Skocz do zawartości

Gdzie najtaniej pożyczyć ok. 2000 złociszy na miesiąc?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

KK nie jest najtańszym sposobem pożyczania pieniędzy od banku. To fakt.

Chyba, że kolega weźmie kk w swoim banku w kwocie 2.000 zł, po czym przeleje je na jakieś inne konto i wypłaci. Ta opcja daje mu( w zależności od banku) około 52-54 dni na zwrot całości kwoty z powrotem na kk.

Jeśli wypłaci je np. z bankomatu, to ma tylko 30 dni  + prowizja za wypłatę ze ściany. Jeżeli wszystko odda w terminie, to rzeczywiście kasę ma za free. Powtarzam jednak, że całość pożyczonej kwoty musi zostać oddana w terminie. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto bankowe z linią kredytową jest tu spoko pomysłem np w BGŻ. Wtedy pierdzielniasz 2k z linii kredytowej i np do końca roku musisz zrównać linię kredytową do zera. Dowiedź się Marek czy w Twoim banku można coś takiego.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sprawdzi ofertę PKO, w tej chwili chyba najlepsza na rynku, a oprocentowanie groszowe:

 

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/pozyczka-gotowkowa-rrso-344/

 

Jeśli nie chce chodzić po oddziałach, to w swoim banku prawdopodobnie może taką sumę załatwić w bankowości internetowej nie wychodząc z domu i to na już - pytanie czy będą dobre warunki. Zależy od banku, ale pewnie może w ten sposób wziąć limit w koncie albo pożyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo chwilówek oferuje pierwszą pożyczkę za darmo na miesiąc czasu. Sam 2 brałem i bez lipy. Minus taki, że często smsy przychodzą od nich i spamuje pocztę. U mnie była jeszcze kwestia kredytu gotówkowego. Nie mając splaconej chwilówki, bank nie udzieli owego kredytu. Po spłacie musiałem odczekać kilka dni aby mnie 'wyczyścili'.  No i warto wiedzieć, że chwilówka wcale nie podnosi zdolności kredytowej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz sprawdzić na ile jest to dobry kumpel to sam mu pożycz te 2 kafle. Jeśli to tylko na miesiąc to szybko będziesz miał odpowiedź.

 

Tylko z drugiej strony powinieneś znać zasadę: Chcesz stracić kumpla to mu pożycz pieniądze. Ja bym nie ryzykował bo jak mówi inna zasada: Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

 

W tv reklamują coś takiego jak:

 

-Po ile ten tysiąc?

-Po 50zł.

-A ten?

-Też 50zł

 

Czyli za 100zł by miał 2000tyś. Ale trzeba by doczytać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.10.2018 o 15:38, Marek Kotoński napisał:

No ale są chyba w bankach jak się ma rachunek, jakieś szybkie pożyczki?

W ING jest fajna szybka opcja. Przez aplikacje w telefonie raz wziąłem 3000 zł na 36 miesięcy. Można spłacić wcześniej oczywiście.

Koszty i oprocentowanie wyszły jakoś 200 zł.

Przez apkę zrobiłem to dosłownie w 10 min, kasa od razu na koncie.

O 2 w nocy to robiłem w sobotę :D 

Dnia 1.10.2018 o 17:38, The Motha napisał:

Odradzam, potężne oprocentowanie...

Potwierdzam, dodatkowo to wyłudzacze danych osobowych ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.