Skocz do zawartości

Puścić żonę do sanatorium?


Rekomendowane odpowiedzi

bardzo przykre to jest, ze jestes w zwiazku z osoba ktorej nie ufasz, nie rozumiem po co z taka osoba jestes.

nawet jak Cie zdradzi to co? bedziesz plakal w poduszke? Jak bedzie miala Cie za frajera i slabiaka to Cie zdradzi nawet w waszej sypialni. Najlepiej uwiaz ja do kaloryfera zeby przydadkiem gdzies nie wyszla i nie znalazla samca ktory ma bardziej poukladane niz Ty. Wedlug mnie takie tematy powinny byc z miejsca zamykane. 

Niby starszy uzytownik  na Forum a jednak taki zazdrosnik, nie moze byc.

Edytowane przez Abteilungsleiter
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   A niech jedzie, niech się rucha. Tylko zaznacz żeby nie brała obcego chuja do buzi, bo nie będziesz się z nią całował.:D

 

Tak na poważnie to jak się ma puścić to i tak się puści. Ja bym miał wyjebane, nigdy nie zabraniałem babie czegokolwiek.

Właściwie nie musiałem, zawsze się pytała czy może iść na imprezy. Zresztą czego oczy nie widzą sercu nie żal.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

To na forum mamy tak wiekowych użytkowników że po sanatoriach jeżdżą lol ?

Mojej byłej siora była w sanatorium w Miedzyzdrojach w wieku 27 lat. Więcej wyobraźni.

BTW w jej pokoju przedzielonym ścianką z tektury mieszkała męzatka taka około 40 lat. W nocy przez okno wchodził do niej ruchacz z tego samego turnusu. Na drugi dzień rano przyjechał w odwiedziny mąż z córką 12 letnią. Nikt nic nie poznał, tylko koleżanki się podśmiewały z rogacza, zamiast z kurestwa współlokatorki.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 5
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Ciechocinek, największy darmowy burdel w Polsce

Ooo niedaleko mnie.
Może opowiesz coś więcej :D 

11 minut temu, AR2DI2 napisał:

tylko koleżanki się podśmiewały z rogacza, zamiast z kurestwa współlokatorki.

Nie wiem jak tak można.
Facet wychowuje córkę, provideruje zasoby małżonce, a ta się jeszcze kurwi za jego plecami, a przede wszystkim za plecami dziecka.
@Fit Daria gdzie jest ta pozytywna empatia kobiet?

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boisz się zdrady to powiem, że kobiety i tak nie upilnujesz.

Słyszałem o przypadkach, że mąż oglądał wiadomości a żona w kuchni szybka akcja. Kolegi zamężna "koleżanka" jeździ na "zakupy" - nawet paragony trzyma na dowód. Takie pomysłowe są nasze drogie panie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd się takie zdrady biorą.

Ano z tego że panie godzą się wychodzić za mąż za facetów, którzy im się średnio podobają i potem mokro na widok każdego przystojniejszego.

Tu się nic nie zmienia, jak za młodu nie miałeś powodzenia, to potem prawie na pewno zostaniesz rogaczem, bo zostałeś jakimś pieprzonym kołem ratunkowym.

Edytowane przez czader
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Ciechocinku – mieście miłości, na terenach sanatoriów wprowadzono zakaz fotografowania dla mediów! Stało się tak za przyczyną wielu romansów kuracjuszy, które ujrzały światło dzienne. Głównie za sprawą niedyskretnych fotografów, których zdjęcia stawały się dowodem małżeńskiej zdrady."

 

Więcej tu ?:

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zakaz-fotografowania-w-sanatoriach-w-ciechocinku/v37qzwd

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że @Brat Jan będzie miał wolną chatę to chyba 2 tyg? Wiecie co z tym zrobić... ;). Jakie to terminy abym się przygotował. Czy w lokalu jest ps4? Czy jest dodatkowa pościel? Czy zabierać coś ze sobą. I umówmy sie co pijemy aby nie mieszać. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.