Skocz do zawartości

Długość przyrodzenia oczywiście we wzwodzie.


Długość przyrodzenia oczywiście w zwodzie.  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile centymetrów ma twój członek. Oczywiście w zwodzie...

    • 5-10 cm
      6
    • 11- 12 cm
      4
    • 13- 14 cm
      22
    • 15-16 cm
      42
    • 17-18 cm
      34
    • 19-20 cm
      4
    • 21 i więcej
      9


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, typiarz napisał:

Kobity mówią, że mam trzy nogi. 

Swoją drogą, czy tylko ja mam takie wrażenie, czy na forum pojawiają się co raz bzdurniejsze tematy? Trochę mi tu jakaś kafeteria zalatuje. 

Czy bzdurniejsze, nie wiem długość członka poza niewyjściowym ryjem i niskim wzrostem to chyba najbardziej trapiące kompleksy facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w tworzeniu rankingów wielkości członków. U nas przeciętnie  panuje norma europejska, ze względu na średnio występujące podobne budowy ale generalnie takie zestawienia to jak porównywać Wietnamczyka z Senegalczykiem wskazując „o, a ten ma większego” wzbudzając w tym pierwszym kompleksy. Wyobrazcie sobie Afrykanczyka z kuśką Azjaty i na odwrót. Ja mam dużą wyobraznię i taka wizualizacja podpowiada mi, że ludzie powinn być też trochę proporcjonalni:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co hodujecie na forum takie matrixowe bzdety jak to że długość członka ma jakieś znaczenie? 
A po za tym jak już chcemy dyskutować o takich rzeczach jak genitalia. A takie rzeczy jak:
- Grubość
- Owłosienie
- Zapach/Smak
- Długość stosunku
- Ogólny wygląd
- Proporcje
To już nie podlegają pod dyskusję?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Klariett napisał:

- Grubość

Do zmierzenia.

10 minut temu, Klariett napisał:

- Owłosienie

Do ogolenia.

10 minut temu, Klariett napisał:

- Zapach/Smak

Wybacz nie będę próbował.

10 minut temu, Klariett napisał:

- Długość stosunku

Natychmiastowa.

10 minut temu, Klariett napisał:

- Ogólny wygląd

Dwa jaja i kuśka.

10 minut temu, Klariett napisał:

- Proporcje

Wyliczę ze wzoru na deltę.

Edytowane przez Harpagon
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie rozumiem kompleksów na temat członka, ma zrobić swoją robotę, jak ktoś przejmuje się tylko przyjemnością partnerki zamiast swoją to sorki.

 

Wielkiego nie mam, normal size, a jak mi któraś grymasi to zaraz ma go w papie, a jak słyszę mm bull glll, od razu kocham kobiety, że potrafią się ze mną dogadać :D

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

No pewnie, że są ale im bym radził by brali bardzo szczupłe kobiety i niskie stosunkowo.

Nie zauważyłem korelacji miedzy wzrostem, tuszą a średnicą czy głębokością pochwy, jakkolwiek moja próba nie jest istotna statystycznie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michau said:

Nie zauważyłem korelacji miedzy wzrostem, tuszą a średnicą czy głębokością pochwy, jakkolwiek moja próba nie jest istotna statystycznie ; )

To tak jakby nie zauważyć róznicy w długości kości u człowieka o wzroście 180 cm a 150. Oczywiście, że jest. W związku z tym i pochwa ma inne wymiary u małej, drobnej kobietyu, a dużej, wysokiej. Identycznie jest z szerokością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Klariett napisał:


- Zapach/Smak
 

No jak to jaki? Chujowy : P

 

@AR2DI2

Ty masz swoje doświadczenia, ja swoje.

Część z nich (bo nie wszystkie pamiętam).

 

Głębokość  

Wzrost 157 i 172 - i obu docierałem do dna pochwy.

163 - i nie docierałem.

 

Szerokość 

Dwie b. otyłe kobiety - cipki ciasne.

Inna z nadwagą   -  jakby trzy kutasy włożył, to może.

Niska, 157 i szczupła - miękka i raczej luźna. Za to, jak w wspominałem, płytka.

Chuda - bardzo ciasna.

Inna chuda - luźna jak tunel kolejowy.

 

Poświęciłem kwadrans, żeby znaleźć wyniki badań, i natrafiłem na to:

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0002937806008192?via%3Dihub

 

Wynika, ze korelacja głębokość - wzrost istnieje.

Na poziomie milimetra na metr.

 

The study included 3247 women. Hysterectomy and pelvic reconstructive surgery contribute 0.63 cm and 0.22 cm, respectively, to total vaginal length shortening; 10 years of age decreases total vaginal length by 0.08 cm. One meter of height and 10 kg of weight increases total vaginal length by 0.09 cm and 0.02 cm, respectively. Menopause is associated with a shortening of total vaginal length by 0.17 cm 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Długość przyrodzenia oczywiście we wzwodzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.