Skocz do zawartości

Puścić żonę do sanatorium?


Rekomendowane odpowiedzi

     Panowie, jak nie jesteście pewni swojej baby, to znaczy że jesteście słabi!

 

Zazdrość i niepewność wobec swojej partnerki jest słabe. Ja swoją puszczam wolno, nie przejmuję się tym co ona odpierdoli. Najwyżej gachowi postawię flaszkę i zobowiążę do zabrania baby z mojego domu. Zazdrość to coś co buduje nasze kobiety. Dostają w chuj atencji z naszej strony, że ona jest wyjątkowa, seksowna, faceci na nią lecą. Ja robię odwrotnie. Chcesz iść na imprezę, pewnie, należy ci się.

Ale jednocześnie obniżam jej wartość, mówię, jak się puścisz to wyjdziesz na szmatę, możesz się ruchać gdzie chcesz, z kim chcesz i jak chcesz, ale tylko szmaty tak robią. Chcesz być szmatą, to bądź, wali mnie to, ale jak się dowiem, a dowiem się na pewno że coś wywinęłaś na boku, to zostaniesz z niczym, dzieci i rodzina się od ciebie odwrócą, zastanów się czy warto? Bo ja zadbam żeby tak było.

 

   Zresztą moja baba to dumna kobieta i tak szybko nie zdejmie gaci dla jakiegoś 'kuracjusza', bo w domu wszystko jej pasuje, nawet fiut do buzi. Chociaż nigdy nie bądź pewny baby. 

Więcej wiary w siebie panowie, i w to że dobrze ogarnęliście swoje baby.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan, ja to mam inny problem. XD

Moja w ogóle niechce nigdzie bezemnie pojechać. XD

 

Nawet na ślub swojego brata niepojechała, jak się okazało, że niemoge wziąć wolnego w pracy. ?

 

A co do zdrady, jak będzie chciała to zdradzi gdziekolwiek i kiedykolwiek, więc co to za różnica, czy pojedzie do sanatorium, czy nie? :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gravedigger napisał:

A co do zdrady, jak będzie chciała to zdradzi gdziekolwiek i kiedykolwiek, więc co to za różnica, czy pojedzie do sanatorium, czy nie? :)

Czasami mam wrażenie że kobiety pytają się o to gdyż same nie wiedza czy uda im się waginę zwartą utrzymać ... i liczą na to ze ty jako głos rozsądku powiesz NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama organizuje tzw " szkolenia " xD a wiadomo jak to wygląda - chlanie już w autokarze później seminarium godzinne o jakiś nowych technologiach a później wszyscy do żarcia i znowu chlanie. Matula moja pracuje w branży budowlanej i jest rodzynkiem bo kobiety nie wytrzymują ani się nie nadają do tej branży. Każde szkolenie jakie jest to do Matuli wprost podchodzą kolesie i dają propozycje matrymonialne czy to zwykły inż czy pan prezes dużej firmy. Jak to mówi matula " faceci to jak spuszczeni ze smyczy ", jeden koleś na miesiąc po ślubie wyruchał babkę w kiblu na tym szkoleniu - miesiąc po ślubie !!!.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Wiadomo co w tych przybytkach się wyrabia.

Wiadomo. Fajfy w Ciechocinku. Dramat. Sodoma i Gomora. To nie kuracjusze, to sodomici, jak powiedział minister Błaszczak.

 

Bóg się nade mną zlitował i nie dał żony. Nie mam tego problemu. I kasa się zgadza. Bez kobiety to jakby zawsze masz więcej na koncie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia pojechała teraz do sanatorium, konkubent babci o niczym nie wiedział dopiero powiedziała mu na dzień przed. " dziadek " to stary wyga który znał wszystkie zasady za nim Internet powstał, są z babcią 40lat bez ślubu xD. Facet ma dom i bańkę na koncie i niczego babci nie zapisał póki co, trzyma babcię krótko. Powiedział jej że już dał ogłoszenie że szuka gosposi która zastąpi babcię, efekt taki że babcia nagotowała mu obiadów na 3tyg i wydzwania codziennie jak u niego zdrowie i że już niedługo wraca. " dziadek " zawsze mi mówi - Adrian baby to kurwy, trzymaj krótko tak by tylko dookoła domu chodziła i zero ślubów a jak się nie podoba to wypad i bierz następna xD - facet 80lat ale ze śmiechu to idzie umrzeć jak te mądrości opowiada xD.

  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

facet 80lat ale ze śmiechu to idzie umrzeć jak te mądrości opowiada xD.

 

Fajno by było nagrywać takich ludzi w formie krótkich dokumentów/wywiadów. Taka retro red pill, samorodki mądrości opowiedziane w starożytnej polszczyźnie z humorem i błyskiem w oku. Ale bym oglądał coś takiego!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść i sobie zorganizuj kilka dni wolnego :) Przejmować się? A czym? Twoje zdrowie najważniejsze i psychiczne i fizyczne. A baba to zwierzę, tylko czasami wytresowane :D 

 

P.S. z tym zwierzem to oczywiście żart, bo kocham nasze wspaniałe Panie :D

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Prawda jest taka, że @Brat Jan będzie miał wolną chatę to chyba 2 tyg? 

Teściowa będzie mnie odwiedzać, czy aby z głodu nie przymieramy i czy dzieci do szkoły przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Brat Jan napisał:

Teściowa będzie mnie odwiedzać, czy aby z głodu nie przymieramy i czy dzieci do szkoły przygotowane.

Wysmaruj schody margaryną przed wizytą ipo problemie:D

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

A ja nie!

Wynająć detektywa?

Toż to błazenada będzie.

Podsłuch w twlefonie, jak już musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.