Skocz do zawartości

Narine - zakazany lek.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko gdzie ten suplement jest zakazy, skoro można go legalnie kupić? Jestem sceptycznie do tego nastawiony, bo to naciąganie ludzi. Ot co kolejny probiotyk jakich jest wiele na rynku. Mogę tylko nadmienić, że ja po stosowaniu normalnych probiotyków czułem się znakomicie, więc w czym ten Narine ma być lepszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narine było też omawiane na tagenTV, biorę od kilku dni i zero efektów - ale wczoraj znowu kupiłem, będę brał ponad trzy tygodnie.

 

Do tej pory można uznać, że to raczej kolejna ściema, ale po 3 tygodniach nagram co i jak z tym wyszło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o probiotyki to zauważyłem że lepiej działają przy zdrowej, oczyszczonej wątrobie i zakwaszonym żołądku. Polecam olej z ostropestu z sokiem z cytryny rano a później probiotyk (sanprobi, vivomix).

 

Coraz bardziej przekonuję się na sobie że jednak dobre kiszonki dają o wiele więcej pozytywnych efektów niż probiotyki apteczne (są mimo wszystko bardzo potrzebne) np kiszone buraki to jest mistrzostwo świata, nie wiem dlaczego ale mają na mnie działanie podobne do nootropików, mgła mózgowa znika czuję się lżejszy, radośniejszy. Podobno jelita mają dużą rolę w produkcji serotoniny więc może dlatego tak to działa.

Teraz mamy okres buraczany więc polecam każdemu zrobienie sobie kilku słoików takich kiszonych buraków. Nie pożałujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.