Skocz do zawartości

Rok w związku, rozczarowanie nadszarpnięte zaufanie


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, StadoWilków napisał:

Nasuwa mi się pytanie czy programowanie społeczne, gadki koleżanek i pokusa spróbowania tego z Innym nie wystarczy dziewicy by się puścić? 

Uogólniając nie wystarczy. Prędzej to mężczyzna zdradzi z takiego powodu. Kobieta nie jest mężczyzną i vice versa.

 

To głównie nie dziewice, w którymś z koleji związku temu wpływowi ulegają. Nie istnieje coś takiego, że kobieta się wyszalała i nagle w magiczny sposób znika jej potrzeba.

Nawet jeśli znika (na chwilę) to jedynie pozornie i jest już to jak nawyk, który czeka aby w "dogodnym" momencie się uaktywnić.

 

Często ma się tak, że nie istnieje potrzeba póki czegoś się nie spróbuje. Oczywiście potrzebę można też wmówić ale to ekstrawertycy i dopaminowcy są na to bardziej podatni.

 

Im więcej człowiek ma partnerów tym bardziej nie będzie w stanie stworzyć stałej relacji. Poza tym nie każda dziewczyna z natury będzie zdradzać o ile będzie trwała w jednym związku. Zresztą sam Marek nagrał bodajże z miesiąc temu o tym audycje. 

 

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Ksanti proszę Cię, dziewicę od reszty różnią się tylko tym, że mają błonę. Niczym więcej, nie są ani lepsze ani gorsze. Są takie same.

Wybacz ale powtarzasz tutaj popularne i wierutne bzdury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a nawet ją zaklinają. Dziewictwo jak i prawictwo to również wymiar psychiczny. Czysta kartka bez złych nawyków, zwyczajów, sztucznie wykreowanych potrzeb i pragnień w tym kontekście itp. Też kwestia tego, że doświadczona dziewczyna jest dopasowana pod kogoś innego a nie pod nas. Co wprowadza dodatkowy zgrzyt w relacji i niezgodę.

 

Może @wilimowski oraz @Mosze Black nieco więcej w tym temacie dopowiedzą.

 

PS. Poza tym @Fit Daria się z tego śmieje, więc coś jest na rzeczy :)

Edytowane przez Ksanti
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @andrev2222 Twój post jest tak niesamowity, że aż nie wiem czy to nie podpucha...

Powiedzmy jednak, że wierzę w Twoją historię.

Tak więc nie wiem czego oczekujesz? Mam wrażenie, że chcesz usłyszeć nie łam się ona miała słabszy okres - załamanie nerwowe - zaćmienie orzecha i zrobiła błąd ale do niczego nie doszło. Co najważniejsze zrozumiała swój błąd i od teraz tak jak Ci powiedziała tylko ty aż do śmierci. Tak więc tylko iść do jubilera i brać kredyt na nią bo jest wyjątkowa.

 

Naprawdę chcesz usłyszeć coś takiego? Jeżeli tak to polecam oglądać filmy Disneya.

 

Bracie widać, że jesteś rozwalony psychicznie ale ja bym zrobił tak - wydymał ją we wszystkie możliwe dziury na maksa jak zwierzę (ale w gumie) totalnie bez litości robisz wszystko na co masz ochotę - a następnie z rana mówisz: Ja nie wiem co czuję, zróbmy sobie przerwę, coś się chyba wypaliło... Pakujesz i grzecznie mówisz won.

Następnie blokujesz wszędzie i odcinasz się od niej.

 

Jeżeli tego nie zrobisz to ona i tak Cię kopnie w dupę raczej szybciej niż później a na pewno postara się wydoić Cię z czego się da.

 

Jest ciężko ale chłopie weź się w garść - bądź facetem a nie pipką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?

Nawiązałem do tego, że dziewictwo to nie jest jedynie błona. Dziewczyna z filmiku była dziewicą jedynie w kontekście tej błony jak mówisz. Poza tym miała dziwne i niekonsekwentne zasady.

 

Na filmiku gościu opisuje patologię i generalnie jakąś idiotkę. Jak dla mnie laska, która szuka miłości w klubie nie jest gigantem intelentu i generalnie ma coś z "deklem".

 

Mówiąc dziewica mam na myśli normalną szarą myszkę a nie kurwiszona mentalnego. Te drugie to są chore jednostki. Natomiast nawet szara myszka po utracie dziewictwa jest już mocno niepewna na związek. O to mi głównie chodzi. Dziewica (normalna dziewczyna) jest niepewna ale nie dziewica to już dziewczyna z która raczej nie warto w ogóle wchodzić w związek. Chociażby dla własnego zdrowia psychicznego.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

 

Bracie widać, że jesteś rozwalony psychicznie ale ja bym zrobił tak - wydymał ją we wszystkie możliwe dziury na maksa jak zwierzę (ale w gumie) totalnie bez litości robisz wszystko na co masz ochotę - a następnie z rana mówisz: Ja nie wiem co czuję, zróbmy sobie przerwę, coś się chyba wypaliło... Pakujesz i grzecznie mówisz won.

Następnie blokujesz wszędzie i odcinasz się od niej.

 

Ja bym to skorygował, żeby nie było przypału z dzieciokiem cudzym lub własnym.

Mianowicie, wydymałbym ją tak jak mówisz we wszystkie możliwe dziury na maksa jak zwierzę CALY MIESIĄC i odczekałbym spokojnie bez jakichs nerwowych ruchów by partnerka dostała okres. Jak dostanie okres i kolega będzie widział faktycznie, że z cipska leci krew to wtedy ta reszta o której pisałes.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Wybacz ale powtarzasz tutaj popularne i wierutne bzdury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a nawet ją zaklinają. Dziewictwo jak i prawictwo to również wymiar psychiczny. Czysta kartka bez złych nawyków, zwyczajów, sztucznie wykreowanych potrzeb i pragnień w tym kontekście itp. Też kwestia tego, że doświadczona dziewczyna jest dopasowana pod kogoś innego a nie pod nas. Co wprowadza dodatkowy zgrzyt w relacji i niezgodę.

Do tego dodaj jeszcze to że kobieta "absorbuje" DNA partnera seksualnego, a wraz z każdym poprzednim maleje "przywiązanie" (czy też tam hormon za nie odpowiadający) jest coraz słabsze i mniejsze do każdego kolejnego. Można wspomnieć jeszcze coś o Telegoni.

 

@Quo Vadis? A ten pan, o twarzy nieskażonej myślą, jest wyznacznikiem czegokolwiek? Są "dziewice" i dziewice. Sam znałem parę tych pierwszych, z tymi drugimi ciężej :D , bo tylko jedną. Dziewictwo to nie tylko, jak pisał @Ksanti, psychika, ale i "genetyka".

Edytowane przez lxdead
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

No właśnie, tutaj masz rację brachu, pominąłem ważny aspekt genetyki w kontekście dziewictwa. - telegonia. Oczywiście niektórzy się bedą spierali, ze to tylko kawałek skóry. Ogólnie bakterie, grzyby, obce DNA modyfikują komórki. Jednak to sperma może mieć szczególny wpływ na organizm kobiety. Przy okazji dodam, że istnieje coś takiego jak hormon wierności, tudzież monogamii. 

 

@Strażak

Wiele już było wyjasnione w poprzednich postach. 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead Ale wiesz, tu jest forum i we wszystkim się zgadzać nie musimy, jasne, macie prawo myśleć, że dziewica będzie lepszym wyborem na partnerkę.

Okej, ja Wam życzę jak najlepiej więc sobie taką znajdźcie, natomiast wg mnie to jest takie życzeniowe myślenie co do tych dziewic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Jak najbardziej, sam mam takie samo zdanie ;)  

Co do samego dziewictwa, fakt, że wszystko też zależy od tego, wokół kogo i czym niunia dorastając "nasiąkała". Są "dziewice" bardziej piermandolnięte od niedziewic - tyż fakt. Do związku, jakiegokolwiek na czas nieokreślony, jak już wspomniałem, i niunia może być jakakolwiek. Ale nie widzi mi się po prostu wiązanie z laską na dłużej, a tym bardziej broń Boże żeniaczka z kimś takim :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.O Co ja czytam? Proszę powiedzcie że to żart?

Ale na poważnie Autorze pani dziękujesz za współpracę i tyle w tym temacie. To co ona robi jest chore.

A tak w ogóle, widać że woli innego. Ale nie! Będzie trzymała przy sobie i marnowała czas gościa który jej nie odpowiada.
Kobiety to jednak mistrzowie umysłowego spierdolenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mnie się czytać całego ale....

GO GO GO ALE ALE....

 

I POJECHALI...

 

Wracając do real time.... mam proposa:

zacznij się bzykać z ową białogłową na czacie przed byłym i zobaczymy czy ja, cię to kręci.....

 

WTEM NAUKI TWE PEŁNE I SZYBKO PRZEJDZIESZ NA CIEMNĄ STRONĘ MOCY.

 

PRZESTANIESZ BREDZIC or Matrix Cię sam wypluje nad poziom szamba dwiema dziurkami ponad lustro akwenu.

 

........

ŁĄCZYMY SIĘ Z TOBĄ W BÓLU, ALE NIE PĘKAJĄ NIE TY OSTATNI ANI NIE PIERWYJ.

Zkądś wzięło się określenie Ex?!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Red pill o tym mówi. Kobieta, która miała wielu partnerów nie będzie już nigdy tak przywiązana. To one nam wpajają , że przeszłość nie ma znaczenia itp. HaHa dla białych rycerzy pewnie nie dla nas tak. Ale zauważmy kto tak usilnie nam to wmawia zazwyczaj to te kobiety, które się sypały jak domki w Czeczenii a później no cóż przeszłość nie ma znaczenia, ważne kto wychował nie spłodził itp.a bym zapomniał najważniejszy charakter xD Ps czy są jeszcze jakieś ich "przysłowia"?

 

Co do autora można po prostu dostać raka od samego czytania. Ja nawet za świetlanych czasów bialegorycerstwa bym tego nie ogarnął. A teraz phi po takim czymś zrobiłbym jej angielskie wyjście i tyle. Jakbyś nie miał szacunku do siebie bo ona a jest to pewne nie ma go do Ciebie wcale.

Edytowane przez CzarnyR
Zapomnialem dopisać
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu i autor by się też wypowiedział. Bo jak zwykle się Bracia naprodukują a tu cisza.

 

@andrev2222 ta laska to zwykł Szon który trzyma Cię bo nie umie być sama. Złapie nową (czy jak w tym przypadku, starą) gałąź i pójdziesz w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@andrev2222

Zaproponuj trójkąt.

Ewentualnie bzykajcie się oboje, a on niech ogląda.

 

@StadoWilków

U dziewicy to jest pewność, że w pochwie żaden członek nie był. 

Ale co robiła ustami i ewentualnie analem to już jej słodka tajemnica.:D

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

 

@andrev2222

Zaproponuj trójkąt.

Ewentualnie bzykajcie się oboje, a on niech ogląda.

 

@StadoWilków

U dziewicy to jest pewność, że w pochwie żaden członek nie był. 

Ale co robiła ustami i ewentualnie analem to już jej słodka tajemnica.:D

 

 

W sumie istnieje zabieg odnowy błony dziewiczej, to już i to nie jest pewne :D Chyba, że ma z 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kobiety są tak spi*rdolone albo jesteś zwykłym fejkiem.
Nie wierzę w to co czytam.
Masz jakieś screeny? Dowód, że to prawda?

Z drugiej strony brat @Les wspomniał kiedyś by przygarniać sobie młódki 20-paro letnie.
Taką kobietę można często sobie wychować po prostu.
Natomiast stara trzydziecha i to jeszcze rozwódka(sic.!) ma już swoje brzydkie nawyki, których nigdy nie zmieni(ze względu na ograniczoną samorefleksje)
Poza tym... inny brat na forum powiedział:
"Nie marnuj czasu na pańcię rozwódkę, ktoś już wcześniej sprawdził czy nadaje się ona na żonę" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv oglądam.... no prawie nie oglądam, czasami jakiś mecz, ale tak z 20min jak grają np takie drużyny jak Juventus, Barcelona, Bayern, by popatrzeć na najlepszych, ale tak 20 min i ziewam.

Pamiętam jak kiedyś włączyłem to pudło i wpadłem na program dlaczego ona czy on albo coś w ten deseń. Kłótnie, spory, awantury, takie tam smaki. Czułem się wtedy jakbym wsadził sobie łychę w mózg, na brzeg czachy i na zasadzie katapulty rozrzucał mózg na ścianę. Pac, pac, różowy makaron na ścianie. Nie dałem rady. Chyba 10 min wytrzymałem. Poszedłem czyścic łańcuch przy rowerze.

 

Kobieta nie pluje Ci w twarz, wylewa wiadro pomyj na głowę a Ty....

Nie wyobrażam sobie związku z kimś dodatkowym w "eterze". Schemat prosty, Ja-Kobieta. Więcej nie potrzeba. Więcej kurwa nie wskazane.

Pięknie kobieta rozgrywa między byłym (zapewne niedługo przyszłym) a Tobą. Jest pewna siebie i Twojej słabości. Nawet się jej nie chcę wyczyścić historii z kompa!!! po co? znalazłeś i co? masz wątpliwości! To jeszcze ją podkręca, były (przyszły) na smyczy netowej a Ty na smyczy prawdziwej, piczkowej. Pięknie rozgrywa, pięknie szachuje, pani napoleon .Widać z byle kim nie sypiasz.

O, jak byłem mały i mama zrobiła mi herbaty, a herbata jak to herbata była gorąca i parzyła mi usta, to płakałem, mamusiu gorące pomóż, to mama dawała mi drugi kubek, przelewaj chłopcze, ostudzi się!!!, kumasz, pani napoleon przelewa was oboje, dwóch facetów, dwa naczynia i sobie przelewa uczucia. Tylko że ona nie płaczę że ją parzy, ona się uśmiecha!

 

Sam siebie nie szanujesz to baba ma Cię szanować! Ale cichoooosza, jest seks, i przez ten seks odbierasz ten szacunek, na razie jest, potem może będzie "na odpierdol się, ale masz" ale i tak to przekonwertujesz na swoje.

 

Do głowy mi strzelił set Capriatiego z Transitions Digweeda 516. Klasowy set. Jeden kawałek Ci podpowie co zrobić z panią. Te see yeah przetłumacz sobie na sija, Wypad

 

szanuję Twój czas. Od 1:25 zaczyna się

siiiii jaaaaaa

tak sobie przetłumacz

wyyyyypad

 

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.