Skocz do zawartości

Dostać się do WS w 2019


Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiem na 100% do której jednostki ale przygotowania już trwają. Gromadzenie sprzętu, treningi i przygotowanie teoretyczne. 

Przełom wiosna/lato 2019 idę na selekcję i mam zamiar ją ukończyć. 

Prawdopodobnie JWK. 

Mam nadzieję że wypruwanie flaków na siłce da wymierny efekt. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie chyba sprawę, że siłka itp, to tylko mniej ważny element który jest wymagany od kandydatów? Jak nie masz odpowiednich umiejętności, rozległej wiedzy w różnej materii czy najważniejszego - predyspozycji psychicznych to polegniesz prędzej czy później.To pierwsze jest do zrobienia, a drugiego nie sposób sprawdzić w normalnym codziennym życiu.Albo się to ma, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, siłownia ma się nijak do wojska. Najlepiej ją odpuść rób pompki  i podciąganie i  zacznij biegać, wojsko = bieganie to jest jedyne prawidłowe skojarzenie, a nie naoglądaliście się Rambo albo innego gówna.To tyle jesli o formę fizyczną  ale i tak głowa najważniejsza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej jakbyś poszedł "na fizola" do roboty.

Wyrobiłbyś sobie przede wszystkim wytrzymałość no i trochę kondycję.

Na siłce nie wyrobisz dobrze przedramienia i dolnego odcinka pleców.

A jakbyś pojeździł trochę taczką, albo poprzerzucał worki to napewno byś się wyrobił.

Zatrudnij się na dwa lub trzy miesiące na jakiś mały magazyn.Poćwiczysz na paleciaku z paletami i zarobisz kasy.

Dobre na kondycję jest chodzenie po schodach, najlepiej z małym obciążeniem(plecak).

Przede wszystkim rower i pompki. To jest podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.