Skocz do zawartości

Dziękuję za tę audycję Marka.


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, sytuacja z dziś :) Dorabiam dorywczo w pewnym znanym supermarkecie posiadającym logo z niebieskim akcentem. Cała ekipa - kobiety, dwóch mężczyzn wliczając w to mnie. Dzisiaj po dwóch miesiącach pracy zostało mi oznajmione to co słyszałem już "zza ściany" od dawna - Nie nadajesz się do niczego, z czym masz problem, co jest takie trudne, skup się, ogółem gadanie o tym żeby być bardziej dokładnym przy czym robić za pięciu, jak najszybciej. Na co wyjebka totalna, ultraszybkie tempo pracy fizycznej zawsze mnie niemiłosiernie denerwowało - takie niestety usposobienie. :D I sytuacja dokładnie tak jak szef mówi - dziewczyny z podmiejskich wsi  pracują po prostu jak robociki, wszystko zautomatyzowane niezależnie czy pracuje 5 dni, 5 lat, czy 15 lat wszystkie jak jeden mąż napierniczają po całości to czego zostały wyuczone na pamięć - wykładania towaru, albo siedzenia na kasie. Wracając do obelg w moją stronę - od razu zapaliła mi się czerwona lampka i przypomniał filmik Marka. To nic złego że nie potrafię powtarzać tak szybko wyuczonych czynności, które mnie totalnie nie jarają osobiście i że nie mam do nich żadnej większej motywacji niż tylko wypłata dziesiątego. Znam się na wielu innych ciekawszych i pożyteczniejszych rzeczach i z tego mogę być dumny :) Dziękuję za ten film, gdyż kiedyś miałem bardzo dużą tendencję do mazania się w takich sytuacjach: "Do niczego się nie nadaję", "Nawet xxxx rzeczy nie potrafię zrobić", "Jestem do niczego" Dzisiaj taki test a tu proszę, totalnie wyjebane. Polecam posłuchać jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Może wam też pomoże.:) 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.