Skocz do zawartości

Jak powiedzieć pani "nie".


Rekomendowane odpowiedzi

Choć dysproporcja między ilością damskich a męskich odmów jest ogromna, dziś pytam was o te drugie.

 

Kiedy pani dąży uparcie do zbliżenia z wami, szereg powodów może wam kazać powiedzieć "nie". Czasem będzie to brak pociągu w kierunku tej konkretnej, czasem pociąg będzie ale pani należy się trochę tresury, nieważne. Ważne jest to, w jaki sposób odmawiać, by nie skazać się na zemstę pokroju "rozpowiem całemu osiedlu, że impotent lub homoseksualista". Chodzi mi o sposoby dobitne, z klasą i bez, byle nie podkręcające atmosferę teksty, które dadzą dzierlatce nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ładną dziewczyną problemu nie ma, miałem taką sytuację że fajnej dziewczynie odmowilem, tak po prostu Nie i tyle. Gorzej sytuacja wygląda z grubą lochą, ostatnio na portalu taka do mnie napisała czy nie chciałbym się spotkać po czym poprosiłem o zdjęcie a tutaj wielki warchlak się wyłania xD no i co takiej powiedzieć? Laska pewnie samoocena zerowa więc co nie zrobisz to i tak dobijesz ją chociaż miałem ochotę powiedzieć z czym do ludzi dziewczyno.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pół dnia udawałem że się źle czuje. Ta herbatki przynosiła, krople na żołądek. I co chwila próba seksu. Ja musiałem czekać do wieczora na pociąg od niej. A tknąć patykiem już nie chciałem.

 

 Również przełożyłam ten pociąg o dzień wcześniej. Tyle kombinowania. Teraz myślę że po prostu powiedziałbym mam chorobę nie staje mi hahaha. Powiedzieć że nie mam ochoty też jest dobre. Ale bym musiał szybciej opuścić lokum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Z ładną dziewczyną problemu nie ma, miałem taką sytuację że fajnej dziewczynie odmowilem, tak po prostu Nie i tyle. Gorzej sytuacja wygląda z grubą lochą

@Byłybiałyrycerz

Przypomniało mi to takiego dwie sytuacje z czasów szkoły, z czego jedna jest trochę nietypowa. Jeśli chcesz to mogę napisać.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bonhart napisał:

Chodzi mi o sposoby dobitne, z klasą i bez, byle nie podkręcające atmosferę teksty, które dadzą dzierlatce nadzieję. 

"Dlaczego ty widzisz we mnie wyłącznie obiekt seksualny?
A gdzie moje uczucia?
Ty widzisz we mnie tylko kawałek mięsa!"

 

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedzieć pani "nie".

 

Po polsku - NIE

Po angielsku - NO

Po niemiecku - NEIN

Po francusku - NON

Po włosku - NO

Po hiszpańsku - NO

Po rosyjsku - NIET

Po chińsku - BU

Po czesku - NE

 

A najlepiej drukowanymi literami i bez żadnego tłumaczenia się.

Edytowane przez Cortazar
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szefito napisał:

Ja musiałem czekać do wieczora na pociąg od niej

Przeczytałem: na pociąg DO niej, pomyślałem że miałeś nadzieję aż pociąg do niej się w końcu pojawi :)

11 godzin temu, Patton napisał:

Jeśli chcesz

NIE

To jest wątek, w którym mówimy NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.