x3 kg co było wówczas około 90-95% cm

wl-wyciskanie leżąć

cm-ciężar maksymalny(ile jesteś w stanie podnieść w 1 powt.)

 

trenowałem w ten sposób pod trójbój i w MC i przysiadach również stosowałem ten sposób i miałem zadowalające efekty i w ciągu roku niemalże podwoiłem swoje boje

Edytowane przez Tramal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.