Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
maVen

Sprawa Youtuberki

Recommended Posts

Materiał poświęcony facetowi który postanowił być z piękną nowoczesna kobieta. W tle oczywiście najbardziej cierpi dziecko. Schemat goni schemat 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By CzarnyR
      Witam wszystkich bardzo serdecznie dawno nie pisałem nic bo no jak widać to Żeromskim to nie jestem . A mianowicie pytanie z tematu. Interesuje mnie to bo jak patrzę na związki znajomych z fb wiosen 28-30 to po około 2/3 latach od opcji "związek z..." pojawiają się zdjęcia z brzuszkiem, łóżeczkami z podpisami kiedy co i jak. Czy to nie za krótki okres czasu? Prosiłbym o wypowiedź starszyzny bo nie mam tutaj wątpliwości, że nikomu z nich pipsko nie przysłoni zdrowego rozsądku.  
    • By c0rrupted
      Cześć,

chciałbym w tym wątku poruszyć temat mobbingu w pracy. Marek wspomina w audycjach o prześladowaniu w pracy, pomyślałem więc, że dobrze byłoby nazbierać trochę porad jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Moje pomysły i sposoby:
      1. Pytania, czy znam ludzi którzy mogą mi pomóc zmienić pracę. Czy przeglądam na bieżąco rynek pracy?
      Jeśli nic nie zmienisz, prześladowanie samoistnie się nie skończy. Albo coś zmienisz albo dalej będziesz cierpiał. Chamy w pracy nie zaprzestaną Cię prześladować dopóki nie stracisz pracy. Ataki personalne będą eskalować, im bardziej będą bezkarni.

2. Rozegraj to na zimno. Nie reaguj agresją w pracy. Wiadomo że wkurw jest usprawiedliwiony, ale nie wybuchnij. Znajdź wentyl gdzie indziej, a najlepiej jak Marek mówi - na boksie.
      Taktyka chamów zazwyczaj jest taka, aby sprowokować Cię do wybuchu przy współpracownikach i kierownikach. Będą gadać "Widzisz, on/ona jest nieobliczalna, nie da się z nim/nią współpracować, ludzie się go boją"
      Tak, jak hejt w stosunku do Marka, będą chcieli zniszczyć twoją reputacje. Nie dawaj im amunicji do tego.

3. Dokumentuj wszystko, daty, spotkania, świadkowie, opisy ich zachowań. Opis ten wyślij do zaufanego przyjaciela z poza miejsca pracy. Trzymaj to w bezpiecznym miejscu - nie w pracy.

4. Zdobądź opinię. Sprawdź i rozmawiaj na ten temat. Nie wstydź się tego, że byłeś poniżany. Napisz o uju na forum.

5. Oglądaj materiały na youtube:

6. Dbaj o siebie. Marek gada o przemocy i widać jak negatywny wpływ ma to na zdrowie psychiczne i fizyczne. Kiedy praca staję się poligonem, ta toksyna z roboty wyleje się na ciebie w życiu prywatnym.
      a) nie obwiniaj się
      b) przygotuj się na najgorsze
      c) ogranicz kontakt z osobami toksycznymi w pracy
      d) myśl o sobie (oszczędzaj kasę)

Tyle ode mnie, to mój pierwszy post. Pomagajmy sobie nawzajem. Poprawiajcie, korygujcie. Opisujcie swoje starcia w pracy. Dodajcie swoje porady.

• By Patton
      Jakoś by mnie to nie zdziwiło, gdyby to wprowadzili.

https://www.money.pl/emerytury/emerytura-zalezna-od-liczby-dzieci-konsternacja-wsrod-ekspertow-6470064108615809a.html
    • By tomekbat
      Zapraszam panie i panów do komentowania artykułu z WP. Biedna uciemiężona patriarchatem kobieta dostała ultimatum od męża, że ma pracować, a jeśli nie chce pracować to niech urodzi dziecko. Właściwie to z przyjemnością przyjęła patriarchat gdy mąż ją utrzymywał... ale kto by tam zwracał uwagę na szczegóły, wiadomo, że to mąż tłamsi potencjał kobiety i nie pozwala jej się rozwijać  

@Androgeniczna @deomi 
    • By IBRA
      Rząd w Berlinie chce chronić prawa zdradzonych partnerów.

https://www.rp.pl/Unia-Europejska/308319866-Niemki-beda-ujawniac-tozsamosc-kochanka.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.