Skocz do zawartości

Problem z kobietą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki problem poznałem jakieś 3 miesiące temu kobietę i i od tamtej pory spotykaliśmy się. Ładna młoda lecz jest bardzo cicha i spokojna . Caly czas muszę nawiązywać kontakt  , rozmawiać, wymyślać tematy . Ona praktycznie nic nie mówi nie wiem czym to może byc spowodowane . Poznaliśmy się już trochę więc nie wiem w czym jest problem , jakaś zamknięta w sobie  . Mieszka sama z matką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bawarka napisał:

Witam wszystkich mam taki problem poznałem jakieś 3 miesiące temu kobietę i i od tamtej pory spotykaliśmy się. Ładna młoda lecz jest bardzo cicha i spokojna . Caly czas muszę nawiązywać kontakt  , rozmawiać, wymyślać tematy . Ona praktycznie nic nie mówi nie wiem czym to może byc spowodowane . Poznaliśmy się już trochę więc nie wiem w czym jest problem , jakaś zamknięta w sobie  . Mieszka sama z matką

Synu,  kobieta.. Kobieta ma 30, 35lat a to? Ile to to ma, 20lat? Jesteś takim jej pokemonem. Kiedy chce to cie odpala, kiedy chce to cie  zamyka. Rada? Dobra szkoła, zawód, kasa. I znikną tematy poznałem 3 miesiące temu gowniare. Zrozumiałeś? Nie sądzę. Dojrzej chlopcze... 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   @Bawarka Myślę że nie jest Tobą zauroczona, lub przeciwnie onieśmielasz ją. Jak nie ma chemii to laska się nie otworzy.

Jak jest onieśmielona to Ty masz przejąć inicjatywę. Inna opcja, jest głąbem i nie ma Ci nic do powiedzenia.

Ważne że pokaże się na 'mieście' w Bawarce, i zrobi loda na tylnej kanapie.:D

Luzik kolego, dużo kobiet przed Tobą w Twoim życiu, nie zatrzymuj się na tej 'jedynej'.:D

 

Pozdro.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Still napisał:

Synu,  kobieta.. Kobieta ma 30, 35lat a to? Ile to to ma, 20lat? Jesteś takim jej pokemonem. Kiedy chce to cie odpala, kiedy chce to cie  zamyka. Rada? Dobra szkoła, zawód, kasa. I znikną tematy poznałem 3 miesiące temu gowniare. Zrozumiałeś? Nie sądzę. Dojrzej chlopcze... 

Co ty pierdolisz w ogóle? Przypomnij sobie, czy taki kozak byłeś jak miałeś 20 lat? Każdy wiek ma swoje problemy i trzeba to uszanować. Być starszym, to nie jest powód, by być bucem wobec chłopaka, który szuka porady. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adolf napisał:

   @Bawarka Myślę że nie jest Tobą zauroczona, lub przeciwnie onieśmielasz ją. Jak nie ma chemii to laska się nie otworzy.

Jak jest onieśmielona to Ty masz przejąć inicjatywę. Inna opcja, jest głąbem i nie ma Ci nic do powiedzenia.

Ważne że pokaże się na 'mieście' w Bawarce, i zrobi loda na tylnej kanapie.:D

Luzik kolego, dużo kobiet przed Tobą w Twoim życiu, nie zatrzymuj się na tej 'jedynej'.:D

 

Pozdro.

Moze bardziej nie ma nic do powiedzenia ona  :D Wiem wiem ze w moim zyciu jeszcze trochę będzie kobiet i jestem tego świadom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bawarka napisał:

Wiem wiem ze w moim zyciu jeszcze trochę będzie kobiet i jestem tego świadom .

 

  To się ucz chłopaku, ucz się kobiet, i to szybko, bo ja wiecznie żyć nie będę...:D

@Still Ten pucharek w formie 'dzięki' to uznanie wpisu i zrozumienie siebie,

 

czy może 'dzięki', ty wiecznie żyć nie będziesz.?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, typiarz napisał:

czy taki kozak byłeś jak miałeś 20 lat?

Nikt z nas raczej nie był kozakiem w tym wieku, nie ma co się oszukiwać.

 

5 godzin temu, Bawarka napisał:

Ładna młoda lecz jest bardzo cicha i spokojna . Caly czas muszę nawiązywać kontakt  , rozmawiać, wymyślać tematy

No cóż, ta jej cichość i spokojność to tylko pozory. Może czegoś Ci brak? David Buss wielokrotnie wspominał na wykładach, że kobietę przede wszystkim interesuje genetic benefits i resource benefits. Wygląda na to, że nie masz ani tego ani tego. Dlatego jest taka 'cicha'. Gdyby naprawdę była Tobą zainteresowana, to już dawno byłaby dzika rąbanka bez gumy. Nieśmiałość przeszłaby jej jak ręką odjął. I nie musiałbyś wymyślać tematów do rozmów. Nie byłoby czasu na 'rozmowy'. If you know what I mean.

 

Wygląd i kasa. O to musisz zadbać in the first place.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pozytywny napisał:

Do której bazy doszliście?

Panowie, nie dobijajmy młodego. Skoro zapisał się na forum i zadał nam pytanie, to szuka tu merytorycznej porady, w miarę naszych możliwości.

 

Jeszcze się zbiesi i przejdzie na kafeterię. ? Tam rezydują zawodowe kwalifikowane psycho loszki i zepsują chłopaka do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

@Bawarka co robicie jak się spotykacie? W ogóle tak nie mówi, nic?

Do której bazy doszliście? :D

 

Zależy jakieś  kręgle , spacer , film  ,gadamy , rozmawiamy ,  tylko sama nie wybiega z jakimiś tematami  . Sexu nie było , było dotykanie lecz na tym się skończyło  ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician tu nie chodzi o żadne dobijanie.

Po prostu jestem ciekawy czy panna taka cicha i nietykalska czy cicha, ale te sporty lubi.

Jeśli to drugie to ideał niemal :D

 

@Bawarka może rzeczywiście ona nie ma o czym gadać. Taki typ zwyczajnie.

Są laski przy których jak sam nie nawiniesz topicu, to one na żaden nie wpadną.

 

Kiedyś, żeby podtrzymać gadkę, pytam się jednej:

-A czym ty się w ogóle interesujesz?

-Mam dużo lakierów do paznokci.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Magician napisał:

Panowie, nie dobijajmy młodego. Skoro zapisał się na forum i zadał nam pytanie, to szuka tu merytorycznej porady, w miarę naszych możliwości.

 

Jeszcze się zbiesi i przejdzie na kafeterię. ? Tam rezydują zawodowe kwalifikowane psycho loszki i zepsują chłopaka do reszty.

 Na spokojnie, na forum jestem od tamtego roku trochę juz przeczytałem rzeczy od tamtego czasu i nie mam zamiaru nigdzie przechodzić :D 

10 minut temu, Pozytywny napisał:

@Magician tu nie chodzi o żadne dobijanie.

Po prostu jestem ciekawy czy panna taka cicha i nietykalska czy cicha, ale te sporty lubi.

Jeśli to drugie to ideał niemal :D

 

@Bawarka może rzeczywiście ona nie ma o czym gadać. Taki typ zwyczajnie.

Są laski przy których jak sam nie nawiniesz topicu, to one na żaden nie wpadną.

 

Kiedyś, żeby podtrzymać gadkę, pytam się jednej:

-A czym ty się w ogóle interesujesz?

-Mam dużo lakierów do paznokci.

 

Chyba taka po prostu jest , ale zdjęcia wysyła w bieliźnie bez pytania :D 

Edytowane przez Bawarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pozytywny napisał:

Kiedyś żeby podtrzymać gadkę pytam się jednej:

-A czym ty się w ogóle interesujesz?

-Mam dużo lakierów do paznokci.

I to jest jakiś punkt zaczepienia. I to jest Twoja wielka szansa. Jak dobrze rozegrasz to zaliczysz bazę końcową.

 

Od razu ciągniesz temat, na jej poziomie. Te tipsy to akryl czy żel? Lubisz bardziej magentę czy turkus? Ten twój eyeliner to chyba z MaxFactor. Rzęsy masz jak firany, kręcisz na zalotkę czy natural? Ale jesteś krejzolka. U jakiego sławnego stylisty doczepiałaś te doczepy? Ta twoja ramoneska to zajebioza, pewnie od DG. I widzę, że schudłaś...

 

Smutne jest to, że większość kobiet interesuje się tylko poprawianiem urody, modą i zakupami.

 

- Czytałaś ostatnią książkę Tollego?

- Tak, to ten znany kucharz. Ja dobrze gotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adolf napisał:

 

  To się ucz chłopaku, ucz się kobiet, i to szybko, bo ja wiecznie żyć nie będę...:D

@Still Ten pucharek w formie 'dzięki' to uznanie wpisu i zrozumienie siebie,

 

czy może 'dzięki', ty wiecznie żyć nie będziesz.?

Zrozumienie siebie bracie !!!

Mamy korwa złoto !!!! Już za 4 lata juz za 4 lata mamy olimpijskie złoto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Still napisał:

Zrozumienie siebie bracie !!!

Mamy korwa złoto !!!! Już za 4 lata juz za 4 lata mamy olimpijskie złoto!!!

za 2 ;)

7 godzin temu, Bawarka napisał:

Witam wszystkich mam taki problem poznałem jakieś 3 miesiące temu kobietę i i od tamtej pory spotykaliśmy się. Ładna młoda lecz jest bardzo cicha i spokojna . Caly czas muszę nawiązywać kontakt  , rozmawiać, wymyślać tematy . Ona praktycznie nic nie mówi nie wiem czym to może byc spowodowane . Poznaliśmy się już trochę więc nie wiem w czym jest problem , jakaś zamknięta w sobie  . Mieszka sama z matką. 

Moja była też była cicha i zahukana dodatkowo pod reżimem ojca(DDD) na pierwszym spotkaniu poszliśmy na kręgle po nich na piwo + 2 kieliszki(myślałem, że spokojnie sobie poradzi tak mówiła przynajmniej) odprowadzając do domu już sobie dobrze jej tyłeczek wytarmosiłem - miała wtedy 20 ja 27 lat i była dziewicą a miesiąc później już nie była - przejdź do konkretniejszych działań tyle ci powiem. Musisz gwałtowniejszą "emocję" wytworzyć bo inaczej zaczniesz zapętlać tą relację.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 16:01, Bawarka napisał:

Ona praktycznie nic nie mówi nie wiem czym to może byc spowodowane

Jedno jest pewne, że od kobiet nie dostaniesz informacji zwrotnej, która Cię zadowoli. Może później będziesz się jej pytał np. po seksie czy było jej dobrze? ? 

 

Super, że spędzasz z nią czas i masz rozrywkę na kręglach czy w kinie. Tak jak bracia już sugerowali, trzeba przejść do kontaktu fizycznego. Najpier delikatnie, obserwujesz jak ona reaguje na Twój dotyk i czy odwzajemnia. Ważne byś nie stracił kontroli na początku, bo jak seks będzie dla Ciebie celem, to staniesz się łatwym łupem.  Ważne by miejsce do eksperymentów było dla Was konfortowe. Jeśli jest chemia miedzy Wami samo się ułoży. Jeśli nie ma, to kończysz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 16:01, Bawarka napisał:

Ona praktycznie nic nie mówi nie wiem czym to może byc spowodowane . Poznaliśmy się już trochę więc nie wiem w czym jest problem , jakaś zamknięta w sobie  .

Ponieważ nie chce Cię porazić swoim wysokim poziomem inteligencji ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.