Skocz do zawartości

Akcja przeciw tzw. "manspreading" w St. Petersburgu.


Rekomendowane odpowiedzi

Autentycznie, że feministką brakuje chłopa i porządnych zasad - to są typowe zachowania rozpuszczonych gówniar.

Ja też zacznę nagrywać jak leję wodą kobiety w mini i będę tłumaczył "Bo tak nie wolno się ubierać one mnie kuszą w ten sposób"

Ciekawe bo pewno po mojej akcji już bym był pierwszego dnia w pace.

No ale co by nie mówić fakt, te rozłożone giery, potrafią być wkurzające. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące i bezczelne zachowanie, forma "happeningu" skrajnie prymitywna i naruszająca przestrzeń osobistą.

Wydaje mi się, że w Rosji takie zachowanie może zostać przynajmniej lekko ukarane, vide np takie przypadki (nie patrzcie na źródło ;)

 

Cytat

Za udostępnienie zdjęcia kobiety w chuście i z patelnią w ręku podpisanego hasłem: "Bij chłopów - ratuj Rosję!" feministce z Omska grozi pięć lat więzienia. W czwartek ma obradować w tej sprawie rosyjski sąd najwyższy.

Radykalnej feministce Liubow Kaługinej z Omska grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności. 5 września lokalny komitet śledczy na podstawie paragrafu 282 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej („o nawoływaniu do nienawiści i wrogości”) wszczął postępowanie po trwającym półtora roku śledztwie i analizie publikowanych przez nią treści na portalach społecznościowych.

 

http://wyborcza.pl/7,75399,23941171,rosja-sciga-za-feministyczna-satyre.html

 

Czy np. sprawa zespołu Pussy Riot, które dwa lata spędziły w łagrze.

 

BTW dziewczyna która nagrywa studiuje prawo na uniwersytecie w Petersburgu, a oblewająca wodą to aktorka.

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wiadomo równość musi być :D 

Zobacz na spojrzenia tych samców, jaki szok - ładna dziewczyna, mokro na jajcach, wstyd przed ludźmi, masa bodźców w jednej chwili.

 

@Brat Jan Bez szans, ona od razu ucieka a chłop w szoku, zresztą zrobisz tak i inni Panowie będą jej "bronić", można by niezły wpierdol dostać ?

 

 

@Dworzanin_Herzoga i to jest bardzo ciekawe czy coś jej dowalą, jakiś wyrok - jak jest od Sorosa feministka, to pewnie coś wyłapie chwalić Pana dobrego Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba upaść na ziemię od razu i symulować zawał lub cokolwiek zdrowotnego. Wywołała stres, bo myślałem, że mnie atakuje. Skąd miałem wiedzieć, że to butelka, a może trucizna, cokolwiek. Jebać i do łagru z taką mendą. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

SUPER POMYSŁ !!!

 

Autentycznie, że należałoby udać, że jakimś kwasem czy czymś zrobiła!

Turlać się na ziemi i krzyczeć w niebo głosy :D 

Gratuluje pomyślunku. Niech się tłumaczy, myśli iż jest ładna to jej wolno wszystko.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał frustrujący chyba dla całego świata mężczyzn, przypuszczam że nawet dla największych rycerzy. W mojej ocenie, na gorąco, wygląda na fejk dla wyświetleń na youtube, jak większość kontrowersyjnych filmików tam zamieszczanych. Jeśli akcja ma być feministyczna to gdzieś się pogubili, efekt może być odwrotny z powodu skrajności treści. Upadek feminizmu może odbyć się tylko w momencie gdy czara goryczy zostanie przelana a taki materiał fajnie ją wypełnia i idąc dalej - może działa na korzyść mężczyzn (?)

Edytowane przez Pacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZdzisławBeton napisał:

A potrafisz się wtedy odezwać, że Ci to przeszkadza?

Jeśli to do mnie, to tak, ale szczególnie irytujący jest np. jeden mój kumpel, który siada obok mnie, a jest wysoki ok 185 cm, i nogi rozkłada na jakieś 120 stopni... za każdym razem mu mówię, ale do tej pory raczej nic... robię tak, że siadam przy stole z daleka od niego... frustracja...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Cortazar napisał:

Prawie co drugi z oblanych facetów czytał książkę. I żadna kobieta. Dziwne...

A niedawno było w telewizji, że mężczyźni w wolnym czasie chcą uprawiać sex, a kobiety czytać książki... ;) 

 

 

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

nikt ładnej, młodej dziewczyny w metrze nie uderzy

Oj w Rosji wszystko jest możliwe. 
Poza tym zobacz, że gdy część z nich zachowała się agresywnie, to przerywano transmisję i pokazano kolejną osobę.
W twarz może nie dostała, ale na pewno się z nią szarpali.

Chociaż kiedyś w publicznym programie telewizyjnym typ przewrócił kobietę i jeszcze uderzył w twarz.
Przewracając ją, pokazał jej, że nie może sobie z niego igrać.
Natomiast ten cios w twarz był niepotrzebny moim zdaniem.
Żaden z rycerzy nie pobiegł ratować księżniczki.

Tam w Rosji jest prawdziwe równouprawnienie - kobiety od samego początku zaganiano do roboty i "hodowano" im jaja.
Zdarzają się też, że pracują w Gazpromie(znam jedną osobiście).
Inna sprawa, że tam rozwodów jest ponoć od groma, ale to przeważnie dlatego, że Rosjanie to tłumoki, pijaki i przemocowcy.
Nasze księżniczki powinny być nam wdzięczne, że nie naśladujemy naszych wschodnich sąsiadów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.