Skocz do zawartości

Całowanie w rękę... Ale nie przez mężczyznę


Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie przywiązywałem do tego wagi, ale tak czytam i.. Moja Pani gdy zasypia potrzebuje, żebym trzymał jej dłoń na twarzy (ucho między środkowym a wskazującym palcem). Może te całowanie w dłonie, mizianie się nimi itd to jakiś ewolucyjny nawyk, dzięki któremu Panie czują się bezpiecznie. (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, jak po lekturze wątku część facetów zacznie podtykać łapska pod nos przypadkowym laskom, inny stwierdzi, że ta jego to go nie kocha, bo go po rękach nie całuje, a jeszcze inny stwierdzi, że skoro go jakaś kiedyś w dłoń pocałowała, to się od razu powinien ubrać w rurki i różową koszulkę z rysunkiem pantofla.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo to lubię, nawet głaskanie dłoni nawzajem. Buduje to bardzo napięta atmosferę. I potem jest eksplozja lub implozja. Sam po sobie nie wiedziałem jak to na mnie działa ale pewna milfetka mi tak robiła... bardzo pozytywnie to odbieram. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kobiety przeważnie mają silniejszą potrzebę bliskości, stąd może być to całowanie po rękach. Nic strasznego, można się tylko cieszyć.

 

Swoją drogą najczęściej jest to oznaką szacunku i uległości. Całowanie po rękach starszych, silniejszych jest mocno zakorzenione w kulturze europejskiej. Ja osobiście bardzo to lubię.

 

Co ciekawe całowanie po wewnętrznej stronie dłoni jest rzekomo oznaką silnego porządania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.