Skocz do zawartości

Całowanie w rękę... Ale nie przez mężczyznę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mieliście kiedyś tak że partnerka całowała Was po rękach, dokładniej zewnętrzną część dłoni, tak jak robią to "dżentelmeni" wobec kobiet?

Nie chodzi mi o przywitanie, ale o wspólne spędzanie czasu, a szczególnie jak gdzieś wychodzimy i siedzimy przy stoliku na przeciwko siebie, to łapie mnie za rękę, masuje, przytula i całuje. 

Nigdy nie widziałem czegoś takiego i dziwnie się z tym czuje, a szczególnie dziwna jest mina ludzi w lokalu którzy to zobaczą:D

O ile gdy jesteśmy w domu czy coś w tym stylu, nie zwracam na to uwagi, ale będąc w lokalu nie da się zwrócić uwagi, i mój mały białyrycerz zaczyna się delikatnie krępować:D

Uprzedzając to jestem z partnerką od niecałego roku i odpoczątku tak się zachowuje:huh:

Spotkał się ktoś z czymś takim u swojej Panci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy tego doświadczyłem sam, ale to nic dziwnego.

Powiedziałbym, że to oznaka szacunku, jakkolwiek dziwnie to brzmi.

Widziałem natomiast małe dziewczynki całujące w ten sposób swoich ojców. To rzeczywiście była oznaka szacunku.

Każda kobieta powinna w ten sposób się zachowywać ;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja pańcia najwyraźniej zna swoje miejsce w szeregu.
Wie kto tu rządzi.
Oznacza to, że bardzo cię szanuje oraz pożąda ;) 
Brawo! Wygrałeś właśnie cipkę na loterii rynkowej .
Jednakże pamiętaj ---- > It is not your pussy, it's just your turn.
W każdej chwili możesz stracić w oczach i już nie będzie widzieć w Tobie lidera.
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek kogo się całuje w rękę? Kogoś słabego? Mylnie to odbierasz. ;)

 

Ja tam mogę nadstawiać swoje boskie dłonie (i nie tylko) do całowania samicom.

 

"Macie, zasłużcie sobie na mą przychylność". :D

 

main-qimg-b512cf6355d74f5428799475c0f5f2

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chciak napisał:

Spotkał się ktoś z czymś takim u swojej Panci?

Spotkałem się, nawet przyjemne i faktycznie coś pańcia wtedy jakoś dziwnie zachwycona jest. Oczywiście tylko chwilowe zachwyty.

 

W miejscu publicznym typu restauracja to trochę dziwne (w obie strony, do restauracji przychodzę żreć i rozmawiać a nie się miziać przy obcych), ale już na ławce czy na kocyku w parku spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne obyczaje Panowie.

 

To kawaler powinien damę w rękę całować.

 

Jakieś genderyzmy tu nam na forum promujecie :D :D :D

 

Widzieliście kiedyś, żeby miłościwie nam panującego Pana dr. Jarosława Kaczyńskiego kobieta w rękę całowała? To on całuje a jest przecież samcem alfa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex, całowała mnie w dłoń a później przykładała ją sobie do twarzy i się do niej przytulała. Krępujące w miejscach publicznych. Niektóre dziewczyny są takimi "przylepami". 

Mi się wydaje, że tu nie chodzi o szacunek, ale raczej okazanie czułości i przywiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dobryziomek napisał:

Widzieliście kiedyś, żeby miłościwie nam panującego Pana dr. Jarosława Kaczyńskiego kobieta w rękę całowała? To on całuje a jest przecież samcem alfa. 

Ale widziałem to :P

Edytowane przez The Motha
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była często mnie całowała po dłoniach, a do tego gładziła nimi swoją twarz. Zazwyczaj zdarzało się to najczęściej gdy sobie leżałem na łóżku. Ona sobie po cichu podchodziła, klękała przy łóżku, kładła swoją głowę na mojej klatce piersiowej i całowała moje dłonie. Ona jest typem przylepy i ma uległy charakter. Myślę, że to pewna forma okazywania uczuć i oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona robi identycznie. 

W dodatku lubi się przytulać do moich dłoni i gladzić nimi swoją buzię. :)

 

W sumie to nawet miłe.

 

A z tym całowaniem, to nie tak samo jak dżentelmen na przywitanie cmoka kobiecą dłoń. :)

Moja myszka robi to jakoś inaczej, bardziej czule, trochę tak, jak zazwyczaj pięści się szyję. :) 

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.