Skocz do zawartości

Polska-Brazylia


Andy Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Andy Anderson napisał:

Dzisiaj nasi siatkarze o 21:15 graja w finale mistrzostw swiata. Polecam zobaczyc bo czesto taka okazja sie nie trafia, a przyjemnie jest poogladac polskie sukcesy w znaczacym sporcie zespolowym.

 

Na pewno nie przegapię. Najbardziej wkurwia jednak to, że chłopaki naprawdę daja z siebie wiele, wiele też osiągają, a i tak tyle co oni dostaną od "Państwa" to tak kurewsko śmieszna suma przy tej, która otrzymuję te chujki kopiące piłeczkę po murawie, chuja grające i chuja osiągające. Wkurw mnie łapie niemiłosierny, jak Bogackiego, gdy o tym pomyślę...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerzdlaczego się klepia? Każdy zawodnik jest na boisku trybikiem czegoś większego i potrzebuje po każdej akcji aprobaty aby nie bać się zaryzykować kiedy trzeba bo kumpel go nie zgani ale będzie mu dalej "ufał" - byjamniej tak ma odczuć każdy zawodnik mimo, że nie zawsze to prawda. Miny dezaprobaty pogarszają grę. Doskonale było to wczoraj widać u Szalpuka. Miał kilka slabszych akcji, kumple i trener starali się mu pomóc aby się przełamał ale się nie udało i graliśmy do końca z 2 atakującymi.

 

To co pokazali Nasi vs najlepsza drużyna turnieju daje optymizm. 

Od czasu meczu z Francją w którym wrcał nasz lider (jednak on robi różnicę, a Kurek wtedy odżywa gdy wie że nie będzie musiał kończyć każdego ataku).

Dominacja w 2 rundzie w 1 secie z Serbią którzy jeszcze nie kalkulowali.

W 3 rundzie wydarcie Serbom dwóch setów po 28:26 bodajże - każdy set do gonitwa była. Zaoranie  kombinujących wiecznie Włochów (25:14 !!? Z różnica klas ?

I wczoraj Kurek i Kubiak jako men on the mission. USA rzadko który serw mieli poniżej 105 km/h. To było niesamowite ich przełamać po kilku latach bo siedzieli nam głowie jako nietykalni. Kurek ma coś do udowodnienia za 2014. I dzisiaj ma szanse.

 

Typuje 5 setów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BeyondInfinity napisał:

I wczoraj Kurek i Kubiak jako men on the mission.

Kurek to dla mnie numer jeden w tym teamie. 4 lata temu się mocno wkurwił, że go Antiga nie wziął na mistrzostwa. Tym bardziej będzie chciał udowodnić teraz, że jest dobrym zawodnikiem. Nie wiem czy wygrają. Mam nadzieję, że tak.

 

Ale jest jedno ale. Emisję Rolnika przełożą na kolejną niedzielę. Dramat. Całe siedem dni będę musiał czekać by znowu zobaczyć w akcji moją Dżess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.