Skocz do zawartości

Doradztwo podatkowe- podyplomówka


Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext Niekoniecznie jakbym się skoncentrował np na doradztwie w zakresie opodatkowania transgranicznej działalności podmiotów gospodarczych czy coś w ten deseń to nawet bym mógł na tym dobrze wyjść.

 

Czy jeszcze jakieś oddelegowanie personelu w ramach koncernu.

 

Tylko w korpo siedzieć nie chcę do końca życia bo tego nie wytrzymam.

 

Nie mam natury korpo szczura,

 

 

 

Nie wiem myślę jeszcze o zawodzie rzeczoznawcy, brokera ubezpieczeniowego chciałbym iść też na aplikację, ale ciężko teraz się utrzymać.

 

Może bym się pobawił na newConnect i został autoryzowanym doradcą ;)

 

Kurła nie wiem w jakim kierunku iść dalej.

 

Pierwszy raz w życiu nie mam pomysłu na siebie.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 28.09.2018 o 23:33, dobryziomek napisał:

Warto czy nie warto?

Jeżeli Cię kręcą takie tematy i wiążesz z nimi swoją przyszłość zawodową, to zawsze warto zdobywać nową wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje @dobryziomek :) 

 

Ja np. na tematy podatkowe mam alergię (wolałbym już jeździć gołym tyłkiem po nieheblowanej desce :P ), dlatego wolę zlecać tą robotę komuś, kto się na tym zna i kogo to kręci ;) 

W dniu 29.09.2018 o 13:43, dobryziomek napisał:

Nie wiem myślę jeszcze o zawodzie rzeczoznawcy, brokera ubezpieczeniowego (...) autoryzowanym doradcą ;)

Pierwszy raz w życiu nie mam pomysłu na siebie.

Rzekłbym, że masz ich zatrzęsienie, tylko jeszcze nie możesz się zdecydować, który wybrać. Standardowy problem kreatywnych ludzi :D 

 

Jedynym sposobem na optymalny wybór i podjęcie decyzji będzie liznąć każdy temat :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.