Skocz do zawartości

Bracia, pomóżcie stworzyć kwestionariusz dla świeżo upieczonych Braci.


Rekomendowane odpowiedzi

Na forach sportowych jest taka zasada - przychodzisz, to wypełniasz wszystkie dane, nie pamiętam już wszystkich ale na pewno waga, wzrost, wymiary, dieta, osiągi sportowe. To pozwala od razu stałym bywalcom takich miejsc ocenić pytającego o coś związanego ze sportami, i wszystko staje się mniej więcej jasne. 

 

Chciałbym zrobić tak, żeby każdy kto przychodzi do nas z prośbą o poradę, wypełniał taki kwestionariusz - i wtedy nie tracimy czasu na pytania do pytającego.

 

Zaproponuję pytania, wy dodajcie swoje i coś z tego wyciągniemy tak, żeby było elegancko. 

 

1. Wiek (mogą być widełki)

2. Waga/wzrost/wymiary (dla określenia atrakcyjności)

3. Zarobki (niech będą jakieś widełki, ale jakie?)

4. Wykształcenie (wyższe, średni itd., bez podawania szczegółów)

5. Miejsce zamieszkania (bez nazw żadnych, tylko ilość mieszkańców - widełki)

6. Ile trwał związek

7. Coś o kobiecie (tu dużo informacji trzeba skombinować)

 

 

Byłoby dobrze podpytać o sprawność seksualną, styl ubierania - ale jak to ubrać w słowa?

 

Czekam na wasze propozycje. Po wypełnieniu takiego formularza, od razu bierzemy gościa konkretnie do analizy i wiemy o co chodzi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwigilacja pełną parą, im więcej informacji o użytkowniku, tym lepiej hahaha...żartuje :P

moja rada, kwestionariusz może być, ale Ci co chcą dobrowolnie wypełnić niech wypełniają...

Ale bardziej niz kwestionariusz przydałoby się dawać testy na IQ i określić limit, np od 99 wstęp wolny :)

 

Z poważaniem.

 

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym podpunkty:

1. Jaką masz wiedzę o kobietach.

2. Czy czytałeś produkcje Marka Kotońskiego oraz Mosze Red.

3. Czy czytałeś produkcje lub oglądałeś filmy instruktażowe innych youtuberów.

4. Jaki aspekt w Tobie jest najlepszy: Wygląd, status, zamożność.

5. Czy czytałeś forum wcześniej.

 

Na ten moment mam tyle, natomiast:

 

Ja bym dodał od siebie, że jak byłem nowy na forum to nie wiedziałem gdzie co jest. Zrobiłbym swego rodzaju specjalny dział, podkreślił go wyraźnie by ludzie, którzy są nowi po prostu przejrzeli najważniejsze artykuły czy publikacje w tym dziale albo po prostu zrobił swojego rodzaju duble. Co mam przez to na myśli?

Dajmy na to przykładowo ten specjalny dział dla Świeżaków nazwie się "Batman i nietoperze."

Lecz wiemy, że w dziale na przykład "surival" jest coś bardzo ważnego, że jak nikt nie patrzy to kobiety wbijają noże w gardło swoim mężczyzną około 18,00 godziny bo tak wykazali naukowcy z Toronto.

To robimy tak, że cały ten temat o wbijaniu noży zostaje tam gdzie był ale kopiujemy całą zawartość do działu "batman i nietoperze" 

Nie wiem czy jest sens ale wielu ludziom by to pomogło, gdyby porządnie oznaczyć najważniejsze publikacje.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem zrozumiale o co mi chodzi.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marek Kotoński napisał:

1. Wiek (mogą być widełki)

Jeśli widełki, oto moja propozycja:

1. 18-25

2. 26-35

3. 36-50

4. 50+

28 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Zarobki (niech będą jakieś widełki, ale jakie?)

To będzie kwota brutto czy netto? W naszym kraju to spora różnica.

 

Proponuję pytanie o to skąd zna forum, czy zna kanał na YT i czy zna książki Marka Kotońskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania mają tylko pomóc nam w odpowiedzi na pytania - np. ktoś przychodzi i pisze że rzuciła go dziewczyna, więc zaczyna się pytanie o wiek itd., przez co nabijamy masę niepotrzebnych postów i robi się bajzel.

 

A tak jak ktoś chce zadać pytanie, wypełnia kwestionariusz i te punkty które chce. To jest dobrowolne i ma nam ułatwić zadanie, a nie wyciągać dane od kogoś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

1. Wiek (mogą być widełki)

1. 0-19

2. 20-25

3. 26-30

4. 31-40 

5. 41-50

6. 51+

 

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

3. Zarobki (niech będą jakieś widełki, ale jakie?)

1. 0-1999

2. 2000-3000

3. 3001-4000

4. 4001-5000

5. 5001-10000

6. 10001+

 

Oczywiście wszystko w netto i fajnie jakby było też rozróżnienie na walutę (no chyba, że za dużo roboty to sobie będą przeliczać na PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wypełniłbym formularza (bezwzględna potrzeba anonimowości) na forum, które dopiero poznaje i nie wiem co i jak. Ewentualnie jeśli przeczytałbym powyższe zalecenie podałbym z grubsza dane i tylko te które chce ujawnić, np.:

 

Jestem Józek, lekko po 30-stce i z pracą na marny etat, z kilkudziesięciotysięcznego miasta gdzieś w centralnej Polsce, szczęśliwie rozwiedziony od kilku miesięcy ale mam problem, a mianowicie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie wyglądać (i czy jest możliwe), zależy od informatyka czy to ogarnie. Ja to widzę tak, że ludzie często w świeżakowni piszą jaki mieli problem - i tam mogłoby np. wyskakiwać powiadomienie, że jeśli masz pytanie odnośnie problemu, to wypełnij co uznajesz za stosowne, żeby nie pisać tego później. 

 

A jak ktoś nie chce podawać danych, niech nie podaje. Dla anonimowości podałem widełki, żeby hejterzy nie mogli prześladować danej osoby albo co gorsza szantażować wyznaniami na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marek Kotoński napisał:

np. wyskakiwać powiadomienie, że jeśli masz pytanie odnośnie problemu, to wypełnij co uznajesz za stosowne

Jak najbardziej przydatne. Jak komuś zależy to wypełni np. że ma już grubo ponad 40 i nie dla niego latanie po dyskotekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał takie o to pytania dobrowolne.

 

1. Czy wychowywałeś się w pełnej rodzinie z ojcem i matką?

 

a) Kto był głową rodziny, ojciec czy matka, ktoś inny, kto?

b) przez ile lat wychowywałeś się w tej rodzinie?

 

c) czy w rodzinie występowały problemy z alkoholem i finansowe z pieniędzmi?

d) czy miałeś konflikty z prawem?

 

2. Należysz do jakichś organizacji?

 

3. Twoje hobby, zainteresowania?

 

4. Czy masz jakieś niemiłe skojażenia z forum braciasamcy?

 

5. Czy odczuwasz stres rejestrując się na forum braciasamcy.pl tak, nie?

 

To by było na tyle z moich propozycji jak coś mi przyjdzie do głowy, to dopiszę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen gdybym zobaczył taką ankietę to reakcja byłaby tylko jedna: WTF?!

 

Brakuje jeszcze:

Czy uważasz, że twoje organy nadają się do przeszczepu?

Czy masz dobry kontakt z bliskimi i jak szybko się skapną, że zaginąłeś?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to idzie trochę za daleko, może jakiś szablon z pytaniami pomocniczymi, kiedy ktoś chce napisać post w świeżakowni?

 

Nie ma potrzeby zbierania takich danych, zresztą nawet jeśli będziemy je mieli, to i tak pomocy nie da się narzucić, jak ktoś będzie chciał to sam łyknie czerwoną pigułkę, a wcześniejszy wywiad nic nie zmieni. 

 

Edit. Jako przykład podam pana @Ziareiro, znalazł forum i ogarnął wszytko, począwszy od natury kobiet kończąc na wiedzy o DDA. Za to szacunek dla niego. Jak ludzie potrzebują psychologa to idą do psychologa i on im zadaje prywatne pytania, dla mnie forum ma służyć jako drogowskaz i kopalnia wiedzy. 

Edytowane przez donCorleone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu w regulaminie dopisać, że szukając pomocy podpowiedzi opisz jak najwięcej szczegółów, wiek, itd..... szybciej uzyskasz konkretniejszą pomoc/poradę/opinię 

I jeśli się da możliwie zminimalizować regulamin i zrobić go w formie do akceptacji po jednym punkcie czytasz jeden punkt dopiero po akceptacji pojawia Ci się kolejny i akceptacja nie wcześniej niż po 3-5 sek. Każdy przeczyta (chyba) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że pytania nie mogą być szczegółowe. Po prostu wystraszą wiele osób które chcą być w pełni anonimowe.

 

Jeśli już to mogłyby się znaleźć mniej więcej takie pytania:

-Czy zapoznałeś się z literaturą związaną z twoim problemem? Jeśli tak to jaką?

-Czy zapoznałeś się z działami oraz tematami Braci, powiązanymi z twoim problemem?

 

Problemy się powtarzają więc na większość już jest gotowa odpowiedź na forum.

Na kolejny post takiego typu, zapewne odpowiedź też już jest:

"Słuchajcie, mam problem. Od niedawna u mojej myszki w pracy jest nowy kolega. Początkowo się martwiłem, ale myszka powiedziała, że nie mam czym bo taki typowy bad boy, bawidamek co skacze z kwiatka na kwiatek i nie szanuje kobiet. Moja myszka takich nienawidzi i ciągle mówi jak go nie trawi.

Ale chodzi o co innego...mianowicie, moja myszka od 2 tygodni wszędzie chodzi z telefonem, nawet do łazienki. Założyła też blokadę. Do tego zrobiła się oziębła w łóżku i nie ma ochoty jak dawniej. 

Czy możliwe, że moja myszka ma jakąś poważną chorobę i boi się przede mną otworzyć? Przecież ja chcę ją wesprzeć. Czy możliwe, ze tak bardzo mnie kocha, że nie chce mnie martwić i być dla mnie ciężarem?". :(

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać czy np "Miałeś powodzenie u płci przeciwnej np. gimnazjum, szkole podstawowej?" Chodzi o te magiczne smv. Ja od podstawówki pamiętam jak był w szkole taki o ciemnej karnacji dosyć wysoki :D piłkarz. Wszystkie laski z mojej klasy o nim wzdychały i pisały liściki a ja ani razu walentynki nie dostałem xD. A chuj teraz SM popuchnięte :D karma wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia do takiego kwestionariusza, na pewno nie przy rejestracji to strzał w kolano dla forum, z reguły ludzie chcą szybkiej rejestracji bez zbędnych pytań. Gdzieś czytałem, że np jak rejestrujesz się do jakiś usług SaaS i jest np. pole na wpisanie kodu rabatowego to już ludzie mają jakieś wahania.

 

Kolejna sprawa gdzie te dane by były widoczne? Nadwyręża to anonimowość i jeżeli faktycznie miałoby to się gdzieś znajdować to byłoby dobrym wyjściem żeby informacje te były widoczne od jakiejś rangi wzwyż.

 

Zasadniczo nowi dzielą się swoimi problemami w świeżakowni, to może wystarczył by wątek/post przypięty na górze "Zanim dodasz wątek zapoznaj się z tymi informacjami" i tam byłyby wytyczne jakie informacje pomagają w udzieleniu pomocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.