Skocz do zawartości

Pretensjonalność "starszych" pań


arkadi.gav

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem pewną prawidłowość, otóż mam kontakt z paniami powyżej 40 lat i w zasadzie w każdym przypadku jeśli pani była kiedyś atrakcyjna (a można to poznać) i ta atrakcyjność już przeminęła to taka pani z reguły ma pretensjonalne i wysoce roszczeniowe podejście do życia, a w szczególności do młodszych kobiet, nawet niekoniecznie atrakcyjnych, ważne że młodszych. Często już "od drzwi" widać że będzie dym, ja akurat wiem jak taką minę rozbroić ale kobietom już nie przychodzi to tak łatwo. Spotkaliście się z tym?

Edytowane przez arkadi.gav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arkadi.gav napisał:

mam kontakt z paniami powyżej 40 lat i w zasadzie w każdym przypadku jeśli pani była kiedyś atrakcyjna (a można to poznać) i ta atrakcyjność już przeminęła to taka pani z reguły ma pretensjonalne i wysoce roszczeniowe podejście do życia

Heh. Mam kontakt z trzydziestką. To moja koleżanka. Ma lekką nadwagę. Waży 140. Nigdy nie znałem bardziej roszczeniowej kobiety, a znam ich wiele. Uważa się za 8 cud świata. Rozpasanie i roszczeniowość kobiet już nie ma dziś granic. Wszystko mi się należy, bo jestem kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to akurat naturalne, pani już się zderzyła ze ścianą, nie ma chętnych na taki przechodzony/przestarzały towar. A tu młoda, ładna dziewczyna, dostaje od siusiaków atencję i pieniądze... jeśli starsza pani kiedyś też była atrakcyjna, to wie, jak to jest być na szczycie, a potem z niego spaść... i to nie z hukiem, ale raczej jak cichy bąk puszczony na wietrze... bezszelestnie odpływasz w zapomnienie, niebyt, jakby wszyscy zapomnieli, że kiedyś istniałaś hehe. To musi boleć. Taka kolej rzeczy.

 

Spieszmy się kochać panie, tak szybko się starzeją... ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.